Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה ויעוץ לגבי קניית רכב במוו 735/40

Tiki
שימו לב! השרשור הזה בן 6498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכר טוב שלי מעוניין ברכישת במוו סידרה 7, הוא נידלק על הרכב הזה אבל כמובן משנתון דיי נמוך.

יש בשוק מס' רכבים שמורים בעלי קילומטראז' נמוך ומתוחזקים היטב.

רציתי לברר עבורו, האם הרכב אמין, בגרסאת ה 3.5 ליטר האם היא זללנית (הוא לא נוסע הרבה ככה שאין לו עם זה בעיה), חלקים וביטוחים לשנתון הזה וכמה ק"מ המנוע עושה לפני פיחלוץ.

הבחירה שלו היא בין 735

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=7&SubModelID=60&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

יש כאן אחד טובה למכירה שנת 96 שמורה להפליא 81 אלף ש"ח אפשר עוד להוריד אותו. (189 אלף ק"מ)

----------------------------------------------

ועוד דגם של 740

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=7&SubModelID=61&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

למשל כאן הוא מוכר אותה גרסאת לונג שמורה להפליא ומטופלת ב 75 אלף ש"ח. 135 אלף ק"מ.

יד 3.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מכוניות בנות עשור ויותר.

צריכת הדלק שלהן בשמיים - והביטוחים והאחזקה השוטפת לא זולים בלשון המעטה.

השרידות של רכב בגיל כזה תלויה ברמת התחזוקה השוטפת עד כה, רכב שטופל ברמה טובה יחזיק עוד שנים רבות אם ימשיכו לטפל בו כראוי. רכב שלא טופל כראוי - אחזקתו תהיה יקרה יותר וחיין יהיו קצרים יחסית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

735/740

רכב מעולה , ממדגה ראשונה.

מאוד זול יחסית לקנייה בשתונים האלה

מאוד מאוד יקר לאחזקה! ום אתה חושב שהעלויות הן קצת גבוהות יותר מרכב מנהלים כמו הונדה אקורד אז זו טעות האחזקה של רכבי יוקרה הרבה יותר יקרה שלא לדבר על רכבי יוקרה בגיל 10 .

ביטוח גבוהה וזה מובל

עלויות דלק ? אם זה מעניין אותך או את החבר שלך אז אתהצריך להתרחק מהרכב הזה .

אגב 190 אלף קילומטרים ? וזו נראית לך כמו מציאה ?? אני כבר מחפש לאבי רכב כזה דיי הרבה זמן וזו ממש לא מציאה - חוץ מזה שעם כמות כזו של קילומטרים הגיר כבר לא במיטבו-עלות תיקון/החלפה גבוהה .

אם אתה עדיין מעוניין ברכב כזה אז הצעה אחת לפני קנייה לבדוק במוסך עלויות טיפולים כדי שלא יפרסם את הרכב למכירה בחודש הבא .

חוץ מזה לדגמי 95 אל תתקרב תבדוק רכבים 96 ומעלה .. ב 95 היו מחלות רבות שתוקנו בשנת 96 ו 97 , גיר לקוי ואיזה בעיה במנוע .

אתה מוזמן להריץ חיפוש ולמצוא עוד אינפורציה בפורום כי כבר בדקתי את זה לעומק פעם בדיון עם רוני אבל לי אי כוח או זמן לעשות חיפוש עכשיו .

בהצלחה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה מדבר על אלקטרוניקה בת 10.

צפה בעיות, במידה והרכב לא טופל כראוי, למרות שהרכב יוקרתי ויקר מאוד.

שיהיה לך ברור - בדיוק כמו שהרכב יכול לפנק ולגרום הנאה, הוא יכול לבאס אותך ולגרום לך לקלל את הרגע שרכשת אותו.

בדוק אותו היטב, ואת ההיסטוריה מאחוריו.

בהצלחה שיהיה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם של ה 740 ציין שהרכב מטופל יש לו הסטוריית טיפולים.

אממ אני לא יודע לגבי האקלטורניקה זה לא רכב כ"כ אלקטרוני הוא סטנדרט חוץ מזה שיש לו דיויד והכל אין לו מערכות כמו I DRIVE וכאלה שבאמת מאוד אינסטיביות.

אני לא מבין אם אלקטרוניקה של סובארו GL או של מכוניות כמו הונדה סיויק (חלונות חשמלה , הגה כח ורדיו טייפ) מחזיקות מצויין למה של רכב כזה לא יחזיקו.

