Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – המכונית הסינית של SAIC – אפשר להתחיל להזמין

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קאר-איסט תשווק בישראל את המכוניות מתוצרת SAIC הסינית. פרטים טכניים ומחירים פורסמו.

attachment.php?attachmentid=206750&stc=1&d=1278312722

חודשיים עברו מאז קיבלו בחברת קאר-איסט, מקבוצת דוד לובינסקי, אישור לייבא ארצה 360 מכוניות מדגם MG550 של SAIC, והיום

מתחילים בקאר-איסט לרשום הזמנות לרכב החדש. זאת טרם פתיחתו של מרכז שירות או אולם תצוגה מרכזי למותג.

SAIC הוא אחד מיצרני הרכב הגדולים ביותר בסין, וזה זמן רב שם לעצמו למטרה לחדור לשוק הגלובלי על מנת להגדיל את מחזור

מכירותיו. בשלב ראשון זה ישווקו בישראל רק רכבים של המותג MG, שנרכש ע"י SAIC. הדגם הראשון שקיבל תקינה אירופאית ואישור

לשיווק בישראל הוא הMG550, כאשר בעתיד אנחנו צפויים לראות כאן גם את הMG350 המשפחתית ואת מכונית המנהלים MG6.

הMG550 תשווק ברמת אבזור גבוהה יחסית, הכוללת בין היתר מושבים בריפוד עור, בקרת אקלים נפרדת עם פתחי אוורור ליושבים

מאחור, בקרת שיוט גג שמש נפתח וחישוקי סגסוגת. באגף הטכני תכלול המכונית מנוע 1.8 ליטר טורבו בהספק של 161 כ"ס, שפותח

בשיתוף פעולה עם BMW. תיבת ההילוכים אוטומטית עם 5 יחסי ההעברה ואפשרות לתפעול מההגה. אגף מערכות הבטיחות האלקטרוניות

כולל את כל המערכות הסטנדרטיות כיום – ABS,ESP,ASR וכו'.

attachment.php?attachmentid=206751&stc=1&d=1278312722

כדי להקל את חדירותו של המותג הסיני לשוק הישראלי מכריזה קאר-איסט גם על התחייבות לרכישה חוזרת של הרכב לאחר שלוש שנים,

במזומן, לפי מחיר המחירון. יש גם אחריות מלאה לשלוש שנים או 100,000 קילומטרים. ואם שני אלו לא שכנעו אתכם, אז אולי תג

המחיר המפתה יעשה זאת – 145 אלך ₪ והיא שלכם.

550-1.jpg

550-2.jpg

550-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי יקנה את זה? כולם! זה בדיוק מה שמפחיד אותי!

רכב שנראה מרשים (לא אמרתי טוב, אמרתי מרשים) עם כל האבזורים שהישראלים אוהבים, שלא צריך לפחד מהסחירות הנמוכה שלו כי היבואן מתחייב לקנות אותו ממך בחזרה! וכל זה ב145K!

לצערי הרבה אני צופה לרכב הזה הצלחה מסחררת. הלוואי, הלוואי שאני טועה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה עם מפרט כזה ותנאים כאלו, מהר מאוד הם יכנסו לליסינג קבוצה 4. כמו מזדה 3 מנוע 2000, עם נתונים ואבזור יותר טוב. אני הייתי שוקל להשתתף בניסוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב יקבל ציון טוב במבחן ריסוק, אז בתנאים כאלה זו קנייה לא רעה לדעתי.

לרכוש אותו כמשומש אחרי 3 שנים זה כבר סיפור אחר, כי אין בטחון שהרכב לא יתחיל להתפרק לאחר 3 שנים :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יקנה את זה? כולם! זה בדיוק מה שמפחיד אותי!

רכב שנראה מרשים (לא אמרתי טוב, אמרתי מרשים) עם כל האבזורים שהישראלים אוהבים, שלא צריך לפחד מהסחירות הנמוכה שלו כי היבואן מתחייב לקנות אותו ממך בחזרה! וכל זה ב145K!

לצערי הרבה אני צופה לרכב הזה הצלחה מסחררת. הלוואי, הלוואי שאני טועה.

הוצאת לי את המקשים מהמקלדת, לצערי.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר שרוב הגולשים עוד לא נולדו אבל אותם משפטים בדיוק נאמרו לפני 40 שנה על...סובארו!

אז אני מציע לכם לא לזלזל (זה לא אומר שאני רץ לקנות - אך אני לא ממהר לפסול)

הערכה זהירה - עוד 20 שנה הם יהוו את רוב השוק בארץ (ואולי גם בעולם אם לא יגבילו אותם)

המכונית הספציפית מבוססת על רובר 75 כך שגרועה היא כנראה לא, אך כנראה שמובילת השוק היא גם לא תהיה (בשלב הזה)

ההתרשמות שלי מהדגמים שראיתי באוטומוטור היא שהרכב סביר בהחלט.

וכמו שכולם אומריםף ימים יגידו...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב רק לציין שרכב זה משווק בצ'ילה ובסין במחיר זול במיוחד - בקטגוריה של המשפחתיות הקטנות (פורד פוקוס, קורולה וכדומה). אך יתכן ומדובר בגירסאות מאובזרות פחות. בסין עצמה רואים את הרכב בקושי בין מיליוני הביוקים. אפילו את הוולוו ניתן לפגוש שם בתדירות גבוה יותר. לאחר כמה שיחות הבנתי שלסינים יש דעה שלילית לגבי היצרנים הביתיים. מעניין מדוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כשלונות בעבר במבחני הריסוק, אם הם לא יציגו 4 כוכבים ומעלה אני יודע שכל מי שישאל אותי יקבל המלצה גורפת להתרחק.

אני חושב שמחיר החדרה לשוק למוצר לא מוכר נראה לי גבוהה מאוד [אם לוקחים בחשבון יצרנים קיימים ומוכרים שמוכרים במחיר קרוב מאוד למחיר הנ"ל].

סתם להזכיר לכולם את ה דייהו אייס [שראיתי כבר אחת על בלוקים מחלידה לה באחד הרחובות ברעננה] ובתור רכב חדש נראה מדהים לשנתון.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כשלונות בעבר במבחני הריסוק, אם הם לא יציגו 4 כוכבים ומעלה אני יודע שכל מי שישאל אותי יקבל המלצה גורפת להתרחק.

אני חושב שמחיר החדרה לשוק למוצר לא מוכר נראה לי גבוהה מאוד [אם לוקחים בחשבון יצרנים קיימים ומוכרים שמוכרים במחיר קרוב מאוד למחיר הנ"ל].

סתם להזכיר לכולם את ה דייהו אייס [שראיתי כבר אחת על בלוקים מחלידה לה באחד הרחובות ברעננה] ובתור רכב חדש נראה מדהים לשנתון.

4 כוכבים ביורו NCAP, לא בבדיקה הסינית.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם הרכב , על פי מבדקי ריסוק הוא יוצא די בסדר.

הבעיה היא המחיר, ב 145 אש"ח , הרכב אינו אטרקטיבי , בתוספת של 13,000 ש"ח ניתן לקנות מונדאו, 6 , אוונסיס ועוד.

הרכב צריך להיות מתומחר בסביבות 135K , אז הוא יכול להיות שידרוג למשפחתיות הקטנות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...