Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: מיצובישי לנסר ג'טפייטר (1,600 סמ"ק)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם, ממש לא מזמן, מיצובישי הייתה מילה נרדפת למכונית משפחתית ומתחת לכל בניין רב-קומתי חנתה לפחות לנסר (או סופר-לנסר) אחת.

אבל אז משהו השתנה והלנסר הלכה לאיבוד בין עדרי המזדה, הטיוטה והיונדאי ששטפו את ישראל. הדור האחרון של מיצובישי לנסר

הגיע לישראל בשלהי שנת 2008 אבל ללא מנוע בנפח הנכון התקשה לשחזר את הצלחתה של הסופר-לנסר המיתולוגית. עכשיו הגיעה

ארצה מתיחת הפנים של הלנסר (ה-ג'טפייטר) ואיתה גם מנוע בנפח 1,600 סמ"ק. האם זה בעצם מה שהיה כל הזמן חסר?

מיצובישי לנסר ג'טפייטר - מבחן דרכים

Lancer-1.jpg

Lancer-12.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי מה הקשר "ג'ט-פייטר" (מטוס קרב) בסך הכל משפחתומאטית רגילה בהחלט (לא שזה רע)

לא שמדובר כאן באיזו מכונית ספורט עם 400 כ"ס ומעלה,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא מיבחן עניני ולצפות בתמונות היפות. להלן מיספר שאלות והערות:

חסרה לי תמונת דשבורד וקונסולה.

הגה ברכב הוא העיקר. יותר ממנוע-ניתן להרחיב, איך הוא ביחס למתחרות.

נכנסתי לקבצים המצורפים וראיתי שיש שישה הילוכים. האם התיבה פלנטרית או רציפה? אם היא רציפה- כמה מילים על השפעתה בתחושת תאוצה ראשונית ואמינות בדורות קודמים.אם פלנטרית- איזו, של אייסין?

עיצוב נאה, מאחור מזכיר 156. מהצד בצללית[לא בפרטים] מזכיר מעט 156.האם רק לי? יתכן. לספורטבק עיצוב אווזה הריונית.

מחיר. מה שמופיע בקובץ מעודכן? פיספסתי כמה שנות אחריות.

בכל רכב ניתן למצוא מוטיב בולט. מאחר וטרם נהגתי בה, המוטיב הבולט הוא כמובן שמה-ג'ט פייטר, שמעתי בפירסומת וצחקתי.האם הכינוי מודבק באחורי הרכב? והאווזה? על ידי היצרן או היבואן?

הרכב צריך להיות מסופק עם משקפי רייבן: לטייסים-להשלמת התחושה. לאחרים-להסתיר המבוכה. אולי רצוי לצרף שפם וכובע. מביך. עם שם כזה, איך לא רבו עליה במערכת?

נישגב מבינתי כיצד פיספסתם מיבחן השוואתי למטוס קרב ידוע מאוד של מיצובישי מן העבר. עם כינוי מענין...אח... הפוטנציאל הפוטנציאל.

בכל אופן, שמחתי לקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם נורא פתטי - במיוחד לרכב שבסופו של יום, די מקרטע מול המתחרות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתם מלינים. רכב נחמד מאד, וכמו שציינתם, מאחר והוא "רכב ליסינג נטו", נראה עוד הרבה כמוהו כולל בבעלות פרטית כעבור כמה זמן על הכביש. רכב נחמד מאד, שלחלוטין הייתי שמח לקחת מול מאזדה. טוב, לא חכמה גדולה, הייתי מעדיף לרכוב על פיל טטרן בשדה פלפל שחור מאשר לנהוג על מאזדה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת..... איזה שם מביך :roll:

1+

בדיוק הדבר הראשון שגם לי קפץ בראשון כשקראתי את הכותרת.

הרכב צריך להיות מסופק עם משקפי רייבן: לטייסים-להשלמת התחושה. לאחרים-להסתיר המבוכה. אולי רצוי לצרף שפם וכובע.

בבקשה:

dep_6839002-Glasses-with-Mustache-and-Eyebrows.jpg

בשלב כלשהו בחיים שלי יצא לי לנהוג גם בלאנסר שיצאה אי שם באיזור 04' וגם בזאת שהחליפה אותה (הדגם שלפני הדגם הנבחן).

הדגם היחיד שאיכשהו קיבל אצלי ציון עובר עם מנוע ה-1.8 והתיבה הרציפה. כל השאר הרגישו זולים מאוד, מיושנים ולא מעודכנים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפם אף שצירף אלעד מעלה שתי אסוציאציות: המיידית-גראוצ'ו מרקס, בדרן ניפלא. השנייה-דמות ספרותית בשם מיג'ור מיג'ור שנהג להתחפש עם שפמישקפיים כדי לשחק כדורסל עם אנשים שלא סבלו אותו.אנשים אלו העמידו פנים שלא זיהו אותו, נתנו לו לשחק איתם ו...כיסחו אותו.

