Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: יונדאי ולוסטר - לא קופה, לא האצ'בק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה תעוזה היו צריכים אנשי השיווק של יונדאי לפני שהוציאו את הוולוסטר הזו לשוק. לך תסביר ללקוח הממוצע את הרעיון שמאחורי העיצוב

המוזר - לא קופה, לא האצ'בק. ארבע דלתות ולא סדאן.

מערכת CarsForum הייתה מהראשונות בארץ שלקחה את הוולוסטר לנסיעת מבחן. אחרי יומיים ארוכים בכבישי ישראל אנחנו בהחלט

יכולים לסכם - ליונדאי וולוסטר יש את כל מה שצריך כדי להפוך ללהיט, גם אם התנהגות הכביש שלה אינה ספורטיבית במיוחד.

מבחן דרך ליונדאי ולוסטר

Veloster-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה עניין של טעם, אבל איך רכב כל כך יפה מבחוץ הוא כל כך נוראי מבפנים? מתי יונדאי (או פורד פוקוס, לצורך העניין) יעצבו סוף סוף פנים רכב ראוי?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה...

אלירן או ירון - מי שבבעלותו הR500 האדום... שישדרג כבר את המכשיר עם כל השרשורים שנפתחו פה על החבילות של הסלולר :wink:

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את המבחן!

ואני ממש שמח שיש יצרני רכב שמוציאים דגמים לא סדרתיים לשוק. בהחלט הייתי שוקל אותה כאופציה אם הייתי מעוניין לרכוש רכב חדש (במקום משפחתית)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הכבוד ליונדאי,פשוט חברה שיש לה רכב בכול תקציב החל מI10 ועד גיפ.רק חסר לה טנדר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים לי קצת פרטים בכתבה

מהירות האצה 0-100?

צריכת דלק הגבוהה ביותר \ הנמוכה ביותר שנמדדה במבחן (בעיר \ בינעירוני)

האם כבר זמינה עכשיו? מתי צפויה לצאת אצלנו?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים לי קצת פרטים בכתבה

מהירות האצה 0-100? בוואלה טוענים שהמיאוץ מ 0-100 עורך כ 10 וקצת שניות עם נהג יחיד ברכב

צריכת דלק הגבוהה ביותר \ הנמוכה ביותר שנמדדה במבחן (בעיר \ בינעירוני) צריכת הדלק במבחן של וואלה לא משקפת ממש למה הם היו עם רגל כבדה על הגז

האם כבר זמינה עכשיו? מתי צפויה לצאת אצלנו? כן היא זמינה עכשיו במחיר של 110 אלף שקלים

תודה לעונים.

:arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הכתבה טובה פרט לסיכום. הייתי רוצה לשמוע יותר על המסקנות, לאיזה רכבים אחרים יש דמיון או הקבלה. לאיזה שימושים היא מומלצת לאיזה לא ולמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות. ההשקה תתבצע בקרוב.

באמת? יודע על איזה מנוע מדובר?

יהיה מעניין לראות את הוולוסטר עם מנוע טורבו.

אחרי שעברתי למנועי טורבו אני לא מסוגל יותר לקנות רכב עם מנוע אטמוספרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...