Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנושא ביטוח ומוסך הסדר לאחר תאונה

rubin80
שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לאחרונה רכב נכנס ברכבי מאחורה וגרם לנזק -טמבון שבור, בעיה בסגירת בגאז' ותקוני צבע קלים.

מחב' הביטוח שלי הפנו אותי למוסך הסדר שהם עובדים איתו, אבל אני מעוניין לטפל במורשה שקרוב גם לבית שלי.

אני צריך הצעות מה לעשות ומה עדיף (אני מקבל רכב חלופי בשני המקומות), האם שמאי שנותן הערכת נזק מחייב את המוסך לטפל בנזק בסכום שהוא (השמאי) קובע?

:-P

hasta la victoria- siempre

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינסו לפתות אותך להסדר עם צ'ק דחוי ל-90 יום כדי שתחשוב בטעות שזה מה שטוב לך. זה לא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1713392&postcount=6

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ramzel

הכוונה היא שתוך 90 יום המבוטח אמור לקבל את הכסף מהביטוח, כאשר מדובר למשל על סכום של כמה עשרות אלפי שקלים זה בהחלט מורגש. לא כל מוסך מורשה הוא יותר טוב ממוסך הסדר, הרבה פעמים ההפך הוא הנכון.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה בעבר דומה,הלכתי למוסך שאני בחרתי וכמו כן הגעתי להסדר עם בעל המוסך גם כן ל90 יום צ'ק דחוי.

נסה ללכת למוסך שברצונך לתקן את הרכב ונסה להגיע להסדר שיהיה נוח לך לגבי תשלום עד לקבלת הכסף מהביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב אין הבדל בין תשלום במוסך הסדר ללא הסדר במקרה שלך.

במקרה ואתה אשם בתאונה אתה הולך למוסך הסדר אתה משלם רק השתתפות עצמית ולא את כל הנזק.

במוסך לא הסדר אתה משלם את כל הנזק בצ'ק דחוי ל 60 או 90 יום תלוי במוסך.

אך במקרה שלך תיגש לכל מוסך שאתה רוצה ,עדיף לא מוסך שעובד תחת הסדר עם חברת ביטוח צד ג'(רכב הפוגע)

תקן את רכבך שלם בצ'ק דחוי, קבל דוח שמאי ותן לסוכן שלך לדאוג להכל בתוך 45 יום הם חייבים לשלם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אופטימי, אה?

מרוב חברות הליסינג לא תראו כסף חודשים על גבי חודשים."

במצבים כאלו מתבטא ההבדל בין חברות הביטוח הישירות לבין סוכן אישי טוב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=215741&highlight=%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...