Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור כפפות ניקוי / רחיצה - איזו אתם ממליצים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר אחרי חצות ואני מחפש כפפה לשטיפת הרכב - משהו קצת יותר איכותי מהזוג הסיני שקניתי בדולר.

כרגיל, אני מכוון לתקציב בינוני: בין 20 ל-70 ש"ח (פלוס מינוס), כאשר 70 ש"ח זה בטופ.

יש כמה אפשרויות - אנא חוו דעתכם + המלצות + ניסיון:

Kenworth - מחכה בשקיקה למוצא פיך!

1. 20 ש"ח - ספוג מיקרופייבר "תלתלים" מ-DX:

http://dx.com/p/chenille-fiber-car-washing-gloves-deep-blue-189579

sku_189579_1.jpg

2. 34 ש"ח - כפפת מיקרופייבר של KENT דו צדדית ("תלתלים" + רשת):

http://www.ebay.com/itm/Microfibre-Noodle-WASH-MITT-Hyper-Absorbent-KENT-2-in-1-/230978082283?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item35c75dd5eb

$(KGrHqV,!lkE2EPD5(NvBNspY44s(w~~_12.JPG

3. 38 ש"ח - כפפה עלומה שנראית מבטיח?

http://www.ebay.com/itm/170917950309?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

$(KGrHqNHJEYFBlUtFOL2BQe(34ElGQ~~60_3.JPG

4. 36 ש"ח - כפפת צמר סינטטי של KENT - דו צדדית (פרווה + רשת):

http://www.ebay.com/itm/260382645848?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

!B8vosU!!mk~$(KGrHqQOKoYEz!t)jnMpBM39tCHw-!~~0_12.JPG

5. 38 ש"ח - כפפת מיקרופייבר אוסטרלית דו צדדית (מה לע**אל זה אומר?):

http://www.ebay.com/itm/400324537918?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

$T2eC16ZHJFoE9nh6pMi9BQYJy3Ur5w~~60_12.JPG

6. 76 ש"ח - כפפת צמר כבשים אמיתית

http://www.ebay.com/itm/380601705174?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

$T2eC16h,!)sE9swmcM0vBRiL0cdwmQ~~60_12.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני קניתי את הכפפה של vix (קניתי את הזולה, קיבלתי שדרוג ליקרה יותר) אבל עכשיו אני מחפש חדשה כי היא הגיע קצת קרועה בחיבור (בין הכפפה למה שמחזיק את היד) והיא מתחילה ממש להיקרע, הכפפה מצויינת.

שמעתי דברים טובים על הכפפה של מגווירס, איפה אפשר לקנות כזאת ?

עוד כפפה טובה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=478923 אם אתה מחליט לקנות אותה דבר איתי.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%9B%D7%A4%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8

מבחינתי, כפפה מושלמת ששווה כל שקל.

סיבים ארוכים, דקים, צפופים וסופר רכים.

הכפפה גדולה ומכסה שטח נרחב, מאוד נוח לעבוד איתה.

סופגת כמויות גדולות מאוד של מים.

סיבי המיקרופייבר משני הצדדים, ככה שמאוד נוח לעבוד איתה במיוחד אם משתמשים בonr.

כל כך אהבתי את הכפפה שאחרי כמה חודשים קניתי עוד אחת, למקרה ו..

אבל אני כבר מעל לחצי שנה משתמש בישנה והיא עברה לא מעט כביסות ונקיונות והיא עדיין כמו חדשה. קיצר אחלה מוצר שבעולם

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הכפפה של vix (קניתי את הזולה, קיבלתי שדרוג ליקרה יותר) אבל עכשיו אני מחפש חדשה כי היא הגיע קצת קרועה בחיבור (בין הכפפה למה שמחזיק את היד) והיא מתחילה ממש להיקרע, הכפפה מצויינת.

שמעתי דברים טובים על הכפפה של מגווירס, איפה אפשר לקנות כזאת ?

עוד כפפה טובה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=478923 אם אתה מחליט לקנות אותה דבר איתי.

