Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סובארו XV - שיר הלל לרכב מפוספס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת סובארו XV החדשה. במבט ראשון היא קצת מאכזבת - לא מספיק מרשימה וחסרה את אפקט השופוני שבדרך כלל מאפיין את

הרכבים בקטגוריה. אבל איזה מזל שמהר מאוד הרושם הראשוני מתהפך והאימפרזה המשודרגת הזאת של סובארו מתגלה כמכונית

טובה עם יכולת שטח מרשימה למדי.

סובארו XV - מבחן דרך

XV-22.JPG

XV-5.JPG

XV-19.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על הביקורת.

מבחוץ - לטעמי דווקא עדיפה משמעותית על ה- IX, אבל באמת אולי לא על המזדה.

עכשיו רק שיביאו אחת עם טורבו ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק שיביאו אחת עם טורבו

לא טורבו אבל ידנית עם הילוך כח, בהחלט כן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ גרסה ידנית, עם הילוך כוח.

כל המבחן אני מבלבל ליניב את השכל ש"הלוואי והיו מביאים לארץ את הגרסה הידנית" ובדיוק כשאני נכנס לסוכנות ומחזיר את המפתחות, איש המכירות באולם התצוגה מקבל מייל שמדווח על האפשרות להזמין גם דגם ידני. יצאתי מהסוכנות ואני כולי :brickwall:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין יותר מיוחדת מהשאר. לצערי עדיין לא ראיתי אחת על הכביש :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד לקרוא.

זה רק אני, או שהם מצאו את לוח המחוונים באיזו חפירה ארכאולוגית? :S

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית נאה, נתוני צריכת דלק נאים, מחיר נאה ואפילו יודעת לרדת לשטח (לא שזה רלוונטי לרוב רוכשי הגי'פונים), כבונוס - אפשר גם ידנית, הללויה סובארו! בהחלט אלטרנטיבה מעניינת לא רק לרכבי שטח רכים אחרים אלא גם למשפחתיות-גדולות. אישית לא סובל ג'יפונים כקונספט, אבל הרכב הזה, כמו הפורסטר המקורי, הוא משהו שהייתי מוכן להראות בו.

כמובן שהיא לא תהיה שוס במכירות. היא הגיונית מדי בקטגוריה נטולת היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין יותר מיוחדת מהשאר. לצערי עדיין לא ראיתי אחת על הכביש :shock:

לא ראית כי סובארו לא מצאו מספיק פראירים שישלמו 160 לרמת גימור הנמוכה (שהיא באמת נמוכה מאוד) בשביל האצבק מוגבהת ואת הלקוח ממש לא מעניין שהיא 4X4 ויש לה יכולת שטח. הלקוח מסתכל על זה שהתא מטען קטן מאוד, שעיצוב הפנים ארכאי, שאין אפילו שליטה מההגה על הסטריאו והכי חשוב שזה לא נראה גיפון אז אל מה לשלם סכום כזה שאפשר ללכת לקאיה או למאזדה ולהוציא גיפון שנראה ככה.

סובארו צריכים להוריד ל140 לאוט רמת גימור נמוכה ולא שקל יותר, לומרות שאני ב140 הייתי לוקח ייטי בלי לחשוב פעמיים.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראית כי סובארו לא מצאו מספיק פראירים שישלמו 160 לרמת גימור הנמוכה (שהיא באמת נמוכה מאוד) בשביל האצבק מוגבהת ואת הלקוח ממש לא מעניין שהיא 4X4 ויש לה יכולת שטח. הלקוח מסתכל על זה שהתא מטען קטן מאוד, שעיצוב הפנים ארכאי, שאין אפילו שליטה מההגה על הסטריאו והכי חשוב שזה לא נראה גיפון אז אל מה לשלם סכום כזה שאפשר ללכת לקאיה או למאזדה ולהוציא גיפון שנראה ככה.

סובארו צריכים להוריד ל140 לאוט רמת גימור נמוכה ולא שקל יותר, לומרות שאני ב140 הייתי לוקח ייטי בלי לחשוב פעמיים.

הבעיה היא ביצרן, לא ביבואן. התמחור של XV פשוט יקר ואם תראה את המחירים באירופה, אתה תבין שלמעשה המחיר בישראל נחשב לזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...