Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – BMW X3 – הדור הבא

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היצרן הגרמני במתקפה של דגמים חדשים ומתיחות פנים. והיום על הבמה – X3, דור שני.

attachment.php?attachmentid=207538&stc=1&d=1279182216

הX3 הוא אחד הדגמים היותר נמכרים של BMW בשנים האחרונות. לא פלא אם כך, שBMW סוחטים את הלימון הזה שוב ושוב ומציגים

יותר ויותר דגמים בקטגוריית הפנאי-שטח. עכשיו הגיע תורו של הX3 הבינוני להתחדש, וכמובן גם לגדול קצת. בהשוואה לדור הקודם,

לX3 החדש יש קצת יותר אורך (83 מ"מ), קצת יותר רוחב (28 מ"מ), קצת יותר גובה (12 מ"מ) וגם קצת יותר מרווח גלגלים

(15 מ"מ). בקיצור, הוא קצת יותר X5 וקצת פחות X1. למרות התפיחה בממדים, העיצוב החיצוני די, איך נאמר בעדינות, מזכיר

את הX3 הקודם.

attachment.php?attachmentid=207539&stc=1&d=1279182216

באגף הכוח יקבל הX3 החדש בשלב זה מנוע בנזין אחד ומנוע דיזל אחד, כאשר בעתיד ישודכו לX3 מנועים נוספים ממגוון המנועים של

BMW. גרסת הבנזין, xDrive35i בשפת BMW, תשווק עם מנוע בנזין מוגדש טורבו בנפח שלושה ליטרים. ההספק המרבי עומד על 300

כוחות סוס והתאוצה מהמקום ל100 קמ"ש נעשית בתוך 5.5 שניות, פלוס מינוס. אם זה מהיר מידי בשבילכם אז גרסת הדיזל

(xDrive28i) מציעה קצת פחות הספק (240 כ"ס) וזינוק של 6.7 שניות מעמידה ל100 קמ"ש. איך שלא הופכים את זה, זה נשמע

מהיר.

תיבת ההילוכים שתשווק תהיה אוטומטית ובעלת 8 יחסי ההעברה. משם יעבור הכוח אל מערכת ההנעה הכפולה, הxDrive. הדור השלישי

של מערכת הנעה זו כולל דיפרנציאל מרכזי נשלט מחשב המאפשר לשנות את חלוקת הכוח בין הסרנים עד כדי העברה של 100% לסרן

בודד, קידמי או אחורי. מערכת מתלים אקטיבית תוצע כאופציה, לטובת אלו שיחפצו בנוחות נסיעה משופרת ואחיזת כביש גבוהה יותר.

attachment.php?attachmentid=207540&stc=1&d=1279182216

attachment.php?attachmentid=207541&stc=1&d=1279182216

X3-0.jpg

X3-1.jpg

X3-2.jpg

X3-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות התפיחה בממדים, העיצוב החיצוני די, איך נאמר בעדינות, מזכיר

את הX3 הקודם.

קצת קשה לי להסכים עם המשפט הזה.

ה-X3 היה עוף מוזר בהיצע דגמי ה-X של BMW.

הוא היה מעוצב רע בכל קנה מידה אפשרי לרכב SUV עירוני לטיפוס מדרכות.

ה-X3 החדש מיישר קו עם העיצוב המרשים שנעשה בדגמי ה-X (בעיקר ה-X5 כמובן).