אז מה היה לנו?

מכונית עם שם מדליק עם כיסוי- כאמור מיצובישי ייצרה בעבר מטוס קרב מצטיין, גם אם לא סילוני.

עיצוב נחמד שמזכיר רכב עוד יותר נחמד.

מערכת קול טובה.

גראוצ'ו מרקס.

ספר מצויין.

כל זה במחיר סביר יחסית וכנראה אמינות יפנית.

קניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד - אחרי שסאאב הלכה לעולמה, היה מישהו שצריך לתפוס את הנישה עם מכונית בינונית עם תדמית של מטוס F16, כאשר כל קשר בינה לבין מטוס זה שהחברה ייצרה מטוסים לפני 70 שנה.

נ.ב. רק שלא תבינו אותי לא נכון, "בינונית" במקרה של מיצולנסר זה לא אומר "גרועה", זאת מכונית שבהחלט מתאימה לאנשים שרוצים לנסוע מ-A ל-B עם מינימום סבל וכאב ראש ובלי פוזה מיותרת. רק כנראה שזה כבר לא מוכר היום. הרי כמו שסטיב ג'ובס לימד את כולנו, לא מספיק למכור טלפונים טובים, צריך למכור תדמית.

פולקסווגן מוכרים תדמית, ואפילו שלפעמים יוצאות להם מכוניות שגורמות לסיטרואן BX לבכות בפינה חשוכה, הן עדיין נמכרות כמו לחמניות טריות, ואנשים שהחזירו את הגולף TSI החדשה והמקולקלת שלהם ליבואן דרך בתי משפט ועם הפסד כספי רב, הולכים מיד לאותו איש מכירות וקונים אחת חדשה. זה נקרא למכור תדמית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנייה-דמות ספרותית בשם מיג'ור מיג'ור שנהג להתחפש עם שפמישקפיים כדי לשחק כדורסל עם אנשים שלא סבלו אותו.אנשים אלו העמידו פנים שלא זיהו אותו, נתנו לו לשחק איתם ו...כיסחו אותו.

לא קשור כלל למיצובישי לנסר, אבל...

השם המלא של Maj. Major הוא כמובן Major Major Major Major , ותודות לג'וזף הלר ולמלכוד 22.

אגב, היחס אליו במשחקי הכדורסל השתנה לחלוטין לאחר שמונה למפקד הטייסת:

When the game resumed, it was not good any longer"

When he dribbled, no one tried to stop him;

when he called for a pass, whoever had the ball passed it;

"and when he missed a basket, no one raced him for the rebound

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכינוי Jet Fighter לקוח מהחומרים השיווקיים של היצרן עצמו, כך נקרא עיצוב החזית שמצא את עצמו גם לאאוטלנדר וגם לרכבים נוספים של היצרן (קולט, ASX).

לא צריך להתרגש יותר מדי מהכינוי שתפקידו בעיקר שיווקי על מנת לבדל את דגם 2012 מהדגם עם המנוע הקודם.

לגבי המבחן- אמנם דעתי לא ממש אובייקטיבית אבל בהשוואה למתחרות אני חושב שהלנסר היא יוצאת כשידה על העליונה מול המתחרות היפניות (מציעה חבילה טובה יותר ממזדה 3, קורולה וכו') וגם מרוב הקוריאניות. תמיד אפשר להשוות ל-i35 ולפוקוס שהן מובילות הקטגוריה כי הן הכי צעירות ומציעות חבילה מעניינת, אבל לכל אחת מהן חסרונות שיש לקוחות שפוסלים אותן.

אני חושב שעבור הלקוח הטיפוסי שמחפש משפחתית 1600 ב- 120K-125K שחשוב לו איבזור, נוחות, אמינות ובטיחות (איך אין מילה אחת על בטיחות בכתבה?) הלנסר 1600 בהחלט יכולה להיות אופציה ששווה לבחון לעומק.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לקבצים המצורפים וראיתי שיש שישה הילוכים. האם התיבה פלנטרית או רציפה? אם היא רציפה- כמה מילים על השפעתה בתחושת תאוצה ראשונית ואמינות בדורות קודמים.אם פלנטרית- איזו, של אייסין?

בכל אופן, שמחתי לקרוא.

אני דווקא ראיתי בקטלוג שיש 4 הילוכים, וחבל מאוד כי כל המתחרות בקטגוריה כבר הגיעו ל-5 ו-6 הילוכים.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ראיתי בקטלוג שיש 4 הילוכים, וחבל מאוד כי כל המתחרות בקטגוריה כבר הגיעו ל-5 ו-6 הילוכים.

אתה סגור על זה?

מזדה 3?

קורולה?

C4?

פלואנס?

308?

i30?

ובטח יש עוד רבות וטובות שמוצעות גם עם 4 הילוכים.

דווקא מעטות יותר המתחרות עם 5/6 הילוכים (i35, פוקוס, פורטה, קרוז)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...