Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] - Hyundai Elantra Coupe 2013

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 4460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שגם ככה הרכב הזה יפה בארבעה דלתות, אין שינוי מהותי כלכך בעיצוב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב את הקו החדש שלהם, והגרסה הזו לא תורמת לזה. גם עיצוב הפנים לא משהו בכלל.

הרכב היחיד שנראה טוב איכשהו, הוא הולוסטר.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"פרצוף" שלה מזכיר לי את המפלצות מהפאוור ריינג'רס...

images?q=tbn:ANd9GcQTPzRBETjE_xMw3V1SogcAGnPe38C-fyGIhLSitTLYTdPfi4sZWQ

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד, לא רעה, באמת בקושי שמים לב שחסר 2 דלתות

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהמכונית האידיאלית בשבילו, היא קופה סולידית ולא מושכת עיינים, העיצוב עושה לי את זה ובגדול.

העיצוב פנים אכן לא נראה יוקרתי, אבל כפי שטענתי בעבר: מזגן ומערכת סטריאו, הם אביזרי חובה אצלי ואני מסודר :).

אם היא תגיע ארצה, לדעתי, היא לא תרד מ-130K ואז זה כבר לא רלוונטי. בארה"ב, יכול מאוד להיות שהייתי רוכש אחת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב מאזדה 3 מבפנים. חבל.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך את הרצון של היונדאי לספק רכב לכל לקוח ולכל דרישה, אבל זה כבר מוגזם. רכב קופה, עם כל הצער שבדבר, זה לא פשוט להוריד 2 דלתות ממשפחתית וזהו.

{כהערת אגב אוסיף, שהחלק האחורי נראה כלא קשור לרכב בכלל)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר משהו על ספורטיבי?

קופה לא יכול להיות רכב משפחתי עם שינוי עיצובי קל. זה פשוט לא עובד ככה. רוצים קופה? בכיף. תעצבו קופה - כקופה. אל תקחו את הi30\i40, תורידו שתי דלתות ותגידו שדפקתם את המערכת.

רכבי קופה - ללא קשר לספורטיביות - בעלי שפה עיצובית שונה לחלוטין ממה שהיונדאי מנסים לעשות פה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...