כל כפפה שתקבל אי פעם והיא תיהיה קרועה באזור הזה תחליף אותה מיידית או לחילופין תתפור אותה בעצמך אחרת זה ימשיך להיקרע מהר ולפני שתשים לב הכפפה תלך לפח. כבר החליפו לי 3 פעמים כפפות מאיביי (חינם על חשבונם כמובן) כאשר צלמתי והוכחתי שיש בעיה בתפרים.

אני משתמש בכפפה של מגווירס קרוב לשנתיים ועדיין כמו חדשה.

אין ספק שהיא עשויה ובנויה כמו שצריך!

מוצר מעולה!

Dooka washmitt

אתה חיי טוב (אני מתכוון שהרכב שלך זוכה לחיים טובים), תמיד רציתי לנסות.

liork1- תשובה עבורך

רצה הגורל, כך שזכיתי להכיר את רוב הדגמים שציינת, אני ארחיב ליד כל דגם (הכל יחסי ואינדיבידואלי, מה שטוב לי לא בהכרח יהיה טוב לאחר)

1.ספוג מיקרופייבר "תלתלים":

לא אהבתי בכלל

2.כפפת מיקרופייבר של KENT דו צדדית ("תלתלים" + רשת):

יושבת טוב על היד, בנויה טוב ותחזיק מעמד בכיף לאורך זמן, נעזרתי ברשת מספר פעמים להוריד דברים קשים מהחלונות, מהמראות צד או מהחלקים הקדמיים/נמוכים של הרכב. באופן אישי אני מנסה מדי פעם לחזור לתלתלים ופשוט לא מתחבר לסגנון הזה.

כך שיוצא שאחת לכמה שטיפות אני עובד עם ככפה זו ולא ממש נהנה ולכן לרוב אני משתמש בה לאזורים נמוכים ומלוכלכים ואת רוב הרכב אני עושה בכפפה אחרת. חשוב להדגיש שכפפה זו איכותית פי אלף יותר מהכפפות תלתלים שנמכרות ב-2 דולר

3.כפפה עלומה שנראית מבטיח?

לא יודע, אבל אם היא עשויה מאותו הצמר הסינתטי שממנו עשויה כפפה מספר 4 אז תתרחק ממנה או שמראש תייעד אותה לאזורים מטונפים, לגאנטים או לקשתות מעל הצמיגים. היא (מס' 4)פשוט לא מהנה מספיק, מרגישה מאוד לא נעימה, לדעתי היא לא רכה כפי שהייתי מצפה. אם היא תפסה לכלוך סביר שהיא לא תשחרר אותו והוא ישאר לכוד בגלל המבנה של הסיבים הסבוכים.

4.כפפת צמר סינתטי של KENT - דו צדדית (פרווה + רשת)

הורחב בפרק של כפפה מס' 3 :)

5.כפפת מיקרופייבר אוסטרלית דו צדדית

לא מכיר, הייתי רוכש אותה על פי המראה שלה שקצת מזכיר לי את הכפפה הזוכה (מס' 7...)

6.כפפת צמר כבשים אמיתית

לא מכיר, הייתי מוכן לרכוש אותה. אם הצמר אכן אמיתי תצפה למוצר ברמה.

7. 49 ש"ח - כפפה של מגוואירס:

and the winner is... תשמע יש לי אותה שנה למיטב זכרוני ואני חושב שהיא נהדרת, מחזיקה מעמד היטב (כמו חדשה) נוחה מאוד לעבודה, סופגת לתוכה מים בצורה טובה. הסיבים איכותיים למדי. המחיר טוב.

היא הכפפה הקבועה שלי למען האמת ומדי פעם אני מנסה איזו כפפה חדשה ולבסוף יוצא שאני חוזר לזאת.

8. 60 ש"ח - זוג כפפות צמר סינטטי:

ראה פירוט בסעיפים 3 ו 4

תוספות:

הייתי פוסח על צמר סינתטי ורוכש צמר אמיתי אם כבר ( צד שמאל למעלה, 3 אופציות מעניינות http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/wash-mitts-sponges/cat_66.html)

סיקור קצר לכפפה המקצועית של חברת Cquartz / CARPRO , ניתן למצוא אותה בשמות שונים

Cquartz Wool Wash Mitt

CARPRO Wool Wash Mitt

Merino Wool Wash Mitt

רכשתי אותה בזכות יוסי (yossi126) שחיפש שותף לרכישה ואני בהחלט מודה לו! שגם שלח אותה עבורי בדואר לאחר שקיבל את המוצר לידיו.