דבר שני לגבי המנוע 135 אלף ק"מ זה נישמע ממש נמוך סה"כ באירופה מרביצים עם הרכבים האלה המון קילומטרים וקורעים תמנועים *** עריכה - זה לא צ'אט. המנע מסלנג *** בכבישים מהירים. אז כמה רכב כזה אמור לשבוק מנוע ב 200 אלף? זה נישמע לי מעט מדיי סה"כ אני הבנתי שיש לבמוו תדמית של רכבים דיי אמינים וסלחו לי 135 אלף ק"מ זה מעט זה מנועים שיעודם הוא להסיע אנשים בסלון עור מאחורה למרחקים.

בכל אופן אשמח לשמוע עוד פרטים בעיקר לאמינות ותקלות מוכרות (תודה על האזהרה בדגמי 95 ובעיות הגיר) אשמח לשמוע עוד דיעות.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע עבר מחצית מחייו לדעתי. גם המנועים של bmw לא חיים לנצח,

אני מאמין שבחצי מליון קיולומטרים המנוע ישבוק חיים והבעיות יתחילו הרבה לפני..

בכל מקרה, בהצלחה.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע עבר מחצית מחייו לדעתי. גם המנועים של bmw לא חיים לנצח,

אני מאמין שבחצי מליון קיולומטרים המנוע ישבוק חיים והבעיות יתחילו הרבה לפני..

בכל מקרה, בהצלחה.

אני ממליץ שאם אין לך מושג בתחום - נסה לא להגיב.

ולגבי השאלה :

מדובר בתמורה מעולה למחיר. שום רכב, כולל באמת שום רכב לא מתקרב אפילו למה שאתה מקבל בעבר הכסף שלך.

חפש אקזמפלר עם ידיים נמוכות וספר טיפולים מלא, רצוי מאוד בקמור או במורשה ב.מ.וו אחר.

כמו שאמרו לפני - האחזקה לא זולה

צריכת הדלק לא מפחידה כמו שנוטים לחשוב [ליטר לשמונה \ שבע ק"מ זה הגיוני לצפות]

הביצועים הם לא פחות ממצויינים, שתי המכוניות מאוד חזקות.

איכות הבניה מעולה, הגימורים הם כאלה שיחזיקו גם עוד 20 שנה מבלי למצמץ

והאוטו מרגיש מאוד בטוח ובנוי היטב.

בקיצור, אם אתה מודע למשמעויות [אחזקה יקרה, חלקים יקרים, טיפול רק במוסכים מורשים] ועדיין מעונין באוטו, מדובר ברכב מדהים.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהוא יכול לתת דוגמה מספרית מה הכוונה אחזקה יקרה?

מחיר טיפול שנתי \10,000 + בלמים

מחיר החלפת טיימינג + נילווים

מחיר תיקון הגה

כמה עולה מראת צד

כמה עולה פנס אחורי?

כמה עולה צמיג?

וכ"ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי בתיקון מראת צד בב.מ.וו 320 שנת 96 של חבר.

בקמור ביקשו על מראה 3500 ש"ח (מגיעה עם יחידת הפשרה פנימית).

ברכב כזה, כל רכיב יהיה יקר בהרבה מרכב "אפור" רגיל באותו טווח מחיר, החל מסוג וכמות השמן בכל טיפול, מידות צמיגים, מידות ארבעת הדיסקים בבלמים, זמינות החלפים וכו'.

למרות זאת, לדעתי, כמו שכתב "הנסיך" - תמורה מעולה למחיר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהוא יכול לתת דוגמה מספרית מה הכוונה אחזקה יקרה?

מחיר טיפול שנתי \10,000 + בלמים

מחיר החלפת טיימינג + נילווים

מחיר תיקון הגה

כמה עולה מראת צד

כמה עולה פנס אחורי?

כמה עולה צמיג?

וכ"ו

המספרים שהיו לי הם מזמן ואני לא נוטה להטעות ...

הדרך הכי קלה והכי אמינה היא

1. להרים את הטלפון

2. להתקשר לקמור או מוסך מורשה במוו

3. לברר כמה עולה כל אחד מהדברים האלה + עלויות של תיקון מראה, פנס, עלויות חלפים כאילו שיש לך רכב ואתה צריך הצעה , כך תוכל לקבל את האינפורציה הכי אמינה. אם עדיין מתאים אז רכב מעולה .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה למגיבים.

ראשית כנראה שאם יהיה בשוק רכב מטופל אני נותן לחבר שלי לקנות אותה, העיקר אותי הוא יכול תמיד להסיע מאחורה בסלון עור יוקרתי :) הריי בשביל זה יועד הרכב..

