Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר לגביי דיטיילינג פנימי

שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ושבוע טוב,

רכשתי רכב שנת 2006 והריפודים בפנים בצבע שמנת כולל התקרה, הדלתות וחגורות הבטיחות.

הרכב היה שייך לאדם מבוגר שלא ניקה ככל הנראה את הריפודים וכרגע המצב שמושב הנהג מאוד מטונף (שאר המושבים יחסית בסדר, חגורות הבטיחות ריפודי הדלתות ומשענת היד מלוכלכים)

קיבלתי הצעת מחיר משטיפת רכב "המבריק" בבאר שבע לדיטיילנג פינימי שכולל יום עבודה שלם-

פירוק כל המושבים, ניקוי, ייבוש, ניקוי התקרה, הרצפה, השטיחים (למרות שלא צריך מכיוון שהשטיחים בצבע שחור והם נקיים)

חגורות בטיחות והריפודים בדלתות- 600 ש"ח כולל מע"מ.

מקום אחר נתן לי הצעה של 400 ש"ח אבל אני לא מכיר אותו מבחינה מקצועית לעומת שטיפת המבריק שעל פניו נראים יותר מקצוענים מאותו מקום שנתן לי הצעת מחיר ב 400 ש"ח.

האם זה מחיר סביר?

תודה רבה,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תשקיע כמה שעות ותעשה את העבודה בעצמך?

חומרים אפשר להזמין מאוטוסטור ודומיו.

אחרי הכל, מדובר סה"כ בניקיון ולא צריך להיות אומן בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בעבודה קשה שתגזול ממני המון זמן (אני גם עובד וגם לומד)

מכיוון שאין לי זמן אני מעדיף לשלם ושמישהו יעשה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,אם תרצה אוכל לעזור לך בתהליך ( ללא תשלום) .אני מאופקים

תביא את החומרים, תקרא קצת ונתחיל לעבוד.

לצערי, המלצות למקום מומלץ אין לי לתת לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם חבר הפורום m.l (מתן) , בדיוק השבוע הוא העלה ניקוי פנימי לi10 ברמה גבוהה.

תודה על ההמלצה :-)

אבל באר שבע רחוק לי וגם לו, אלא אם הוא רוצה להגיע למרות שעם הדלק זה כבר קצת לא משתלם.

בכול מקרה, לניקוי כזה מקיף זה מחיר טוב, למרות שאני מעיד על עצמי שהייתי בטוח עושה את זה בפחות כסף, אבל ללא פירוק מושבים.

אני בטוח(!) שחבר פורום יעשה לך את זה במחיר נמוך בהרבה, וכמו שכבר מוטי התנדב, יעזור לך לבצע את זה לבד בעלות נמוכה של החומרים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...