Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] - S63 AMG מודל 2011 – חזקה יותר, ירוקה יותר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרצדס מציגה מנוע חדש לספינת הדגל של מכוניות היוקרה – S63 AMG, מנוע V8 כפול מגדשים חסכוני וחזק במיוחד.

לחדשה המלאה

S63-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחל'ה עגלה בשביל הפקקים. 81 קג"מ זה טוב ואם להאמין לצריכת דלק ממוצעת קרוב ל10 ליטר ל-100ק"מ נישמע כמו משהו דימיוני בשביל מנוע כזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית פשוט מדהימה ללא ספק ! מעניין איך ה-S65 :shock:

בדיוק לפני שבוע נחתה אחת בסוכנות באשדוד,עכשיו כבר איננה בעיר,כנראה (כמעט בטוח) אחד מאזור המרכז קנה אותה מהסוכנות.

izvnmockwd1n.jpg

ntodzlwvlioi.jpg

נ.ב.

האגזוזים בS63 החדשה כמו בE63 לא משהו ניראים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו אני מוכן לוותר על V12 B-TURBO לטובת MCLAREN 722 SLR למרות שמנוע שלו זה V8 עם "רק" 600 ומשהו סוסים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה דובר על S63, אחרכך מישהו שאל "מעניין איך נראית הS65?" אז פירסמו תמונה של S65?

חזקה יותר? יכול להיות, לא יצא לי להשוות.

ירוקה? לא. היא שחורה :lol:

אחלה כתבה, אחלה אוטו, לא, אחלה לא בדיוק מתאר את זה. רק דבר אחד נשגב מבינתי, את הS הבנתי, אבל 63 לא אמור לייצג 6.3 ליטר? (או 6.2 בגרסאות ה"חדשות") ממתי הם ירדו ל5.5 והשאירו את השם אותו דבר? רמאים! :lol:

עם כאלה מנועים עוד מעט יתחילו דיבורים על "כמה אתה חופר בשני?" "אה... משהו כמו 25-30 ס"מ" טירוף!! :shock:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו אני מוכן לוותר על V12 B-TURBO לטובת MCLAREN 722 SLR למרות שמנוע שלו זה V8 עם "רק" 600 ומשהו סוסים.

אני לא אשכח שבטופגיר עשו "פתיחה" מרמזור לרמזור, SLR Mclaren 722 נגד מורצילאגו LP670-4. המרצדס ניצחה בהפרש קטן.

Opel Vectra 2.2 TDI 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהוא שמעולם לא חשבתי שאני אגיד אותו אבל מירוץ החימוש המטורף הזה מתחיל כבר להמאס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהוא שמעולם לא חשבתי שאני אגיד אותו אבל מירוץ החימוש המטורף הזה מתחיל כבר להמאס.

נמאס לך? ממה בדיוק נמאס לך כצופה מהצד? תסביר לי בבקשה... :?

יותר מידי כוח? תקנה את ה-S55 AMG ופתרת את הבעיה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ואם במרצדסים חזקות (זה הן) עסקינן, אתמול אני הולך על המדרכה בהרצליה פיתוח (ליד Freescale) ומדבר בטלפון, כשאני שומע V8 כזה שלא שומעים. לא קורבט ולא קאיין S ולא שום דבר אחר עושה את הסאונד הזה. SLS. הרגשתי כמו כישלון, מה אני אגיד לכם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...