Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון ראלי שמורת "פורה" של עמותת IRDA שנערך ביום 05.04.08

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש הרגע נחתתי בבית וכל האדרנלין עוד נוטף מכל נקב. אני בטוח שבשעות הקרובות יעלו פה תמונות וסרטונים - אבל בשבילי - האימון היום לא היה רגיל... אחרי הרבה זמן חזרתי להגה - ועוד איזה הגה... אני עוד אחזור לזה בהמשך.

אז מה היה לנו שם:

15 מתחרים + עוד 1 מטורף שחזר לנהוג באירוע פעם ראשונה אחרי חודשים רבים (עבדכם הנאמן).

3 קטגוריות: 2X4 ג'יפים ו - 4X4 טורבו.

מסלול מעגלי של כ - 5 ק"מ מתוכו נסגרו למדידת זמנים כ - 3.5 ק"מ. המסלול היה מהמהירים בהם נהגנו לאחרונה וטכני ביותר בייחוד בחלקו השני.

2 צוותי טלוויזיה כדי שגם מי שלא היה יוכל לראות בקרוב את האירוע (ערוץ 1 + ערוץ 5) - אולי דני לוי יפרט.

גילינו שכאשר העמותה נרתמת למשימה אפשר להוציא אירוע מתוקתק מאוד במחצית העלות מפעמים קודמות. לפני שאני ממשיך לפרט, אני חייב מספר תודות:

1. לפני כולם לניר בורנשטיין שפשוט בשיחת טלפון נתן לי את ה 106ראלי שלו לאירוע וגרם לי להבין שוב את היתרון הגדול שברכב מקצועי מהתחלה ועד הסוף (גיר מדהים, מתלים מצויינים והכי חשוב בטחון מלא ברכב עם אפס תקלות).

2. לאהוד לביא יו"ר IRDA שתפר לי מול ניר את הסיפור הזה וגם דאג יחד עם ניר לביא לשמש לי כצוות לאירוע (ותאמינו לי - דאגו לי להכל - מסידור הרכב ועד הבאתו והחזרתו - הגעתי רק כדי לנהוג - בלי כל הבלגאן שמסביב).

3. לדודי מ"פיט - סטופ" OMP שחוץ מזה שתרם את כל הפרסים לזוכים בשלושת המקומות הראשונים בכל הקטגוריות, דאג לי לציוד הנהג (שלי עדיין לא הגיע מחו"ל) - לנתי "הגדול" שבא ללוות את האירוע.

4. לאלוף טורקיה (וזה לא בצחוק) - גידי קרונין שהפעם סייע כמרשל ולא נהג - אבל תרם לי את הקסדה (שוב - שלי עדין לא הגיעה מחו"ל - האמת היא שרק ביום שישי ישבתי עם נתי לסיים את ההזמנה לשאר הדברים החסרים לרכב שלי שבבנייה - 106GTI כזכור).

אחרונים חביבים למי שאיפשרו את האירוע הזה אלון "קונדסון" במזכירות, כל המרשלים והעוזרים הנפלאים, צוות הבוחנים הטכניים הגדול שהגיע (נדמה לי שהיו 8 בוחנים) וכולם תחת שרביטו של מישל גדז' שהפעם נאלץ לרדת מההגה ולנהל עבור העמותה את האירוע. גילינו שוב שכשחברי העמותה רוצים ונרתמים - אפשר לעשות הכל (אפילו לקבל את זמני הסטייג' האחרון מפורסמים על הלוח לפני שחזרנו לפיטס - "קונדסון" כל הכבוד).

בקצב הזנקות של 1 לדקה הוזנקו 16 הנהגים ללא עיכובים וללא תקלות כמעט - דבר שגרם לאירוע לשטוף. ראויה לציון העמידה בזמנים.

זהו לבינתיים.... ההודעה הבאה שלי (כשתהיה לי חצי שעה פנוייה - "ילדים לכו לישון") תהיה תיאור החוויה האישית שלי אחרי שחזרתי לנהוג פעם ראשונה באירוע מאז ההתהפכות עם ה S16 שלי - זכרה לברכה.

