Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה אפסילון בדרך לארץ (בעקבות הראיון שפורסם במגזין אוטו)

Filius_Dei
שימו לב! השרשור הזה בן 4717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות הראיון שפורסם במגזין אוטו עם מנהל מותג אלפא רומיאו ולנצ'יה בישראל,נאמר שהאפסילון תגיע לארץ בקיץ.

האם ידועים פרטים לגבי איזה מנועים ודגמים יגיעו?

האם נזכה לראות את מנוע השנה של פיאט גם אצלנו בקרוב?

ואם יכול להיות שהיא תקבל מחיר תחרותי שתגרום לכל רוכשי הפיקנטו לרוץ לפרסם את רכבם ביד 2?

אני אישית מאוד אהבתי את העיצוב של הרכב,ויחד עם המנוע של פיאט אני חושב שזאת יכולה להיות חבילה מנצחת בדיוק בזמן שהשוק של המיני פורח כ"כ.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שכחת שלנצ'ה זה מותג יוקרה של פיאט? אין לפיקנטו ושאר חברות הקטגוריה מה לחשוש ממנה, כי היא תהיה יקרה מדי יחסית עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הקשר בין הפיקאנטו לאפסילון?

הלאנציה לדעתי תתומחר כמו 2 פיקאנטו בסיסיות.

בכל מקרה, תוספת מבורכת של רכב מיותר לחלוטין (לדעתי) שיימכר פה ביחידות בודדות (אלא אם יהיה איזה תמחור מטורף באיבזור שיא אבל איך הולך המערכון, אני עוד בפולניה הייתי סקפטי).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפסילון תשווק עם מנוע 0.9 TWINAIR בשני הספקים 85 כ"ס טורבו ו-69 כ"ס אטמוספרי. באירופה היא תוצע גם עם מנוע דיזל. בהמשך יגיע מנוע הTwinAir עם מגדש טורבו בהספק מוגדל של 105 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין כבר עכשיו את הפנדה החדשה עם המנוע הזה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הקשר בין הפיקאנטו לאפסילון?

הלאנציה לדעתי תתומחר כמו 2 פיקאנטו בסיסיות.

בכל מקרה, תוספת מבורכת של רכב מיותר לחלוטין (לדעתי) שיימכר פה ביחידות בודדות (אלא אם יהיה איזה תמחור מטורף באיבזור שיא אבל איך הולך המערכון, אני עוד בפולניה הייתי סקפטי).

כשכתבו בדרך לארץ, התכוונו בדרך לסוכנויות המשנה שימכרו אותה בהנחה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם טיול לכפר מנדא? זה כבר מעייף! :wink:

מצחיק, הרי כל הצדדים עדיין מרוויחים. לו היו מתמחרים מלכתחילה, נניח את הכרומה, במחיר נוח ולא חומדים לעצמם מחיר מוגזם, אולי היה לה סיכוי?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בכרומה לא היה התמחור אלא עיצובה הלא שיגרתי והעדרו של היצרן משוק מכוניות המנהלים משנת 80'.

למעשה מאז ה 132 שנמכרה כאן עד שנת 80', לפיאט כלל לא היה מה להציע בפלח שוק זה, למעט ניסיון קצר וכושל למכור את הכרומה דור ראשון בסוף שנות ה 80'.

יבוא הכרומה החדשה היה טעות, ולא בשל טיבה, אלא בשל מיתחרותיה ומיצובה בשוק.

את הלקח הזה למדו קרסו היטב על בשרם עם הרנו לגונה, הן הדור הראשון והן הדור השני, ולמרות שהרנו לגונה נראית הרבה יותר יוקרתית ושיגרתית.

השם אפסילון אינו חדש עבור לנצ'יה; הדור הראשון של האפסילון הוצג ב 97' והתבסס על הפונטו של 94'.

האפסילון היתה אמורה להיות פרשנות לנצ'יה לאיך לקחת מכונית סופר מיני ולהפוך אותה ליוקרתית.

על פניו, התעלול לא ממש עבד ולא רבים נפרדו מצ'ק שמן על מנת לקנות פונטו מחופשת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אפסילון בלטינית זה Y ככה שגם ה Y10 היא בעצם לאנציה אפסילון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפסילון זאת אות ביוונית ולא בלטינית, והיא נכתבת ממש כמו E אבל פחות יפה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9F

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לטינית, הא? :brickwall:

Y באיטלקית.

ודרך אגב, עד היום בחלק מהשווקים האפסילון משווקת כאפסילון 10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מדכדך לקרוא הודעות של חברים, כאלו שאני מניח מייחסים לעצמם תכונות כמו פתיחות, העדר דעה קדומה ומעל לכל אהבת מכוניות, מתייחסים בביטול ובזילזול מופגן למכונית שעוד טרם הגיעה לכאן, אין להם מושג איך היא נוסעת ומתנהגת ואף אחד, ודאי לא הם, יודע באיזה מחיר ובאיזו ספציפיקציה תמכר כאן, אם בכלל. וכל זה בשל מוצאה והסמל שעל חזיתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...