Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

|שאלה| בקשר להשחרת חלונות.

אמיל221
שימו לב! השרשור הזה בן 6249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שידוע לי להשחיר חלונות עם מדבקה לא עובר בטסט.

עכשיו כאלה, כמו שבתמונה:

1173622923.jpg

עכשיו, מה שיש בתמונה זה הדבקה או משהו ששמו על החלון כי אני רואה בשני הצדדים מן הדבקה מסויימת?

והאם זה עובר בטסט וכמה עולה לשים אחד כזה ואיך קוראים לו?

תודה רבה.

*סליחה עם הרכב בתמונה של מישהו, השתמשתי לצורך הדגמה.

תודה

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהסביר לי מתקין זה שהחוק אומר שאסור להשחיר חלונות קידמיים ,לצידי הנהג וחלון אחורי

מה שמשתמע מכך שמותר להשחיר את זוג החלונות של הנוסעים מאחור

לרכב שלי יש 2 כאלה ועברתי כבר 2 טסטים עם זה

ערן בלגאן - נהג ליסינג מדופלם :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעבור טסט עם מדבקה, כל עוד מושחרים רק החלונות האחוריים, לא כולל השמשה האחורית! אצלי ברכב יש השחרה ממש חזקה, ואף אחד לא עשה לי בעיות.

קיימת גם השכמה, שממה ששמעתי לוקחים את השמשה של הרכב וממיסים עליה חול מיוחד בטמפרטורה גבוהה בתנור

והחול "נספג" על השמשה ואי אפשר להסיר אותה בשום דרך, רק להחליף את הזגוגית, כאשר אני ביררתי כל השכמת שמשה

ידידה עולה בין 200-400 ש"ח.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...