קדימה - תעלו תמונות ורשמים.

תודה שוב לכולם, לכל מי שסייע להצלחת האירוע ותודה מיוחדת לכל אלו שסייעו לי...

באירוע הבא - אני מקווה שאני כבר עם הרכב החדש שלי...

;-)

שלכם,

אלון חלווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן היה אחלה אימון והאווירה הייתה מצויינת,המסלול היה מעולה שילוב של מסלול טכני ומהיר...הכל בזכות מישל ואלון שפיקדו על הארגון ביד רמה,תודה למרשלים ולבוחנים הטכניים,על שיתוף הפעולה...מבחינתי עברתם את המבחן המעשי :wink:

תודה לצוות הטלויזיה ולצלמים

תודה מיוחדת לחברת גרר חיים על החסות

נפגש באימון הבא, קובי כהן

נ.ב.

איפה התמונות והסירטונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היה יום ארוך. שני ארועים (מזל שקרובים יחסית ולא בחפיפת זמן מלאה) הציבו בפני אתגר לצלם בשניהם כאילו היו שני סטיג'ים שונים בראלי (רק שפה המכוניות היו שונות בכל סטייג' :cry:)

את הבוקר התחלתי באימון של ממ"י ברוחמה ומשם נסיעה קצרה והספקתי לראות את רובו של האירוע.

שי, יש לך רכב מדהים כל הכבוד.

סיימתי עריכה של 900 תמונות עכשיו אפשר ללכת למקלחת.

תהנו מהתמונות: http://www.pbase.com/zegross/pura0408

זאב

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לרכב מספר 1!!! אחת מתמונות הריחוף היפות שראיתי. לא יודע למי לתת את הקרדיט - לנהג או לצלם...

הצלם - כולם יודעים - זאב.

הנהג - קובי כהן שמראה שגם ב 4X4 הוא מתכוון להוות תחרות רצינית לחבורה הותיקה.

EVO אים ואימפרזות, היזהרו - קובי כהן בדרך.

ולחשוב שאלו עדיין רק האימונים הראשונים שלו עם הרכב.

קובי - אני מפרגן לך בגדול!

כל הכבוד.

אלון חלווה

נ.ב.

הילדים הולכים לישון עוד חצי שעה ואז אני מתיישב להעלות פה חוויות מה"קוקפיט" שלי...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

שמח לראות שכולם מרוצים מיום מלא בפעילות ספורטיבית. זאב כרגיל 10 אתה. בוא נקוה שבמקום לריב יהיו עוד ימים שכאלו כך גם נהיה עסוקים בעשיה ולא במריבה.

המשיכו לנהוג בזהירות זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שהבטחתי - הסיפור האישי שלי באירוע הזה:

הכל מתחיל לפני כחודש - יחד עם הבנייה של הרכב החדש שלי (106S16) - יש תאריך לאירוע ואני מתכוון לבדוק אותו באירוע. בינתיים - חלקים התעכבו - האירוע כבר לא אותו אירוע ולפני שבועיים אני מבין שאנחנו נאלצים להרים את האירוע לבד. נהגי IRDA נרתמים למלאכה - אבל מי יוותר ולא ינהג? מי יארגן?

למזלנו - בין חברי העמותה אחד מהמארגנים המנוסים בארץ (בטח כשמדובר באירוע כמו האירוע שבצענו היום) ואחרי לחץ כולל לחץ פיזי אגרסיבי שחברי הועד מפעילים על מישל גדז' הוא מבין שהוא לא ינהג באירוע הקרוב והוא ינהל אותו. (זה המקום להגיד תודה למישל - אז תודה מישל!). טוב, לי אין עדיין רכב כשיר - ולשכור רכב ראלי אמיתי לא קל בימים אלו - אז אני מתנדב לסייע לעמותה בכל הקשור לשטח האירוע תיאומים וכו'.