מי יתן ואולי שם בבואריה יוותרו על ה-X1 או לפחות ינסו לדמות אותו לאלו האחרונים בסדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אני חושב שהעוף המוזר בהיצע של BMW דווקא היה ה X6,

לא מספיק רכב כביש בכביש,

לא מספיק רכב שטח בשטח,

ולא מספיק מקום ברכב מאחור לנוסעים בגלל העיצוב,

אה כן וגם יקר בטירוף מול ה X5 המדהימה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר: מקמור רכב, יבואנית BMW לישראל, נמסר כי הדגם שיגיע לישראל יהיה ה-xDrive20d. דגם זה יצויד במנוע טורבו-דיזל

הזרקה ישירה בנפח 2 ליטרים ובהספק מירבי של 184 כ"ס. זינוק מאפס למאה ב8.5 שניות, מהירות מרבית של 210 קמ"ש וצריכת

דלק ממוצעת של כ18 קילומטרים לליטר. השיווק בארץ יחל לקראת תחילת השנה הבאה והמחיר יהיה כ340 אלף ₪.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הרכב הזה חסר עיצוב, יותר מדי "תבניתי" לא ממש פורץ דרך, ואולי זו הדרך של ב.מ.וו. אבל רכב כזה מול התחרות היום (GLK, Q5, XC60) אין לו מה לחפש, הוא לא ממש מאיים עליהם מבחינה עיצובית יצירתית וטכנולוגית אז למה שיבחרו אותו עליהם? כי זה BMW? ונושא של צריכת דלק לא ממש מעניין את מי שקונה אותו בתקציב כזה אז גם היתרון הזה לא ממש בולט. אותי הוא לא הרשים.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהפה. נראה לי שהמעצב של הדבר הזה שתה לפני שניגש לשולחן העיצוב בירה מקולקלת.

גם עיצוב הפנים אינו פורץ דרך ואינו מציע איזה רענון או חידוש. במחשבה שניה, עם כזה מעצב, אולי כך עדיף.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה ראיתם כאן שיפור, לדעתי במיוחד מקדימה נראה כמו חיקוי סיני זול ל-BMW :?

בדיוק מה שרץ לי בראש ברגע שראיתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהוא נאה.

מבין הג'יפונים הקטנים האלה הכי מכוער הוא ה-GLK, במיוחד בחלק האחורי.

העיצובים הכי טובים הם של ה-XC60 ושל ה-Q5 למרות שהאאודי קצת נשי.

לפי דעתי הב.מ.וו נראה מצויין, ניסועלעשות X5 מוקטן והתוצאה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הX3 הוא אחד הדגמים היותר נמכרים של BMW בשנים האחרונות. לא פלא אם כך, שBMW סוחטים את הלימון הזה שוב ושוב ...

ה-X3 הוא אחד הדגמים הפחות מצליחים ונמכרים של ב.מ.וו, הוא מכר במספרים סבירים בתחילת דרכו כשגל הקרוסאוברים היה עוד בשיאו וכמובן ההילה של האח הגדול, ה-X5, אך בשלוש השנים האחרונות הוא נמכר במספרים מאוד נמוכים וודאי יחסית ל-ב.מ.וו.

העיצוב לא פורץ גבולות וכך הוא אמור להיות, ממתי ב.מ.וו "משתגעת" בנושא העיצוב, ראינו מה קרה פעם שעברה כשהם קצת חרגו מהקו השמרני, המצחיק הוא שהיום מתגעגעים לעיצוב הזה של כריס בנגל. לראות את סדרה 5 היום על הכביש זה בערך "אהה זו ה-ב.מ.וו סדרה 5 החדשה? טוב, שיהיה" היא אמנם נראית גדולה יותר ומכובת יותר אבל משעממת לחלוטין, אבל המספרים כנראה לא טועים, זה בדיוק מה שלקוחות ב.מ.וו רוצים. ב.מ.וו היא כיום החברה הכי שמרנית בתחום העיצוב בקטגוריות רכבי היוקרה, חוץ אולי מלקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו היא כיום החברה הכי שמרנית בתחום העיצוב בקטגוריות רכבי היוקרה, חוץ אולי מלקסוס.

ושכחת את VW עם הגולף שלא השתנתה משמעותית משנות ה 70 , או פורש עם ה 911 שגם לא ממש עברה שינו משמעותי,

אז בעצם כל היצרנים הגרמנים [אם אני מוציא החוצה את אאודי עם העיצוב שמשתנה פעם בדור] :-)

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...