Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סינמה סיטי, רחוב?

רביד.ס
שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום "יום האהבה" ואני לוקח את החברה שלי לסינמה סיטי.

אני גר בכפר סבא ואני ממש אבל ממש בעייתי בקטעים של הדרכים מחוץ לכפר סבא.

כדי לחסוך פדיחות אני לוקח מאבי את ה- GPS שלו, רק בעיה אחת, איזה רחוב זה? מישהו יודע?

בבקשה לא לנעול, חיפשתי גם באתר ולא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש כתובת לסינמה סיטי (לפחות לא אחת שאני מכיר).

מה שכן, בהרבה GPSים יש אפשרות לבחור מקום שאליו אתה רוצה להגיע (מסעדות, מועדונים וכו).

תבדוק אם יש לך את האופצייה הזו.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש על כביש החוף.

תעבור דרך הוד השרון, בצומת ירקון תפנה ימינה ואז אתה נמצא על כביש 5.

במחלף גלילות תהיה על הנתיב השני משמאל ואז אחרי הרמזור תיצמד לימין, בפניה השניה אחרי הרמזור תפנה ימינה (זה בדיוק לפני עוד רמזור), תישאר על הנתיב הימני אחרי הפנייה וכעבור כ500 מטר תראה את הכניסה למתחם סינמה סיטי. תמצא חנייה ותהנה!

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפה הודפסה כבר מאתמול בלילה ושוכבת לי מול העיניים. עדיין אני לא מבין כלום.

בערב אני יבדוק ב-GPS אם הוא מזהה את המקום. בכל מקרה תודה רבה רבה על התשובות המהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיצה ורבע בגוגל והנה פרטים מלאים על דרכי הגעה ואפילו מפה - http://www.cinema-city.co.il/_Articles/Article.asp?CategoryID=5&ArticleID=81

כמה low-tech מצידך...

שכחת שהיום בלי נ.צ מדויק לGPS אי אפשר להגיע לשום מקום? :roll:

ולפותח השרשור - סע לצומת גלילות. אתה לא יכול לפספס. לא לכל מקום צריך לנסוע כמו עיוורים על GPS.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה GPS עכשיו ?

במדינה הזאת יש 3 כבישים.

אתה מחזיק ברשיון נהיגה,תפעיל קצת את השכל הישר,לא בשביל כל דבר צריך GPS , בטח לא במדינת ישראל.

ומספיק לאכול את כל השטויות שיש בטלויזיה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי חברה שלך והיית נוסע לסינמה סיטי בעזרת GPS, הייתי יושב ברכב ומסתיר את הפנים מהפאדיחות.

כמה מביך, המקום זרוק באמצע צומת ענקית, אי אפשר לפספס אותו גם אם תסע עם עיניים עצומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה GPS עכשיו ?

במדינה הזאת יש 3 כבישים.

אתה מחזיק ברשיון נהיגה,תפעיל קצת את השכל הישר,לא בשביל כל דבר צריך GPS , בטח לא במדינת ישראל.

ומספיק לאכול את כל השטויות שיש בטלויזיה.

GPS זה דבר מאוד שימושי למציאת רחובות בכל מני חורים.

אבל הבחור לא יודע להגיע מכפר סבא לגלילות.

זה כבר מוגזם.

נוסע דרומה בכביש 4.ימינה בפניה הראשונה איפה שכתוב לתל אביב,עד לסוף ישר , ימינה ואתה שם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי חברה שלך והיית נוסע לסינמה סיטי בעזרת GPS, הייתי יושב ברכב ומסתיר את הפנים מהפאדיחות.

כמה מביך, המקום זרוק באמצע צומת ענקית, אי אפשר לפספס אותו גם אם תסע עם עיניים עצומות.

אכן פאדיחות.

וצומת זה זכר. :idea:

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...