Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מרץ-אפריל 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ענתיקות בדרכים ובחצרות

הנחיות הקשורות לפרטיותם של בעלי רכב ניצפה:

* נא להשתדל לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים.

* בעלי רכבים שצוינו בשרשור והמעונינים להסיר אותם מההודעות, מתבקשים לשלוח למנהלים ה"פ ונסיר את הרכב האמור

הודעות לחודשים ינואר - פברואר 2006 נמצאות בשרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=752611#post752611

הודעות לחודשים נובמבר - דצמבר 2005 נמצאות בשרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91929

הודעות לחודשים ספט' - אוקט' 2005 נמצאות בשירשור הבא

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=84432

כל ההודעות עד 31 אוגוסט 2005 נמצאות בשרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showt...%E7%F6%F8%E5%FA

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רחוב ארבר (תל כביר), הפעם מספר 11, קורטינה 82 מכוסה על המדרכה בכניסה לבניין.

רחוב הקונגרס פינת גאולים (חולון), מרצדס כלשהי ישנה.

רחוב החי"ם (חולון), נדמה לי בסמוך לבית 21, פלימוט ווילאנט, עומדת.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראשון! אני ראשון!

אלפא, נראה לי ג'וניור נצפתה ברח' לאן ברמת גן.

כחולה? אם כן אז אני מכיר את הבעלים, הוא בחור מאוד נחמד (מגיע לעיתים רחוקות למפגש, יש לו גם BMW סדרה 5 ישנה). אם אכן מדובר בבחור הנ"ל אז נא לא להציק לו, הוא שונא שפונים אליו כל הזמן מכיוון שהרכב לא למכירה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הייתה אדומה עם לבן בפעם האחרונה שראיתי אותה, עמדה עם חלונות פתוחים, ועם סימנים לפחחות גרועה מקדימה. תמונות בקרוב...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא של בחור חבר מועדון אלפא , זאת לא ג'וניור-זו ג'וליה ספרינט והוא מתכנן לשפץ אותה מתישהו...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס שאתה מתכוון היא בחניה ובלי אויר אם כן אז זה ליד הבית שלי ואין תגובה בקשר למכירה שמו דפים אם הבעלים רוצה למכור אבל אין תגובה:\
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחתי ולכן אקיים, תמונה של הפיאט. כמו כן, היא 1300 והפנסים מקדימה מלבניים, למי שהתעניין.

SSCN0333.JPG

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרתי ברחוב ארבר, ולמי שיש עיניים טובות יכול למצוא באיזור הזה "אוצרות", אני זוכר כמה ענתיקות שהיו שם, ואני אלך בהזדמנות לחפש בעקבותם. האנשים שגרים שם ימכרו הכל בשביל כמה אלפי שקלים.

אג"ב רוב הענתיקות שהיו שם נשלחו לגריטה, וחבל.

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לגבי המרצדס, היא בחניה של הבית, לא שמתי לב על אוויר בגלגלים או מה, האוטו עומד.

לגבי רחוב ארבר, אכן נראה כמו רחוב אוצרות, משיחה עם בנצי, הוא טוען שיש שם מוסטנג, שהבעלים דורש עליה 400 אלף ש"ח, ככה שנראה לי יש לך טעות לגבי "ימכרו בשביל כמה אלפים", אין לי מושג.

אתמול שכחתי להוסיף:

אזה"ת חולון, רחוב הנגר, וולבו, אם אני לא טועה 244, 6 מספרים ברישוי, עומדת לה בצד ימין של הרחוב, די הרבה זמן (אתמול נזכרתי בזה פשוט).

היום ראיתי, בחולון, רחוב מגידו, בסוף שלו:

אלפא ספרינט לבנה, שנת 87, עומדת, חבל :(

אלפא 33 אדומה, במרחק של 10 מטר ממנה, לא יודע איזה שנתון, אבל 92 או 93 לדעתי, גם עומדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לגבי המרצדס, היא בחניה של הבית, לא שמתי לב על אוויר בגלגלים או מה, האוטו עומד.

לגבי רחוב ארבר, אכן נראה כמו רחוב אוצרות, משיחה עם בנצי, הוא טוען שיש שם מוסטנג, שהבעלים דורש עליה 400 אלף ש"ח, ככה שנראה לי יש לך טעות לגבי "ימכרו בשביל כמה אלפים", אין לי מושג.

ברחוב ארבר עצמה יש כמה ענתיקות בודדות, אבל בכל איזור תל כביר עד משרד הרישוי בחולון יש מלא מכוניות ויש גם במגרש מכוניות ליד הבית קברות, זכורים לי כמה, בניהם פורד משנות ה70 פונטיאק משנות ה70 סוסיטה משנות ה60 אני חושב, פיאט קטנה(משהו כמו מטר וחצי) לא זוכר תדגם אבל היא משנות ה60 פורד משנות ה40 (שאני כמעת בטוח שנשלחה לגריטה לפני 10 שנים כי ניקו את האיזור מאחורי הבניינים) פורד טיבירד כתומה משנות ה60 וכו' וכו' יש המון. ובקשר למוסטנג, הפעם אחרונה שראיתי אותה זה היה לפני 5-7 שנים או לפני אפילו, מכוסה בבד, היא בצבע ירוק ובמצב מוזנח מאוד אני זוכר שהיא היתה מחלידה בכל החלק התחתון של האוטו, וקשה לי להאמין שרוצים עליה 400 אלף שקל, כנראה הבעלים שלהם חי בסרט או שהוא רוצה להתעשר בקלות, בכל מקרה אף אחד לא יקנה אותה בטח שלא במצב כזה, היא בטוח תתפרק בגרירה.

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאנצ'יה פריזמה שחורה, חונה בחניה של הקאנטרי לפני משרד הרישוי, עם מישהו מעוניין, וראיתי עוד פריזמה בקריית בן גוריון, בסוף בסוף של לסקוב.

יש המון מכוניות שאפשר לדווח עליהם, אני פשוט לא מוצא עניין בכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני נוסע עם החיפושית ופתאום אני קולט רכב מוכסה באחד החצרות בזכרון יעקב.

במקרה בעלת הבית הייתה בחוץ אז דיברתי איתה.זה רכב מסוג הילמן,בצורת סטיישן,שמאוד דומה לוולבו ממבט ראשון.הוא יושב כבר 10 שנים ויש מצב גדול שהם מעוניינים "לזרוק"אותו אליי.רציתי לדעת קצת פרטים על הרכב אם מישהו יודע.

http://www.inet.hr/oldtimer-kotaci/jpegifi/AUTI/HILMAN.jpg

הרכב,אני כמעט בטוח,זהה לרכב בתמונה.תחילת מספר הרישוי הוא 247 אם אני זוכר נכון מה שאומר שהוא משנת 68 69 .

תודה מראש.עוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הילמן הנטר סטיישן, יובא בזמנו (1972 - 1968 ) ע"י בני משה קרסו. היה אוטו גרוע התחרה בקורטינות. פס היצור שלו הועבר לאיראן שם מיוצר עד עצם היום הזה תחת השם "פליקן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...