Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי A3 חדשה 1.4TFSI רק ב-144,900 שקל

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמח לשמוע שסוף סוף משווקים את הרכב במחיר תחרותי,ועם חבילת אבזור לא רעה.

במחיר הזה היא אלטרנטיבה נחמדה לא רק למי שמחפש גולף,אלא גם לאלו שמתעניינים בסדרה 1 חדשה/משומשת.

נותר רק לרחם על כל אלו שרכשו את גרסת ה 1.2 FSI וחשבו שעשו עסקה טובה.

הגיע הזמן שגם בארצנו ניתן יהיה לרכוש מכונית איכותית כזו,במחיר שפוי (יחסית...)

בהחלט שינוי מגמה מבורך!

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפגיעה העיקרית תהיה בדגמי הבסיס של הגולף. מי יוצא 140K על גולף 122 כשאפשר להוציא 145 על אודי עם אבזור עדיף?

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לרחם על האנשים שקנו A3 ב-170 לפני כמה שבועות.

מעניין לכמה ה-A1 תרד בעקבות הכנסת הדגם החדש, כרגע המחיר הוא סביב 147 לדגם הבסיסי ואין סיבה שהמחיר יהיה זהה.

מזל שלא קניתי A1 משומשת ב-130 :)

אין דגם ידני נכון? מדובר במנוע זהה לאאודי A1, ט(S)יפטרוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא קניתי A1 משומשת ב-130 :)

אין דגם ידני נכון? מדובר במנוע זהה לאאודי A1, ט(S)יפטרוניק.

הכל טוב ויפה, אבל אתה בתור אחד ששם דגש במיוחד על תחזוקה (מכלל השרשורים שפתחת ציינת את זה לא משנה על איזה רכב שאלת), אתה דיי מקובע על האודי, ולפי דעתי אתה עושה טעות. לא שהתחזוקה בשמיים, אבל היא ממש ממש לא זולה או סבירה.

אגב, גם אני שמתי לב היום למחיר. מה קרה להם שם? ולמישהו יש מושג מה האבזור?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שדגם A3 חדש מגיע בעוד מספר חודשים, אז הנפילה במחירון תהיה דיי גדולה לעומת הצורה החדשה.(מניסיון עבר כאשר צורה חדשה מגיעה, יש פחות ביקוש לצורה קודמת.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל אתה בתור אחד ששם דגש במיוחד על תחזוקה (מכלל השרשורים שפתחת ציינת את זה לא משנה על איזה רכב שאלת), אתה דיי מקובע על האודי, ולפי דעתי אתה עושה טעות. לא שהתחזוקה בשמיים, אבל היא ממש ממש לא זולה או סבירה.

אגב, גם אני שמתי לב היום למחיר. מה קרה להם שם? ולמישהו יש מושג מה האבזור?

מתוך וואלה! רכב:

"מפרט המכונית מגיע בחבילת Attraction. זה כולל שימוש בבקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, רדיו דיסק Concert עם 8 רמקולים, חישוקי סגסוגת 17 אינטש (10 חישורים) מחשב דרך מורחב, פנסי ערפל קדמיים, מערכת Easy-entry במושבים הקדמיים, חלונות ומראות חשמליים, וכן הגה, ידית הילוכים ובלם יד מצופים עור. מחירה של ה-A3 TFSI בישראל עומד על 144,990 שקלים. מי שרוצה עוד תוספות יכול לרכוש בעלות של 18,900 שקלים את חבילת ה-'שארפ ליין', המוסיפה פנסי קסנון, גג חשמלי, דיפוני אלומיניום הגה 4 זרועות עם שליטה מגלגל ההגה (אין בגרסת הבסיס) לרדיו דיסק ועוד."

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי חבילת השארפ היא מאובזרת מאוד. יפה, יפה מאוד! :mm_yeah:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין, בכמה יציעו ללקוח פוטנציאלי את גרסת ה-1.2TSI.

ומי שירצה להזמין גולף 122, איזה מחיר יציעו לו כדי שהוא יילך לסוכנות של אאודי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שדגם A3 חדש מגיע בעוד מספר חודשים, אז הנפילה במחירון תהיה דיי גדולה לעומת הצורה החדשה.(מניסיון עבר כאשר צורה חדשה מגיעה, יש פחות ביקוש לצורה קודמת.)

יש לך מידע על הדגם החדש?

למיטב הבנתי מדובר על דגם שיצא ב-2013 בעולם ובטח יגיע באמצע השנה הבאה לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש קצת יותר נתונים יבשים על הרכב לא מצאתי מפרט באתר של אאודי..

הכוונה לנתונים כמו : מומנט,0-100, כריות אוויר וכו' אם למישהו יש קישור למפרט ( גם באנגלית זה בסדר כל עוד זה אותו דבר)

תודה מראש והמשך יום נעים :)

Alfa Romeo Mito QV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...