שבוע שעבר אני מוריד את מישל ב 05:00 בבוקר מהבית ומראה לו את המסלול של האירוע. 5 ק"מ טבעתי - אפשר 8 ק"מ אפשר 13 ק"מ... אנחנו מחליטים ללכת על ה 5 ק"מ ולמדוד זמנים רק בקטע היותר טכני שלו (3.5 ק"מ בערך).

ארבעה ימים לפני האירוע ולי אין רכב עדין. אבל כאן התפנית - כמה טוב שיש חברים...

פנייה שלי לניר בורנשטיין ביחד עם הרבה עזרה מאהוד לביא (יו"ר עמותת IRDA) וניר מפתיע אותי כשהוא מוסר לידיי בשיחת טלפון קצרה את ה 106 ראלי שלו לטובת אימון. אני יודע שלא נהגתי כבר הרבה זמן וניר דואג ובצדק לאוטו חוץ מזה שאני כבר מכיר את המסלול וזה לא הוגן כלפי הנהגים האחרים... לפיכך מסוכם שאני אשמש כרכב 0 ("פייס-קאר" אם תרצו) - מגיע לאימון נטו.

כמה מילים על הרכב של ניר - ה 106 הזו שנבנתה בצרפת למיטב ידיעתי פשוט מדהימה. ידעתי שהרכב טוב - פשוט לא הבנתי כמה - עד שנהגתי על הרכב. נסעתי כבר על כמה וכמה רכבי ראלי - כולל של ה 205GTI של ישראל הלפרין לשעבר - היום של דב - עם דיפרנציאל מוגבל החלקה וגיר מקצועי קצר. נסעתי על כמה 106 (ראלי/S16) על 205 ראלי ועל עוד כמה "צעצועים"...

מעולם לא נהניתי כמו שנהניתי מהרכב של ניר. הרכב פשוט משרה בך תחושת ביטחון חזקה ואמיתית. התחושה מתחזקת כשאתה עושה טעות נהיגה ומגלה שהרכב אולי לא הכי סלחן - אבל - מאפשר לך לתקן בצורה מדהימה.

הגיר הקצר המותאם בצורה מעולה למנוע - מאפשר כוח זמין בכל הילוך כמעט בכל סל"ד - הדיפרנציאל המוגבל - עולם אחר - רק מי שנהג ראלי עם ובלי יבין על מה אני מדבר. מתלים נפלאים ומעל הכל - אמינות (לא מתחמם, לא מקרקש, לא משתחרר - פשוט נוסע ונוסע ונוסע). טוב... לאירוע עצמו...

אני מוזנק לסיבוב הראשון ואני נזהר על הרכב מאוד מאוד - בכל זאת, ניר נתן לי את הרכב ללא כל חוזה ללא כל דרישה (אמרתי כבר תודה, ניר?) ואני מתחיל להבין שקיבלתי ליד אוצר. אני מצווה והרכב עושה. תענוג עילאי (אין ספק שלעובדה שלא התחרתי מספר חודשים רב - היה חלק בענין - עדיין, הרכב פשוט מהנה בטירוף). אני מתחיל להרגיש את הרכב והופ - אני בסיום.

יוצאים להקפה שנייה - הפעם אני קצת יותר מהיר - מרשה לעצמי להשתחרר ולהינות - לעשות החלקה יזומה או שתיים מול עמדות הצלמים ובלב מקלל את עצמי שחודש וחצי קודם - לא השלמתי את קניית הרכב מניר (ניר היה כרגיל בחו"ל ובינתיים קיבלתי בהפתעה את ה S16 לבנייה והנושא ירד מהפרק... ירד אמרתי? אחרי היום - אני בכלל לא בטוח!).

אני חוזר ורואה את הזמנים של כולם - לי כמובן אין זמנים - סוכם שאני רק מתאמן - מישל עומד על זה שלא יהיו לי זמנים.

עולים למקצה ראשון מדוד אחרי שני הפרקטיס הקודמים. כולם לוחצים - ואני? אני נשאר במזגן של הפוקוס שלי עם עידו הבן שלי בן החמש וחצי - הוא רוצה את אבא... הלב שלי בשמיים - הרבה זמן לא נהניתי מרכב כזה.

