Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפושטח

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב לאחר זמן רב שלא כתבתי ( הייתי עסוק בפרוייקט שלי) עוד לא גמור בשלבי חשמל אחרונים ולאחר מיכן צבע ,אני מצרף כמה תמונות להנאתכם

DSCN2000.jpg

DSCN1911.jpg

DSCN1920.jpg

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוטומט? יש חלונות חשמל? הגה כוח?

עוד מעט תומר הדר, אהה סליחה תומR יתחיל להלשין גם עליך...:wink:

זו אותה חיפושיט שעמדה ליד המרצדס 200?

איזה מנוע? איזה גיר (אני יודע שהגיר האוטומטי באמת יותר נפוץ בחיפושיות משופרות, אין לי מושג למה), הידיות שיש שם על הריצפה, אילו ידיות שנועלות את הגלגלים האחוריים? לטובת סיבוב יותר טוב?

תהנה, ניראה טוב...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט? יש חלונות חשמל? הגה כוח?

עוד מעט תומר הדר, אהה סליחה תומR יתחיל להלשין גם עליך...:wink:

זו אותה חיפושיט שעמדה ליד המרצדס 200?

איזה מנוע? איזה גיר (אני יודע שהגיר האוטומטי באמת יותר נפוץ בחיפושיות משופרות, אין לי מושג למה), הידיות שיש שם על הריצפה, אילו ידיות שנועלות את הגלגלים האחוריים? לטובת סיבוב יותר טוב?

תהנה, ניראה טוב...

גילי

הי גילי כן זו אותה אחת

מנוע 2000 סובארו

גיר אוטומטי למה ? הסברים בפעם אחרת.... ידיות לסיבוב נכון! בהעברת הכח לגלגלים יחסי העברה שופרו .לא הבנתי את המשפט הראשון במה שאמרת מי זה תומR.

דורון

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
הי גילי כן זו אותה אחת

מנוע 2000 סובארו

גיר אוטומטי למה ? הסברים בפעם אחרת.... ידיות לסיבוב נכון! בהעברת הכח לגלגלים יחסי העברה שופרו .לא הבנתי את המשפט הראשון במה שאמרת מי זה תומR.

דורון

נראה אם הבנתי - הכוונה לעיקרון של הרמת בלם יד בסיבובים, רק שפה זה לשני גלגלים בנפרד?

ואם טעיתי - יש פה סטארט-אפ! :-)

בכל מקרה, אחד הבאגים המעניינים שראיתי, ונראה שבנוי במקצועיות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אם הבנתי - הכוונה לעיקרון של הרמת בלם יד בסיבובים, רק שפה זה לשני גלגלים בנפרד?

ואם טעיתי - יש פה סטארט-אפ! :smile:

בכל מקרה, אחד הבאגים המעניינים שראיתי, ונראה שבנוי במקצועיות.

כן, זה מיועד לבלום גלגל אחד ואז האוטו אמור ליפנות...

בגדול, באגי היא רכב עם חלוקת מישקל שנוטה באופן מוגזם לאחור...

למה זה טוב? שאלה של השקפה... זה כמו ש F16 הוא מטוס לא יציב בעליל (מרכז כובד אחורי גם, אם אני לא טועה) ומה שמיצב אותו זה חבורה של מחשבים שדואגים ל"מינהלה"... גם בבאגי זה ככה, אם אתה יודע ליצב אותו, סבבה, אתה תהנה ממכונית עם יכולות פנומנאליות...

אם לא... עץ/גדר/תהום... תבחר...:wink:

אגב דורון, למה לא עשית דוושת בלם כפולה? אני אסביר, ראיתי שעושים דוושה כפולה, כמו שיש בטרקטורים, אלא שכאן לחיצה על צד אחד בולמת את אותו צד... לדעתי זה הרבה יותר "בעל רגש" מהידיות... במיוחד בסיבובים שאתה צריך את שתי הידיים לפעמים... (למרות שאם אתה מישתמש בבלימה כהיגוי אתה לא תישתשמש באוטו בשיטה של מטוטלת... לא?)

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד!

תוכל לתת פרטים על האוטו? (מנוע, מתלים וכו')

יותר פרטים יש קצת קשה אני מזמין את כולם למסעות/ תחרויות הניווט ברגע שאסיים את הבניה

ואז לצפות בפרטים ואכל להסביר יותר ,בגדול פרט לצורה החיצונית של הרכב הקשר בין חיפושית לבין התוצאה הסופית הוא מיקרי לחלוטין.

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד החיפושית שלך .

מה שאותי מעניין זה מאיזה רכב נלקחו הג'אנטים ומה המרווח בין החורים?

הג'אנטים הם של חיפושית שהירחבתי.

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מיועד לבלום גלגל אחד ואז האוטו אמור ליפנות...

בגדול, באגי היא רכב עם חלוקת מישקל שנוטה באופן מוגזם לאחור...

למה זה טוב? שאלה של השקפה... זה כמו ש F16 הוא מטוס לא יציב בעליל (מרכז כובד אחורי גם, אם אני לא טועה) ומה שמיצב אותו זה חבורה של מחשבים שדואגים ל"מינהלה"... גם בבאגי זה ככה, אם אתה יודע ליצב אותו, סבבה, אתה תהנה ממכונית עם יכולות פנומנאליות...

אם לא... עץ/גדר/תהום... תבחר...:wink:

אגב דורון, למה לא עשית דוושת בלם כפולה? אני אסביר, ראיתי שעושים דוושה כפולה, כמו שיש בטרקטורים, אלא שכאן לחיצה על צד אחד בולמת את אותו צד... לדעתי זה הרבה יותר "בעל רגש" מהידיות... במיוחד בסיבובים שאתה צריך את שתי הידיים לפעמים... (למרות שאם אתה מישתמש בבלימה כהיגוי אתה לא תישתשמש באוטו בשיטה של מטוטלת... לא?)

גילי

גילי אתה צודק חלקית : זה נכון שיש בעית משקל בבאגי אבל זה גם היתרון כאשר אתה רק עם הנעה אחורית בשטח . ברכב שלי עם שמת לב המנוע הוא מרכזי(מרכז הכובד לפני הציר האחורי) לכן האיזון הוא משופר זה אומר שכאשר נווט נהג ונוזלים ברכב הוא מאוזן בין הסרנים .ידיות הבילום הן ליציאה מקוליסים בשטח רכב 4X2 קשה להוציא לפניה מתוך קוליס עמוק .למה לא דוושות ? המערכת צריכה להיות פשוטה ואמינה ככל שניתן ,הרכב מיועד למרוצי שטח אני לא בטוח שבשטח במהירות של 100/120קמש לפני פניה חדה אתה היית רוצה לחשוב על איזה דוושה ללחוץ שמאל ימין באמצע כלי לבלום ולהעביר משקל אז באמת מגיע הבור /עץ גדר וכדומה

דורון

DSCN1919קטן.jpg

DSCN1916קטן.jpg

DSCN1918קטן.jpg

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לכל הרוחות עשית שם עם הציריות האילו???;)

שרשראות, הגבהות...

איך חיברת את הזרוע האחורית? חיבור ע"י המחבר של החיפוש' (או דומה) או שבנית זרוע ונקודת עיגון בחלק יותר פנימי בשילדה?

אגב, את הסעפת פלטה אתה בנית, לא? ;) קיר אש נורמאלי לא יכולת ליבנות...? :roll:

איך אתה מגביל את המיתלה לפתיחה? שרשרת/רצועה?

אגב, בחיים לא תוכל להעביר אותה טסט, אין לך הגה סטנדרטי... :roflmao:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...