Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קאדילק CTS קופה - הלב או מול ההיגיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לכתוב הרבה דברים טובים על קאדילק CTS קופה, אי אפשר לכתוב שמדובר במכונית הגיונית. היא לא נוחה, לא חסכונית,

המושב האחורי שלה נגיש בקושי והיא גם ממש לא זולה. ועדיין, כל זה לא הופך אותה למכונית גרועה, זה הופך אותה למכונית שפשוט

כיף לנהוג בה.

קאדילק CTS קופה - מבחן דרך

CTSCopue-2.jpg

CTSCopue-14.jpg

CTSCopue-8.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מביאים את ה CTS-V סטיישן

שאפילו הביאה זמן טוב יותר משל הקופה במסלול של טופ גיר:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחת כזו בראשל"צ בלבן, לא פחות ממדהימה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות עושות עוול למכונית. במציאות היא לא פחות ממדהימה (למרות שאני אישית אוהב יותר את גרסת הסדאן)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כ"כ יפה, יש את הV לנסיעות מבחן בארץ?

נכון ללפני שבועיים, עדיין לא. יש אחת באולם התצוגה של קאדילק בהרצליה, מדהימה :shock3: אבל בלי לוחיות רישוי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת התחלת ההתעניינות שלי להחלפת רכב, בחנתי גם את ה- CTS קופה הזו - אותו אקסמפלר בדיוק שנבחן בכתבה.

מבחינה דינמית מדובר ברכב שהוא אחד הטובים שבחנתי וללא ספק שהוא טוב יותר מהאצולה הגרמנית תוצרת מינכן (535) ושטוטגרט (E קופה) - שגם אותם בחנתי.

ביחס לאודי A4 שנהגתי (3.2 - 4*4), קשה לי להעריך מי עדיפה בלי לעשות את זה תוך השוואה ישירה בין השתיים, האודי מהירה וקלה יותר לשליטה, אבל תחושת הנהיגה שמתקבלת בה היא סינטטית ודומה יותר לנהיגה במשחק מחשב - בקאדילק אתה נוהג - ועוד איך נוהג.

בסעיף הזה הרכב נותן (לדעתי) נוק אאוט לכל הגרמניות, כשהמתחרה היחיד שטוב ממנו (בטווח המחיר הזה) היא ה- G37 קופה.

בסעיף האבזור הרכב הזה מנצח ללא כל קושי, כל תוספת שנדרש לשלם בעבורה מס' רב של זוזים - כבר קיימת ברכב שמחירו לצרכן (אחרי מו"מ) הוא הרבה יותר מסביר ביחס לתמורה.

אז למה לא? מסיבה אחת פשוטה - לרכב הזה פרופיל ציבורי גבוה מידי, נוסעים בו ומקבלים תשומי מכל עבר והדבר התחיל להציק לי (נהגתי ברכב במשך יום שלם).

בשלב כלשהו התחלתי להרגיש כמו בן משפחת סופרנו וזה היה ממש לא לטעמי, אם כי אני בטוח שיהיו כאלה שיאהבו את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש ברור למה, אבל גם בתקופה שהאמריקאיים יצרו ג'אנק אמיתי - אמצע שנות ה 70' עד תחילת שנות ה 90' - למכוניות של קאדילק היה ייחוד ויוקרה שלא היה לשום יצרן אמריקאי.

גם איכות הייצור וההרכבה עמדה על רמה גבוהה, מה שעזר ללא מעט מכוניות לשרוד שנים ארוכות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בתור אחד שהתחדש בכזאת לא מזמן אני יכול להגיד שאין מכונה יותר מדהימה מזאת, בין עם זה התנהגות/מנוע/אבזור/יופי שמושך הרבה!!! תשומת לב יש שאוהבים יש שפחות, ואני הכי אובייקטיבי כי עד לא מזמן החזקתי רק את התוצרת הבווארית אבל הקדילאק הזאת הכניעה אותי.

אגב הלבנה המדוברת מראשון היא שלי :lol:

קאדילק 2.jpg

קאדילק 1.jpg

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, אל תתלהב! :wink::lol:

נ.ב

שוב אכתוב - מדהימה!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...