לשני הסיבובים האחרונים אני מקבל אישור מהבן לעלות ואותם כבר עושה בכיף... מישהו שעמד בצד ולקח זמנים גילה לי אח"כ שזה מהיר... מהיר מאוד... ואני - אני בשמיים, כבר אמרתי? שומר מכל משמר לא להגיע לקצה... לא לנהוג כמירוץ - מתאמן טכנית על כל סיבוב והראש חופר... למה לא קנית את הרכב הזה כשיכולת???

מסתיים האירוע - אני והבן יוצאים להקפת סיום - גם לו מגיע. בדרך עוד ראיינו אותו צוותי הטלויזיה... (לא כל יום מגיע ילד בן 5.5 עם ציוד נהג מלא לארוע ולא מוריד את הקסדה מהראש עוד מיום קודם...) והנה הראיון של עידו:

צלם: איך קוראים לך?

עידו: עידו חלווה.

צלם: בן כמה אתה עידו?

עידו: בן חמש וחצי.

כתב: איזה רכב ראלי הכי טוב?

עידו: פיז'ו (כי יש לאבא) וסיטרואן (טוב... הילד מבין עניין).

כתב: תסביר על הרכב של אבא. מה זה המנוע הזה?

עידו: זה מנוע פיז'ו שהולך גם בסיטרואן....

אך, נחת, נחת, נחת...

טוב... זהו בגדול - אנחנו מקיימים טקס קצר לחלוקת פרסים למנצחים תרומת דודי "פיט-סטופ" יבואן OMP. נתי "הגדול" מחלק את הפרסים ואנחנו מתקפלים.

כמה דברים שאני חייב לציין:

האירגון מושלם (מישלם)

עבודת המזכירות של אלון (קונדסון שלנו פה בפורום) וצוות העוזרות מעולה - לפני שאתה מדומם בפיטס - התוצאה של הסיבוב ממנו ירדת הרגע - כבר על הלוח - כל הכבוד אלון.

המשפחות שתמיד מגיעות ותומכות בנציגות מכובדת - משפחת וורנר ושוורץ כרגיל דואגות להאכיל את כולם.

שני נהגים חדשים בעמותה - אחד מהם הבן של דב שהראה לנו שיש דור המשך במשפחה. את השני לצערי לא הספקתי להכיר - אשמח אם מישל יוכל להרחיב.

ב 2X4 בלט מרק קרייצמן שהפעם נתן לכולם בראש ב 4X4 רמי הראה רמה מדהימה של נהיגה ואחריו תחרות צמודה בין דני לוי לאהוד לביא בסופה לביא מסיים וידו על העליונה. בג'יפים - אין על שי שמעוני. שי היה קרוב גם לרמי וסיים שני בדרוג הכללי - איזו נהיגה. כל הכבוד! אבל, זה לא חדש אצל שי... לא מצפים לפחות. עוד בלט גל גדז' שחזר לנהוג ולמרות תקלה טכנית שגילתה לו את זויות הגלגול של הג'יפ - הוא עושה זמנים מדהימים.

הכי אהבתי לראות את קובי כהן... כתבתי כבר בהודעה הראשונה... מאימון לאימון הרמה עולה! בעלי האימפרזות - היזהרו!

יש שחקן חדש בקטגוריה - והוא בא לעבוד!

עוד אזכיר שחסרו לנו מספר נהגים שלא יכלו להגיע: ניצן לוי עם ה AX ספורט - גידי קרונין שהפעם סייע כמרשל (הגיע הזמן שאיזה ספונסר ישים יד על הכישרון הזה) כמובן ג'וני שהגיע בלי ה EVO מסיבות בריאותיות - החלמה מהירה ג'וני.

מחכה לראות את כולכם שוב באירוע הבא - והפעם עם הרכב שלי - אני מקווה.

שוב תודה, ניר - הלילה אני ישן עם חיוך בזכותך.

אלון חלווה

נ.ב.