הכפפה לא פחות ממדהימה והיא בהחלט הרמה הגבוהה ביותר בעולם הכפפות לדעתי.

אני אתעלם מהיתרונות האין סופיים שקיימים בה ורק אדגיש את החסרונות.

אני לא ממליץ לחובב הניקיון המצוי לרכוש אותה

1. היא יקרה (למרות שמחיר הוא דבר יחסי)

2. היא דורשת טיפול וטיפוח (סירוק למשל)

3. היא כלכך כיפית, אבל כלכך כיפית שאתה מוצא את עצמך מבזבז זמן ב לשחק עם הכפפה במקום לעבוד על הרכב

4.האיכות הגבוהה, העדינות שלה, הרכות שלה מתאימות לדעתי לרכבי תצוגה, לרכבי יוקרה, לאנשים שיש להם חנייה פרטית וזמן בשפע לעבוד בעדינות. זאת כפפת פרימיום ולנקות בעזרתה רכב מטונף שלא נוקה חודשים זה פשוט מבאס.. להחדיר לתוכה לכלוך כבד זה פשוט מבאס שכן יש סיכוי שחלקו לא יצא בקלות.

היא בנוסף מעודדת פרצופים עקומים :shock: מהשכנים העקומים שלנו :shock: היות והיא פשוט ענקית וחריגה.

אבל היא מדהימה ואני אוהב אותה. (מצרף תמונות, ניתן גם לשים אותה ליד הרגל ולשחק איתה כאילו הייתה חתול קטן)

ואם היה מחקר שבודק ברמה של שריטות מיקרוניות מי הכפפה שתזיק הכי פחות מכל כפפה אחרת בעולם, לדעתי זו הייתה מנצחת ובגדול.

הדגמה

(לא שלי)

2013-05-23 12.29.15 (Custom).jpg

2013-05-23 12.29.40 (Custom).jpg

2013-05-26 11.15.49 (Custom).jpg

2013-05-26 11.16.20 (Custom).jpg

2013-05-26 11.16.46-1 (Custom).jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth, בעניין הכפפה אתה צודק, אבל קיבלתי שדרוג חינם מי אני שאתלונן, "הרצחת וגם ירשת", לא מנומס בכול מקרה אחר הייתי מתלונן.

בעניין הדברים האחרים שכתבת, אפשר לקבל סיכום :lol:

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה Kenworth! משום מה לא מפתיע אותי שאתה מכיר את כל הכפפות האלה :)

אני מניח שאני אקנה את זאת של מגוואירס (49 ש"ח), ואולי עוד אחת של CarPlan (תלתלים+רשת).

הדבר הבא ברשימה - ONR!

טוב שהזמנתי תיק אחסון לרכב, כבר מתחיל להווצר לי מלאי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה Kenworth! משום מה לא מפתיע אותי שאתה מכיר את כל הכפפות האלה :)

אני מניח שאני אקנה את זאת של מגוואירס (49 ש"ח), ואולי עוד אחת של CarPlan (תלתלים+רשת).

הדבר הבא ברשימה - ONR!

טוב שהזמנתי תיק אחסון לרכב, כבר מתחיל להווצר לי מלאי :)

בכיף :)

תעדכן לגבי הככפה של CarPlan במידה ותרכוש.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth, בעניין הכפפה אתה צודק, אבל קיבלתי שדרוג חינם מי אני שאתלונן, "הרצחת וגם ירשת", לא מנומס בכול מקרה אחר הייתי מתלונן.

בעניין הדברים האחרים שכתבת, אפשר לקבל סיכום :lol:

חבל שלא הודעת לנו מיד, אומנם שידרגנו אותך אבל בסוף נשארת קירח מכאן ומכאן אז השדרוג הזה לא הועיל בדבר.

שלח לי בפרטי את הכתובת שלך ואדאג שתשלח אליך כפפה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth הכפפה הזו מצחיקה אותי כל פעם מחדש. זה פשוט נראה כמו חתול.

שמח שכיף לכם ביחד. :lol:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...