Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: אאודי Q3 נחשף לראשונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אאודי חושפת את ה-Q3 החדש כשבוע לפני השקתו הרשמית בתערוכת הרכב של שנחאי.

ה-Q3 ישווק עם ארבעה מנועים - שני מנועי דיזל ושני מנועי בנזין. הנעה כפולה בדגמים החזקים, תיבת הילוכים ידנית או רובוטית כפולת מצמדים.

כל שאר הפרטים בקישור: אאודי Q3 נחשף לראשונה

Q3-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי נמאס!

בא לי להקיא כבר מכל הגרמניות האלה שכל שני וחמישי מוציאות דגם חדש שהוא לא יותר מלמלא את איזה חורצ'יק בשוק.

בטח עוד שנה שנתיים גם נראה את הq1 או איזה q3 ספורטבק אוואנט קופה.

זה היה יכול להיות נחמד,אבל לצערי כל המכוניות האלה נראות בדיוק אותו הדבר,פשוט שיחקו עם הגודל והגובה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי.

ה-Q5 הוא רכב נאה מאוד לדעתי וזאת הגירסה המוקטנת שלו. אני בטוח שהוא יתפשט מהר מאוד כמו אחיו הגדול לכל הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי הוא נראה לא רע. מצד שני, גם גרסת ה"מיני" של ה- X1 נראית לא רע.

תמיד עניין אותי לאן הולכים הרכבים האלה אחרי ש"צפון ת"א והרצליה" (כמו שכתבו למעלה) משתמשים בהם. כלומר - מי הקהל שלהם כיד שניה? מי רוכש Q7 או X5 בני חמש/שבע/עשר? הרי צריך להיות להם מספיק כסף לזה (אולי לא הרבה כמו לחדש, אבל בכ"ז) - והם צריכים להעדיף את זה על פני, נניח, מונדאו טורבו או 320 חדשות. לו היינו מדברים על ג'יפים "רגילים", די ברור שיש חובבי נסיעת שטח שלא יכולים להרשות לעצמם פאג'רו חדש ולכן יקנו משומש בן 5-10. אבל במקרה הזה, של ג'יפי שופוני, מי קונה ג'יפ כזה כיד 2 או 3?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מושלמת לייבוא אישי, הרי ברור שצ'מפיון ומדיניות התמחור ה"חכמה" שלהם ימצבו אותה בסביבות ה-40K מתחת ל-Q5 וממש מעט מתחת ל-X1, אני מנחש שעל גבי העיתונות יירשם -"החל מ-280,000".

מכונית קלאסית לייבוא אישי, שלדעתי יוריד את המחיר שלה לסביבות ה-220-210K לאחת ברמת הגימור הבסיסית.

הבוז לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בזבוז, מי שרוצה שיקנה Q5 וזהו, דגם מיותר.

בטח הם יוציאו גם Q6 :lol:

למה בזבוז? לפי הגישה הזאת, זה בזבוז לקנות כל רכב שנמצא מתחת לדגמי האב של היצרן. מי שיקנה Q3, רוצה ג'יפ כבישים, אבל לא רוצה / לא יכול / לא מתחשק / אחר לשלם מחיר של Q5.

כמו שיש לאודי את הA3 (ועכשיו את הA1) לצד הA4 וחברותיה, כך הם עושים עם הרכבים המדוברים. מי שמתאים לו - שיקנה. מי שלא - לא.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עניין אותי לאן הולכים הרכבים האלה אחרי ש"צפון ת"א והרצליה" (כמו שכתבו למעלה) משתמשים בהם. כלומר - מי הקהל שלהם כיד שניה? מי רוכש Q7 או X5 בני חמש/שבע/עשר? הרי צריך להיות להם מספיק כסף לזה (אולי לא הרבה כמו לחדש, אבל בכ"ז) - והם צריכים להעדיף את זה על פני, נניח, מונדאו טורבו או 320 חדשות. לו היינו מדברים על ג'יפים "רגילים", די ברור שיש חובבי נסיעת שטח שלא יכולים להרשות לעצמם פאג'רו חדש ולכן יקנו משומש בן 5-10. אבל במקרה הזה, של ג'יפי שופוני, מי קונה ג'יפ כזה כיד 2 או 3?

ערסים, עבריינים, נערים שבמקום סופר מיני יקנו ואז יגלו כמה הוא יקר לתחזוקה....

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שיש להם כסף לקנות חדש, רק שחבל להם לשפוך עוד 100-200K עבור ריח של אוטו חדש.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...