כל מי שצילם (ביחוד את הבן שלי - אבל גם את הרכבים באירוע) כדאי שיעלה תמונות...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם כתבה מפרגנת בחדשות ערוץ 2.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב רז... לא על האירוע שלנו...

הכתבה בערוץ 2 (הייתה? - לא הספקתי לראות) היתה על אירוע הפורשים מ IRDA שאורגן ע"י ממ"י. מבין 14 הנהגים שם 3 או 4 בכלל היו מ- ממ"י ושות' (ברוך שליט ורמי לימון ונווטים שהתחלפו איתם בנהיגה - לפחות על פי הפרסום שלהם עצמם באתר הבית שלהם) ואחד היה קושמרו - מן הסתם הוא דאג לנושא.

באירוע של IRDA נכחו שני צוותי צילום שהחומר שלהם בשאיפה ישודר בערוץ 1 וערוץ 5.

לא שאני לא רוצה לפרגן... אבל מודה שקשה לי! ממ"י לאחר פיצוץ עם עמותת IRDA ולכן ניסו להרים את האירוע שלהם בכל מחיר ולתקשר אותו - כל מי שמבין בתחום יכול לראות באתר ממ"י את רשימת "הנהגים".

אכן היו שם כ - 9 נהגים פעילים חלקם חברים שלי ולצערי חלקם כבר לא יהיו.

אני חייב לכתוב את זה כדי להיות ישר עם מי שקורא פה. ואם משהו לא מדוייק - דובי מוזמן לתקן - הוא הרי היה נציג הפורום שם. אני נהגתי באירוע של IRDA.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון היקר

נהגים שממ"י הם לא נהגים? אני מאד מתפלא מטון התגובה שלך לא רציתם את ממ"י המארגן של מרוץ אז הלכתם ועשיתי מרוץ בתארך שנקבע מראש של ארע של ממ"י, נכון במרוץ השתתפו נהגים שאינם חברים ב IRDA ונהגים של ממ"י ככל הידוע לי היו רשומים עשרות נהגים בעבר בממ"י לפני שאתה אפילו חלמת על נהיגה. לכן אין כל פסול או שצריך להיות זלזול בנהגים ותיקים וחדשים של ממ"י

בכבוד רב

יו"ר מועדון המרשלים

ג'י בן-ארי

עמותת המרשלים

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יי, אין לי שום זלזול באף נהג.

אנחנו לא עשינו אימון על תאריך של ממ"י. ממ"י קבעו את התאריך עבורינו וכשאנחנו גילינו את מה שגילינו - ואני מכבד את דובי ולא אפתח את זה פה (אבל אתה יכול לקרוא הכל בפורום הפתוח של IRDA) החלטנו לנסות להוציא אימון לבד - בתאריך שהיה מתוכנן עבורינו מראש.

("הזקן יעשה אימון חינם לפורשים" - מילים של אסף שדמה - לא שלי)... ברוך החליט שהוא יעשה אימון בכל מחיר - ובחר בדרכו - זכותו.

אבל שהעובדות יהיו ברורות - רמי לימון לא היה נוהג אם היו מספיק נהגים גם לא אדון שליט שחזר פתאום להחזיק הגה.

האם באירוע הבא גם אני אזמין סלבריטאים חובבי הגה לסיבוב במושב הנהג ואקרא להם נוביסים - הכל כדי שיהיה מספר סביר של נהגים?

הפיצול הזה עשה רק רע לנהגים - אבל הוא לא משנה את העובדה - ממ"י הוא גוף מארגן שרואה קודם כל את האינטרס שלו ואח"כ את אינטרס הנהגים. זה יותר מבסדר... אבל אל תצבעו את עצמכם כמייצגי נהגים. אכן בממ"י יש מספר נהגים - ופה השאלה מיהו נהג. חבל שלא לי, לא לך ולא ליוסי ניסן יש את התשובה - הכל היה נראה אחרת.

