Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מבחנים] - רנו קליאו ספורט VS סיאט איביזה בוקהנגרה (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגזין הגה הניח את ידיו על שתי חיות כיס מהבציר האחרון של קטנות חמות שנחתו בישראל, האחת נעזרת בטכנולוגיה מתקדמת,

והאחרת פשוט באה בכוח ישר ולעניין. אז מי ההוט-האצ' הטובה בישראל?

למבחן המלא

Ibiza_Clio1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבה לא רעה בכלל, למורת שאני לא חושב שהרנו עושה רושם כלשהו או נראית ספורטיבית במיוחד, אבל ניחא.

מה שמאוד מפריע זה השימוש בכותרת ב- "מי ההוט האצ' הטובה בישראל" משום שהיא כותרת מתלהבת ולא רלבנטית בכלל, הן משום שיש פה רק שתי מכוניות, והן משום שאף אחת מהן היא לא האצ'... שתיהן סופר-מיני ספורטיביות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו נראית ספורטיבית במציאות, פחות בתמונות.

בנוגע לכותרת - ועוד איך רלוונטית. האצ' זה קיצור להאצ'בק - מכונית במרכב 3/5 דלתות. אין שום מניעה שהיא תהיה סופר-מיני. העיקר שתהיה חמה :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה האצ', וכבר נתקלתי ברנו גם במציאות, אבל העובדה היא שבעולם מתכוונים לרמה אחת מעל. סופר מיני הן (כמעט) תמיד במבנה שאינו 4 דלתות...

ואם עושים מבחן של האצ', צריך לכלול בו מגאן ספורט (או שמניחים מראש שהיא פחות טובה מהקליאו? לא נראה לי), לאון למיניהן, GTI, וכו'. וגם אם מחליטים לצמצם לגזרת הסופר מיני, המיטו לא ראויה להיכלל במבחן?

בקיצור, הכתיבה לא רעה, הכותרת משנה שגויה/מטעה, לא משנה מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה האצ', וכבר נתקלתי ברנו גם במציאות, אבל העובדה היא שבעולם מתכוונים לרמה אחת מעל. סופר מיני הן (כמעט) תמיד במבנה שאינו 4 דלתות...

ואם עושים מבחן של האצ', צריך לכלול בו מגאן ספורט (או שמניחים מראש שהיא פחות טובה מהקליאו? לא נראה לי), לאון למיניהן, GTI, וכו'. וגם אם מחליטים לצמצם לגזרת הסופר מיני, המיטו לא ראויה להיכלל במבחן?

בקיצור, הכתיבה לא רעה, הכותרת משנה שגויה/מטעה, לא משנה מה.

מאז ומעולם הוט האץ' היו גם 106GTI, קליאו RSI, איביזה טורבו, קליאו ספורט, פיאסטה וגם פוקוס ST, קורסה וגם אסטרה GSI וכו'.

להגיד שהקליאו או האיביזה הן לא הוט האץ' זה באמת מוזר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל המגזינים הבריטיים (ולא רק בהם) הוא האצ'ים הן מכוניות כמו הקליאו ספורט וגם כמו המגאן ספורט. כמובן שהשתיים לא מתחרות אחת בשנייה, ולכן אין שום סיבה לכלול במבחן של קטנות ספורטיביות גם מכונית כמו המגאן או נניח גולף GTI. בנוגע למיטו - בהחלט ראויה. לראייה - ב"אוטו" עשינו מבחן כזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, מתי יוחלף הגופן המזעזע הזה בעמודי הכתבות? בלתי-קריא בעליל, אלא אם כן מגדילים את העמוד ב-50% לפחות.

1920 על 1080, מסך מלא, כרום.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חולה צרפתיות

מבחן מעולה וכיפי היה טוב לקרוא שלפחות רנו עוד מייצרות מכוניות כיפיות לנהיגה

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד לקרוא, תודה!

גם הצילומים יפים והתחושה בהחלט מועברת דך הכתוב.

כן ירבו מבחנים כאלו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למבחן ולרכב של החברה בא אני עובד (סיאט) אך כאשר שתי המכוניות עמדו אחת ליד השניה (כאשר החברה של הגה באו לקחת את הבוקה) אז הרנו נראית הרבה יותר מגרה לנהיגה מאשר הבוקה אך הפנים זה שונה בהרבה ,אילו הרנו הייתה נראית בפנים כמו שהיא בחוץ אז היא הייתה זוכה ברבה יותר נקודות זכות (לא בעיני בעקבות ניסיון שלי אישית עם רנו).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר לייצר רכב עם הלוק וההתנהגות של הרנו והמנוע (וההילוכים) והפנים של הסיאט!?

החיים הם פשרה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנים של הקליאו פשוט זוועה, מזכיר לי פנים של קנגו מסחרית.

חוץ מהמד סל"ד צהוב סטייל פרארי הזה אין שם שום דבר מלהיב וספורטיבי.

באמת חבל.

אגב, אחלה כתבה ואחלה כתיבה רק למה יש תמונה אחת בלבד מבחוץ של כל רכב??? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל המגזינים הבריטיים (ולא רק בהם) הוא האצ'ים הן מכוניות כמו הקליאו ספורט וגם כמו המגאן ספורט. כמובן שהשתיים לא מתחרות אחת בשנייה, ולכן אין שום סיבה לכלול במבחן של קטנות ספורטיביות גם מכונית כמו המגאן או נניח גולף GTI. בנוגע למיטו - בהחלט ראויה. לראייה - ב"אוטו" עשינו מבחן כזה...

אז אתה מסכים על המכנה המשותף: יש קצת יותר האצ' בישראל מהשתיים שנבחנו, כולל ברמה אחת יותר מבחינת גודל, ולכן לקחת שני רכבים למבחן "מי ההאצ' הטובה בישראל" היא כותרת אומללה, כאשר לא כוללים בה לפחות עוד שמונה רכבים שעולים לי כרגע לראש - אם לא יותר. טוב אולי נסחפתי, לא "אומללה" אבל שטותית ומטעה - מה יחשוב קהל הקוראים, שאין האצ' אחרות? אין STI, GTI, FR, CUPRA, 207, מיטו, VRS, מגאן, 500? וכולן (למעט ה- STI אלא אם נפלת על הנחת סוף שנה) באותו טווח מחיר פחות או יותר. שלוש מהן (207, מיטו ו- 500) - נכנסות לקטגוריית המיני. מבחר כזה נאה - לא חבל? זה כבר היה יכול להיות מעניין לקריאה באמת, ותוצאתו היתה ראויה לשם "הטובה בישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...