Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מיני קאנטרימן עלה לישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוף השבוע הקרוב יושק בישראל הקאנטרימן של מיני - הדגם הראשון של מיני שישווק בגרסת חמש דלתות, אופציה להנעה כפולה

ואורך כולל של מעל לארבעה מטרים.

המחיר? החל מ-240 אלף ש"ח, לגרסת הCooper הידנית והבסיסית.

מיני קאנטרימן

Mini-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שסובארו OUTBACK 3.6 ליטר יוקרתית יכולה לשמש "קאנטרימן" יותר טוב

ואני בטוח שאפשר למצוא הרבה ג'יפונים יותר טובים מהדבר הזה.

אבל מיני זה סמל סטאטוס נחשק... (בארץ :) )

אפרופו מיני "יעודיות" - ה CLUBMAN ממש מכוער :?

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובואו לא נתעלם מהמחירים ההזוים לתוספות...

צריך להיות מטומטם כדי להוציא סכום כספי כ"כ גדול עבור תמורה כ"כ ...

לא שאני מזלזל ספציפית ברכב, אבל ביחס למחיר ומה שניתן להשיג בתמורה לאותו סכום כספי או נמוך ממנו זה פשוט אבסורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל האהבה שלי למיני, ובמיוחד לדגם הפתוח, הקאנטרימן פשוט מכוערת.

הפרופורציות לא מחמיאות והעניין נראה רק כתוצאה של רצון לתפוס עוד נישה באופן מאולץ.

התמונות לא מחמיאות, והמצב במציאות גם לא מעודד (למרות שהיתה סביבה התקהלות בתערוכה בפאריז, אני הייתי חייב להתרחק ולחפש משהו נעים יותר לעין :shock: )

Mazda Miata NB

Honda CBR500R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו יכולים להמשיך ולטעון כמה טיפשים אלה שקונים, אבל קמור מכירים את הקהל שלהם. אני משוכנע שיקנו, וקמור יגחכו כל הדרך אל הבנק. המחיר ללקוח, אני מניח, הוא לפחות 10-15% פחות, כמקובל בקמור, אבל כמובן שזה עדיין יקר לטעמי האישי.

מצד שני, נניח ואתם רוצים לרכוש ל- trophy שלכם או לילדה שיצאה ממנה, איזה רכב סטטוס ב- 200K, שגם בבי"ס ידעו שיש לה אבא עשיר, אז יש את זה או את השירוקו (או חלופת VAG אחרת), ואולי אלפא. בהקשר הזה, יש היגיון ברכישה כזו, ויש היגיון עסקי במחיר המגוחך שגובים בקמור.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי געוואלד.

אני מבין את הרצון להיכנס לעוד קטגוריה (לא נראה לי שכיוונו להיכנס לקטגוריית שטח בכלל) מלבד הצעירה/עירונית (נראה לי שזה מכוון יותר לאנשים עם משפחה קטנה, שרוצים מיני בכל זאת), אבל אין "תמריץ" לקנייה של הרכב הספציפי הזה. מישהו צעיר עם כסף, כבר עדיף לו ללכת על הגרסאות האחרות שישאירו אותו עם קצת עודף, ועם מלוא החוויה של מיני, בלי יצור הכלאיים הזה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה פשוטה,

קמור לא באמת רוצים למכור מיני - הם מחויבים לכך בידי BMW העולמית כי זה עניין של מיצוב וקו מוצרים אחיד. אחרי הכל מבחינת קמור מה רע בלהמשיך למכור סדרות פשע משובחות (סדרה 3,5,6,7) להמוני עבריינים וערבים?

אז הם תוקעים למיני מחירים מטורפים שבאופן אוטומטי מסננים הרבה כאב ראש של לקוחות שהיו קונים מיני אלמלא המחיר ההזוי

ומשאירים רק מטומטמים אמיתיים ומאוד עשירים שלהם אין בעיה אף פעם להשחיל בקלות שטויות.

עכשיו, כשתג המחיר לגרסאות הרגילות סובב באיזור 200K קל מאוד לנקוב ב- 250K כשלב ראשוני.

לכל כך הרבה לוקות במוחן יהיה עכשיו לאן להתקדם מהמיני שאבאל'ה קנה להן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הזילזול שנובעת מההודעה שלך פשוט מצחיקה אותי.

1.לא כל מי שקונה bmw הוא ערבי או עבריין, תיתפלא!

2.הם אמנם מחוייבים למכור מיני ע"י bmw העולמית אבל כל ההוצאות עליהם אז תאמין לי שהם רוצים למכור (אתה יודע כמה עולה האולם במסגר?!)

3.אני לא יודע במה אתה עובד אבל בתור אחד שכל חייו במכירות ובעיקר בעולם הרכב אני יכול להבטיח לך שאני יכול לספור על יד אחת את כמות המטומטמים שהם גם עשירים שפגשתי בחיי (ופגשתי המון) ובנוסף מאוד קשה לשכנע אנשים לקנות, גם אם הם מטומטמים ועשירים.

אל תזלזל ב"לוקות במוחן" שאבל'ה קנה להן אוטו, הלוואי עליי שמישהו יקנה לי אוטו אז אולי במקום לקנא תילמד לפרגן?

(אגב, 2 האקסיות שלי היו מאלו שאבל'ה קנה להן אוטו, לא רק שהן ידעו להעריך כסף אלא הלוואי עלי להגיע למה שהן יגיעו בחיים)

אגב, גם בצחוק לא הייתי קונה את הרכב הנ"ל בכזה סכום! לדעתי הוא צריך לעלות חצי מהמחיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...