Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: חזרתה של הגולף פתוחת הגג

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה שנים של ערבוב והחיאה מלאכותית לדגמי הפתוחים של הגולף...סוף סוף קבריולט חדשה!

אני אישית מאוד אוהב את העיצוב! קלאסי ונקי!

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2012-golf_cabriolet/

Volkswagen-Golf_Cabriolet_2012_photo_0c.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם מאוד אוהב, ובדיוק בגלל זה אני חושב שחבל שהם לא יוציאו בנוסף גם דגם זהה אבל עם גג קשיח מתקפל. לדעתי יצליח הרבה יותר מה"איוס" בעלת המראה המגושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאוד אוהב, ובדיוק בגלל זה אני חושב שחבל שהם לא יוציאו בנוסף גם דגם זהה אבל עם גג קשיח מתקפל. לדעתי יצליח הרבה יותר מה"איוס" בעלת המראה המגושם.

איוס זה בדיוק מה שאתה מבקש - גולף עם גג קשיח מתקפל. מנגנון הגג גוזל הרבה מאוד מקום, לא ניתן לעשות מנגנון קומפקטי

שישאיר את העיצוב כמו בגרסת גג בד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראית מצויין. עיצוב סולידי אך לא משעמם ויבש.

רק הג'אנטים לא משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איוס זה בדיוק מה שאתה מבקש - גולף עם גג קשיח מתקפל. מנגנון הגג גוזל הרבה מאוד מקום, לא ניתן לעשות מנגנון קומפקטי

שישאיר את העיצוב כמו בגרסת גג בד.

אז זהו בדיוק שלא רק שהאיוס גדולה יותר בכל המובנים, גם העיצוב שלה הוא אחר ונראה מגושם ביחס לעיצוב הצעיר של הגולף הפתוחה (ביחס לגולף כן? בכל זאת זה פולקסוואגן). אני כן חושב שאפשר היה לעשות רכב דומה מאוד לרכב הזה עם גג קשיח נפתח, אפילו עם המשמעות היא פשרה נוספת בתא המטען כאשר הגג פתוח.

ודרך אגב, זה לא "מה שאני רוצה", כי לי בכל מקרה אין כסף או כוונה לקנות את הרכב הזה, לא עם גג בד ובטח שלא עם גג קשיח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על התמונה, מסתכל שוב ואומר לעצמי, מה עובר על הקספר הזה, שם לי תמונה של A3 קבריו וחושב שזה גולף?:wink:

אז לכל מי שמתלהב, לכל מי שאוהב ולכל מי שמתאכזב, הנה A3 קבריו.

ביום שישי במוסף של 7 ימים ממש מתחת לחידה השבועית לילד של ג'קי תוכלו לחפש את ההבדלים בין 2 התמונות ולנסות לזכות בסקודה קבריולה שכנראה תיראה בדיוק כמו הסיאט קבריולה שתוצג שנה אחריה.

Volkswagen-Golf_Cabriolet_2012_photo_0c.jpg

audi-a3-cabriolet1.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira, ברור שהן דומות כמו שגולף דומה ל-A3. שמת תמונות פרופיל בהן ההבדלים מאוד קטנים.

אני עדיין חושב שהגולף יפה והרמונית יותר

Audi-A3_Cabriolet_2011_photo_02.jpg

Volkswagen-Golf_Cabriolet_2012_photo_04.jpg

הקשתות באודי מיותרות לדעתי:

Audi-A3_Cabriolet_2008_photo_0b.jpg

Volkswagen-Golf_Cabriolet_2012_photo_0a.jpg

הדימיון לאיוס בפרונט באמת מדהים, אבל הפרופיל והזנב כבר מספרים סיפור קצת שונה

Volkswagen-Eos_2011_photo_19.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת? איכס :shock:

אין טיפת פרופורצייה ברכב הזה. בסיס הגלגלים ארוך מדי, דלת הנהג קצרה ביחס לגוף. נראה פשוט רע!

פשוט לשים מחיצת ברזל מאחורי כיסא הנהג וגג מתכת וקיבלתם גולף טנדר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira, ברור שהן דומות כמו שגולף דומה ל-A3.

הרי ברור לך שלא מדובר באיזה כורח עיצובי כי הן דומות או חולקות פלטפורמה משותפת.

הם פשוט לא רצו לעשות משהוא שונה ככל הנראה כתוצאה משמרנות קיצונית ואפרוריות עיצובית שמלווה את החברה מיום הקמתה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...