אגב עלתה לו עוד אופציה לראש, הוא חשב על יוקרה יפנית. ראיתי את התגובות לגבי אמינות ותחזוקה של הרכב והוא אמר לי לשאול אתכם לגבי הונדה לג'נד וחברותיה (אם יש עוד כאלה בארץ) ראיתי דווקא מודל 98 במחיר של 90 אלך נידמה לי. האם זו אופציה טובה עבורו לגבי אמינות? אני משער לעצמי שזה לא באיכות הנהיגה של במוו אבל אם זה דיי קרוב וזה אמין משמעותית זה כבר טוב מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא יודע על סדרה 7, אבל יכול להגיד מנסיון של סדרה 3

וגם של 5.

טיפולים זה החלק היותר זול של הרכבים האלה. לא ממליץ לך לטפל בקמור

כי שם תצטרך להגיע עם שני ערבים(כאלה שיערבו לך ולא בני דודינו...).

טיפול שוטף במוסך שכמובן מתמחה בב.מ.וו. יעלה לדעתי סביב 2000 ש"ח,

תלוי כמובן אם צריך החלפת בלמים(קדימה/אחורה) וכד',

כך שיכול להיות שיעלה יותר אבל לא בהרבה יותר.

הבעיה הגדולה מתחילה שיש תיקונים אחרים ואז זה יתחיל מ 1000 לשטות הכי

קטנה, ויכול להיגמר בכמה עשרות אלפי.

עוד בעיה זה חלקים שחייבים לקנות בקמור. זה שחיטה לשמה, ובמקרים רבים

אין לך ברירה ואתה חייב לקנות את זה שם.

קח בחשבון שאין כמעט תחליפי ומשומש. איביי ודומיו זה מקום ראוי ומאוד נוח

למציאת חלקים, אבל כמובן שזה דורש התעסקות שלא כל אחד רוצה, וגם

במקרים מסויימים המתנה של ימים עד שבועות עד שמוצאים את החלק ועד

שרוכשים ומקבלים אותו. במקרים כאלה העלות זולה בהרבה מהמחיר בארץ.

סתם לדוגמא, אותה מראה שעולה 3500 ש"ח תעלה באיביי 50-100$.

או לדוגמא פנס שעולה לסדרה 3 שעולה בארץ 2000 ש"ח יעלה 100-200$

במקרה הגרוע.

כמו כן כל מקום שתגיע אליו לתיקון/טיפול וכד' רואה סדרה 7 וישר חושב שאתה

מינימום הבן של רוטשילד ותוקע מחיר... אבל ככה זה, צריך ללמוד לחיות עם זה.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ שאם אין לך מושג בתחום - נסה לא להגיב.

ולגבי השאלה :

מדובר בתמורה מעולה למחיר. שום רכב, כולל באמת שום רכב לא מתקרב אפילו למה שאתה מקבל בעבר הכסף שלך.

חפש אקזמפלר עם ידיים נמוכות וספר טיפולים מלא, רצוי מאוד בקמור או במורשה ב.מ.וו אחר.

כמו שאמרו לפני - האחזקה לא זולה

צריכת הדלק לא מפחידה כמו שנוטים לחשוב [ליטר לשמונה \ שבע ק"מ זה הגיוני לצפות]

הביצועים הם לא פחות ממצויינים, שתי המכוניות מאוד חזקות.

איכות הבניה מעולה, הגימורים הם כאלה שיחזיקו גם עוד 20 שנה מבלי למצמץ

והאוטו מרגיש מאוד בטוח ובנוי היטב.

בקיצור, אם אתה מודע למשמעויות [אחזקה יקרה, חלקים יקרים, טיפול רק במוסכים מורשים] ועדיין מעונין באוטו, מדובר ברכב מדהים.

רון.

אדוני המבין, בתור משפחה שהחזיקה 2 מכוניות של bmw בעבר (בינהם 740) ועכשיו מחזיקה X5,

אני מציע שלא תגיד לי ותקבע אם אני מבין או לא מבין , האחזקה לא זולה והמנועים של הדגמים הנ"ל ממש לא מתקרבים לאיכות ולרמה של הרכבים כיום. לנו היתה אחת שבזמנו נחשבה חדשה, וסמוך עלי.. המנוע הזה לא חי לנצח. אולי הגימורים מעולים ויחזיקו גם עוד 20 שנה, אבל מנוע הוא ממש לא גימור, וכן, גם מנוע גרמני לא מחזיק מעל ל-500,000 קילומטרים. אולי יחזיק, אבל מה שבטוח, הוא יבלה הרבה במוסך שהמד יהיה כזה..

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק גבוה מאוד ב 4ליטר קח את זה בחשבון

אצלי בנסיעה רגועה מאוד1-9 מקסימום ושלוחצים קצת על הגז בלי בעיה אתה נמצא ב1-6

הסדרה 7 מהדור הזה מפלצתית במימדים תשאל את המכר שלך אם הוא באמת חייב את הגודל הזה ואם לא שירד לסדרה 5 בשנתון יותר גבוהה

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...