Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] - שובה של הסאני?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן חושפת סאני חדשה בתערוכת הרכב של סין, ומצהירה כי מדובר במכונית גלובאלית שתשווק ב-170 מדינות נוספות.

פרטים נוספים בקישור - ניסאן סאני.

Sunny-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ניסאן הוא יצרן עם פיצול אישיות,מצד אחד רכבים מדהימים כמו GT-R ו370Z

מצד שני גועל נפש מוטורי כמו אלמרה וסאני/פרימרה שנראות וננהגות כמו רכב מייצור פלסטיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דווקא מאז שהפסיקו לייצר את הסאני התחילה הנפילה שלהם. עכשיו הם מנסים לחזור למקורות.

והטעות שלהם זה שהם מייצרים זבל עופות דווקא בקטגוריה שאמורה להיות הלחם והחמאה שלהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ron215, אתה אמיתי?

מה אתה משווה בין מכוניות ספורט לבין משפחתיות? התפקיד של משפחתית הוא לא גדול כלכך, פשוט להביא אותך ואת משפחתך ממקום למקום.

אתה מדבר על מכוניות כאילו כל משפחתית צריכה להיות בעלת הנעה אחורית עם 400כ''ס ועיצוב של חללית.

יש אנשים שלא צריכים/רוצים את כל זה, ובשביל אנשים כאלה המכוניות האלה נבנו.

ברוכה השבה סאני, שיהיה לך בהצלחה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק שובה של הסאני.

בתאילנד וסין עדין יש סאני לשווקים שלהם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאני והאלמרה הישנות הן מכוניות מעולות שתיהן ,כל אחת בתקופתה.

בשנים האחרונות ניסאן היא כבר לא מה שהיא הייתה פעם, לפחות לא בתחום המשפחתיות, מקווה שהסאני תצליח יותר מהטידה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, יש הרבה יצרנים כאלה.

מי שמייצר את הקורווט מייצר גם אבאו.

מי שמייצר וייפר מייצר גם קאליבר.

מי שמייצר אופל ספידסטר ואופל GT מייצר גם קורסה דיזל.

אפילו בב.מ.וו אין שום בסיס להשוואה בין ה M6 או Z4-35I לבין שעמומון מוטורי דוגמת 116

בקיצור, כמעט לכל יצרן שמייצר רכב פאר/ספורטיבי יש גם את הלחם והחמאה ממנה הוא באמת מתפרנס.

יוצאי הדופן הם יצרני האקזוטיקה ומכוניות העל שלא מתעסקים ברכבי עמך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ron215, אתה אמיתי?

מה אתה משווה בין מכוניות ספורט לבין משפחתיות? התפקיד של משפחתית הוא לא גדול כלכך, פשוט להביא אותך ואת משפחתך ממקום למקום.

אתה מדבר על מכוניות כאילו כל משפחתית צריכה להיות בעלת הנעה אחורית עם 400כ''ס ועיצוב של חללית.

יש אנשים שלא צריכים/רוצים את כל זה, ובשביל אנשים כאלה המכוניות האלה נבנו.

ברוכה השבה סאני, שיהיה לך בהצלחה. :-)

יש מכוניות משפחתיות אחרות,יפות וברמה גבוהה,הם לא נראות כמו התמונה הגועלית למעלה והם נוסעות הרבה יותר טוב מ"סאני".

וחוץ מזה,"ברוכה השבה סאני,שיהיה לך בהצלחה"-ואתה שואל אם אני אמיתי?!

אחד המשפטים הכי מצחיקים ששמעתי בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי nothing exciting זה לקרוא על פרארי חדשה או משהו בסגנון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמא קיצונית היא הגנסיס קופה מול האקסנט.

מעבר לזה, סאני הייתה רכב מצוין!

זה שלא הביאו לפה את הסאני GTi-R או את ה GT-R או אפילו את ה GTI זה דבר אחד, זה שאתה לא יודע בכלל שהיה כזה דגם וחושב שסאני זה רק דגם הבסיס זה דבר אחר אבל היו סאני אכזריות ביותר!

230 כ"ס, 4X4 והכל על 1200ק"ג וללא כל בקרות זה מתכון לרכב מעניין ביותר!

gtirindex.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
לדעתי ניסאן הוא יצרן עם פיצול אישיות,מצד אחד רכבים מדהימים כמו GT-R ו370Z

מצד שני גועל נפש מוטורי כמו אלמרה וסאני/פרימרה שנראות וננהגות כמו רכב מייצור פלסטיני.

נראות לא משהו אך ננהגות כן משהו,לי יש ניסן אלמירה 99 היא באמת לא נראת משהו אך נוסעת מעולה,מנוע לא הכי חזק,נוחות נסיעה טובה מאוד,איכות מצויינת,ושלדה מדהימה,התנהגות כביש מעולה(בטוח יותר טובה מכל יפנית אחרת באותו שנתון ואני מאמין גם מכמה רכבים אירופאים מאותה קטגוריה).

רכב מייצור פלסטיני?,מי שימע,לרגע חשבתי שארץ ישראל מיצרת רולס רויס עממית באיכות העולה על זו של המייבאך שנקראה פעם סוסיטה.

סייג לחוכמה שתיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסאן סאני החלה את דרכה בתחילת שנות ה 70' כדאטסון צ'רי, ולא היתה אלא קומפקטית\משפחתית קטנה, בסיסית, זולה ואמינה.

ועל פניו נראה שזה מה שניסו להשיג ניסאן עם הסאני החדשה, שמיועדת לשווקים לא אנינים במיוחד (מישהו אמר ישראל?).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות משפחתיות אחרות,יפות וברמה גבוהה,הם לא נראות כמו התמונה הגועלית למעלה והם נוסעות הרבה יותר טוב מ"סאני".

וחוץ מזה,"ברוכה השבה סאני,שיהיה לך בהצלחה"-ואתה שואל אם אני אמיתי?!

אחד המשפטים הכי מצחיקים ששמעתי בפורום.

הייתי חייב להגיד את זה, היא מאד נפגעה ממך.:loco:

יופי הוא עניין של טעם אישי, גם אני חושב שיש משפחתיות יפות יותר(לאנסר החדשה, מאזדה 3, סיוויק)

יש אנשים שלא אוהבים עיצוב צעקני, כמו בעלי הקורולות, לאנשים כאלה היא תתאים.

לגבי התנהגות ורמה, אל תצחיק אותי-הרכב בקושי יצא וכבר קבעת מה האיכות וההתנהגות שלו לפי התמונות? אתה שולל רכב שאתה לא מכיר?!

ואל תגיד לי שאתה מכיר את סאני הישנה, כי חוץ מהשם כנראה אין בינהם שום דבר משותף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...