בעיניי - נהג זה מי שעוסק בתחום בצורה רציפה עד כמה שניתן בשנים האחרונות או נכנס לתחום ומתעתד לעשות כן. לא מי שמארגן מירוצים ועולה על ההגה כשאין ברירה כי לא נרשמו לאירוע מספיק נהגים.

אתה זוכר למה ממ"י ביטלו את האירוע הראשון. כתוב באתר שלכם - רישום מיעוט נהגים.

אין לי כוחות לזה - מלעיטים אותך בדיס אינפורמציה והקרב הזה עבורי מיותר כי הוא אבוד מראש.

רק תעשה לי טובה - פעם הבאה שאתה מדבר עם שליט - תזכיר לו שיש תשובה לשאלה בפורום IRDA שהוא עדין לא ענה עליה.

אם אתה רוצה להמשיך לדון בזה - אפשר בפורום IRDA. למרות שאני חושב שזכות ציבור הנהגים והקוראים לדעת - אני מכבד את בקשתו של דובי ומקווה שהשרשור הזה יעסוק רק באירוע ולא במה שמסביבו.

הספורט מתעורר ולכולם נפתחות העיניים - לאט אומנם, אבל בטוח!

אלון חלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על המחמאות! הסיפוק שלי הוא לראות את כולם נהנים - ואני סבור שגם מישל שותף להרגשה הזו.

ברצוני להודות לצוות שעזר לי במזכירות: לירון המדהימה לשבט בן ארי, לקלי המתוקה ממשפחת שוכטוביץ ול-ויקה ולדימירוב חברתו של אלירן ביטון שלו זו הייתה הפעם הראשונה כמתחרה מן המניין בראלי (ארחיב יותר מאוחר לגביו). לגידי קרונין שהיה בנקודת הסיום והעביר לי את זמני המתחרים, תודה לכולכם - המחמאות מגיעות לכם.

כמו כן לנועם הימן וצוותו שבאו לעזור ולשאר המתחרים שסיפקו חבר'ה לעזרה - תודה רבה!

זאב - התמונות מצוינות כרגיל, תפסת את שי וקובי בזמן אויר מדהים - כל הכבוד!

מאוחר יותר, יפרסם מישל סיכום של האירוע.

שבוע טוב לכולם!

אלון

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה תודות חשובות....

לזלמן דגן מנהל הקבוצה שלנו האחד והיחיד תודה על הכול.

לשי אסרף הנווט האחד והיחיד שלי שעמד בקצב החדש יפה :wink:

לצוות מוסך "מרום הצמרת" תודה ענקית על הטיפול והשרות המעולה באימון,פשוט מקצוענים...

שוב תודה לזאב גרוס הצלם התותח

בברכה,קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... עכשיו חזרתי מישיבת ועד... שלא תגידו שלא עובדים עבורכם.

עופר יעלה את התמונות שלו בקרוב וכך גם מישל את התוצאות.

אני מרשה לעצמי להודיע לכם - טרם ההודעה הרישמית של העמותה שתפורסם בפורום הסגור של IRDA, כי לאחר בדיקה עם מרבית החברים, נקבע האירוע הבא (כפי שפרסם היו"ר, אהוד לביא באתר הפתוח של IRDA) לתאריך 09 למאי, 2008.

לא טעיתם - האירוע יוצא ביום שישי (יום גשר בין יום העצמאות לשבת) וזאת ע"מ לאפשר גם למגזר הדתי שביננו לקחת חלק בחווייה. האירוע נקבע גם ע"פ תאריכי נהגי הראלי רייד (הג'יפאים) שחלקם חברים גם אצלנו וזאת לבקשתם וע"מ לאפשר להם להגיע לאירוע.

אז יש כבר שם לאירוע.... אחרי ספרינט ראלי "דרום אדום" במנחת רוחמה, אחרי אימון הראלי בשמורת "פורה" מגיע אימון "ראלי העצמאות". פרטים מלאים יפורסמו לצוותים בימים הקרובים באתר הסגור.

אלון חלווה

נ.ב.

מישל, אני רואה שחזרת הביתה ואתה פה...

תעלה לחבר'ה תוצאות....

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...