Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלוג אחזקת וולקן 96 + תמונות

Yoni P.
שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לפני שבוע התחדשתי בZX וולקן בציר 96, מאיש יקר מאוד מהפורום, יובל.

אז קודם כל, תודה לך יובל על שהפקדת בידי את הוולקן ועל התחזוקה השוטפת של האוטו, שלא תבייש תחזוקת מטוס קרב בחיל האוויר. ישנן טבלאות אקסל של טיפולים, צריכות דלק, תיקון וכו', שאני עדיין מנסה לפצח את נוסחאות הפעולה שלהן.

זה הבעלים והאוטו, שכאשר מחפשים אוטו יד "2" שואפים למצוא, ואכן שיחק לי המזל. לאחר חיפושים של כמה חודשים, שכללו בין היתר נסיעה לאילת, באחת מהפעמים שבהם לחצתי על כפתור הריפרש בעמוד המכירה של הפורום נתקלתי במודעה של יובל.

..וכך היא הגיעה לידיים שלי. :)

בתרד הנ"ל אני אעדכן על תיקונים וטיפולים, וסתם ימי כיף שלי עם האוטו. :-D

אשמח לשמוע תגובות, הצעות וטיפים טכניים.

קודם כל, שטיפה ונקיון:

סה"כ 6 שעות של שטיפה, ניקיון, ליקוקים והסרת דיבורית לא תקינה ("עקירה" מהשורש).

הייתי יכול להמשיך ככה עד אינסוף, אך סטודנט חייב גם ללמוד.

ניתן לתמונות לדבר...

לפני 1.jpg

לפני 2.jpg

לפני 3.jpg

לפני 4.jpg

לפני 5.jpg

אחרי 1.jpg

אחרי 2.jpg

אחרי 3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

קנית רכב באמת שמור ומלוקק!

כבעלים של הוולקן השנייה בחיי שמח לבשר לך שאתה הולך להנות!!:lol:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שליווה מעט את תהליך החיפוש והבדיקה של הרכב, אני בהחלט יכול להעיד שיובל והוולקן הם התגשמות החלום של כל חולה הגה המחפש רכב - הרכב שמור למשעי עם הקפדה חולנית לפרטים מזעריים (כמו שצריך!!) לרבות תיעוד כל פרט קטן ויחס המוכר חם ותומך. :mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

אז יוני, שוב - תתחדש ושיהיה המון בהצלחה. :-D

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה.. איזה פרש יצאתי!

כמובן, שחף תודה על העצות, העידוד והניתוח הטכני לכל אורך הדרך.

היית מוכן לקבל ממני טלפון, גם בבוקר שלאחר לילה נטול שינה ורווי אלכוהול (באיכות 0.95), אם שאלה מטופשת.

thanks! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה רכב מהנה ביותר

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים ויפה, כיף לראות שיש אנשים שיודעים לתת יחס כזה לרכב כזה, ולדעת שאתה לא לבד במחלה הזאת.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא לבד

כל מועדון psi חולה לא פחות ממנו

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ 6 שעות של שטיפה, ניקיון, ליקוקים והסרת דיבורית לא תקינה ("עקירה" מהשורש).

הייתי יכול להמשיך ככה עד אינסוף, אך סטודנט חייב גם ללמוד.

מזלך שלא צריך להחליף רדיאטור פנימי :p, זה לקח לי טיפה יותר מ-6 שעות איפשהו ב-2006, יש לך עם הנוכחי כנראה עד 2016 (סטטיסטיקה ממספר רכבים, הוא מחזיק בדיוק 10 שנים) :wink:

ובנימה זו, אני מצרף פה מסמך שהבטחתי לך של הפרוייקט המצולם שלי מ-PSI, לצערי הוא נמחק משם, למזלי חששתי מזה ושמרתי העתק במחשב לפני.

http://hotfile.com/dl/93539405/1a91192/_.pdf.html

בנוסף מצורפים פרטים טכניים על צינורות הדלק ברכב, זכור לי שהבטחתי לך גם את זה.

חוצמזה תתחדש, תהנה, תשמור עליה ותקבל בחזרה, ואל תשכח את הביקורים החודשיים שדיברנו עליהם :)

עכשיו אני קולט שאולי זה הזמן להחליף את הסמלון שלי, האם תיקח אותו בירושה?

צינורות דלק.txt

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלך שלא צריך להחליף רדיאטור פנימי :p, זה לקח לי טיפה יותר מ-6 שעות איפשהו ב-2006, יש לך עם הנוכחי כנראה עד 2016 (סטטיסטיקה ממספר רכבים, הוא מחזיק בדיוק 10 שנים) :wink:

ובנימה זו, אני מצרף פה מסמך שהבטחתי לך של הפרוייקט המצולם שלי מ-PSI, לצערי הוא נמחק משם, למזלי חששתי מזה ושמרתי העתק במחשב לפני.

http://hotfile.com/dl/93539405/1a91192/_.pdf.html

בנוסף מצורפים פרטים טכניים על צינורות הדלק ברכב, זכור לי שהבטחתי לך גם את זה.

חוצמזה תתחדש, תהנה, תשמור עליה ותקבל בחזרה, ואל תשכח את הביקורים החודשיים שדיברנו עליהם :)

עכשיו אני קולט שאולי זה הזמן להחליף את הסמלון שלי, האם תיקח אותו בירושה?

הוא לא נמחק

זה פשוט עבר לארכיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נמחק

זה פשוט עבר לארכיון

לא ניתן להגיע אליו דרך גוגל, מה גם שלא ניתן לחפש בתוך הארכיון עצמו (אתמול ניסיתי כי חשבתי לתומי שזה יהיה קל יותר מלמצוא את זה במחשב שלי)

בכל מקרה, זה שווה ערך לנמחק....

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...