Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: רנו פלואנס דיזל - יחי החיסכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל הפרייארים שיקומו מחר בבוקר ויתניעו את מנוע הבנזין של המכונית שלהם.

רצינו רק לספר לכם שהתגנבה לישראל אלטרנטיבה שמצוידת דיזל מודרני וסופר חסכוני. אלטרנטיבה שלא רק עולה פחות ממשפחתית

1600 סמ"ק סטנדרטית, היא גם צורכת חצי מהדלק. אז מחר בבוקר, כששוב יעלו מחירי הדלק ואתם תבכו כך הדרך למשאבה, תזכרו

שיש כבר כמה וכמה אנשים שעברו לדיזל ובאמת עושים 20 קילומטרים לליטר.

רנו פלואנס דיזל - יחי החיסכון

Fluence-1.jpg

Fluence-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו כשהיא הופכת להיות זולה יותר ממאזדה 3 ופורד פוקוס לדעתי מדובר במשפחתית הכי משתלמת למי שקונה אותה כלקוח פרטי ולשימוש משפחתי.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף סקודה אוקטביה

אחלה משפט, ללא כל ביסוס.

הפלואנס מרווחת יותר, נוחה הרבה יותר וזולה משמעותית, אז במה בדיוק עדיפה האוקטביה ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוניטין של האוקטביה נוצר רק בגלל הכמות שהיא מוכרת למוניות ולמשטרה.

לאחרונה, אני רואה מלא מוניות פלואנס שזה הולך ככל הנראה להיות מבחן האמינות של הפלואנס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסתכלות רק על עלות הדלק היא מוטעית. עלות הנסיעה כוללת את עלות הטיפולים, עלות הביטוח, עלות הדלק וגם את ירידת הערך הצפוייה. כאן לדעתי הפלואנס דיזל תסבול קשות מול גרסת הבנזין.

לגבי האוטומטית אף אחד עוד לא יודע מה אורך חיי הגיר הזה.

לגבי המחיר, מחיר הקנייה בפועל של זרסת הדיזל קצת יותר יקר מגרסת הבנזין הבכירה (2 ליטר מאובזרת על הכביש עולה קצת פחות מגרסת הדיזל האוטומטית המאובזרת על הכביש).

לצערי השוק עדיין לא בשל לרכבי דיזל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והפלואנס הזאת הופכת את הפלואנס החשמלית ללא רלוונטית לחלוטין.

אם כבר, אז שי אגסי עם התמחור שלו הופך את הפלואנס החשמלית ללא רלוונטית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הכתבה וכל שורה, כל מה שיכולתי לחשוב עליו, הוא שי אגסי - איך הוא מתכוון להלחם במכונית החדשה?

אני לא מכיר את אף אחד ממנהלי האתר אישית, אבל אם אחד מהם רושם שהגיע לנתון (אדיר!) של קצת מעל 20 ק"מ לליטר, אז סימן שאנחנו עדים פה למגמה חסכונית חדשה (?).

אומנם מספיקה הצצה של שניה אחת, ע"מ לראות שהאבזור הוא סופר קמצני, אבל באותה נשימה, אני חושב על עצמי ומאז שאני זוכר את עצמי על הכביש, הדבר הכי חשוב לי הוא מוזיקה - רדיו דיסק וארבעה רמקולים עושים את העבודה עבורי, מצויין.

כתבה מצויינת, אבל לא הייתה נקודה שהתייחסה למחיר המחירון המשפיל של מגאן בכל דורותיה.

אם הייתי מחליט לרכוש אחת, הסעיף הראשון שהייתי מכניס לחוזה, הוא הבטחה לטרייד אין במחיר מחירון (שגם הוא, עושה הרושם, שלא יהיה גבוה, אבל לפחות מחירון).

תודה על הכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...