Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סובארו XV מושק בישראל. 160 אלף ש"ח וגרסת הבסיס שלו אצלכם בחניה.

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו השיקה הבוקר בפני עיתונאים את הדור החדש של סובארו XV. למי שכבר הספיק לשכוח, מדובר ברכב פנאי (ג'יפון, בישראלית)

המבוסס על האימפרזה החדשה. ביפנאוטו ממצבים אותו אל מול רכבים כמו מאזדה CX-5, יונדאי ix35 וניסאן קשקאי וגם תג המחיר

דומה - 160 אלף ש"ח לגרסת הבסיס. כאן, בשונה מהמתחרים האחרים שהוזכרו קודם, מערכת ההנעה הכפולה מגיעה כסטנדרט בכל

הדגמים.

כל הפרטים בידיעה שפורסמה באתר - סובארו XV החדש - השקה מקומית

ובקרוב גם בקטלוג הרכב של האתר.

כמה תמונות מההשקה:

XV-11.jpg

XV-1.jpg

XV-5.jpg

תא הנוסעים של הגרסה המאובזרת (פרימיום):

XV-2.jpg

וזה תא הנוסעים של גרסת הבסיס:

XV-8.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה חסר בקונסולה? אני רואה מערכת סטריאו ובקרת אקלים, העיצוב מינימליסטי ולא עמוס במיליון כפתורים. הגרמנים עושים את זה כבר המון זמן.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרמנים עושים את זה כבר המון זמן.

במיוחד המזגן של מרצדס, יש שם כמות כפתורים כמו במחשבון.

אין דווקא לא אוהב עיצוב מינימליסטי, לא רוצה משהו בסגנון הפסנתר של אלפא 164, אבל אשמח לקבל הרבה פונקציות.

לא יודע איך מרגישים הפסבטיקים של סובארו למגע, אבל ניראים כמו לרכב שעולה על כ60K פחות. אבל זה נחמש שהסאלון בשני צבעים, פחות מדכא מאשר אם כולו היה אפור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חסר בקונסולה? אני רואה מערכת סטריאו ובקרת אקלים, העיצוב מינימליסטי ולא עמוס במיליון כפתורים. הגרמנים עושים את זה כבר המון זמן.

אני גם בעד עיצוב מינימליסטי ונקי. לא רואה שחסר כאן משהו מלבד שליטה מההגה בגרסאת הבסיס.

בתור בוגר סובארו הייתי מצפה לפחות לאיזה מסך במערכת בקרת אקלים ואולי איזה מדף או מגירה מתחתיו. אולי גם איזה כיסוי לתבנית הקרטון של ארומה בין המושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפו על עצמם חופשי עם המחיר.

לא חושב שיהיה לו סיכוי מול המתחרות שנמכרות כיום ב160K, היו צריכים לתמחר אותו בלפחות 15-20K פחות, ולהוסיף לו עיצוב פנימי יותר מושך עם מערכת מולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי, אבל נורא מוזר לי שאף אחד לא מזכיר את הג'וק והייטי בהשוואות לXV ולCX-5 נגיד.

אני מבין שבקונפיגורציית 2X4 הרכב לא בדיוק מפלצת טיולים, אבל מצד שני גם הקרוס-אוברים כגון IX35 הם לא בדיוק ג'יפ סופה.

וההבדל במחיר יותר ממפצה על זה, לדעתי. (כ50K הפרש בין הקטגוריות)

בכל אופן מחכה בקוצר רוח למבחן (אל תשכחו תמונות עם אבטיח!!)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור הזוי לחלוטין, מעניין בכמה סוזוקי הייתה מתמחרת גירסת הנעה כפולה ל-sx4, מבחינתי רכבים דיי דומים רק שהמיצוב של ה-sx4 מבחינת תמחור הרבה הרבה יותר הגיוני לעומת האימפרזה הזאת שמנסה להתחרות מול רכבים מקטגוריה אחת מעל, המתחרות הטבעיות של האחות הפורסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...