Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למלון בפראג

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 6199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פונה אל הלב שלכם ומבקש המלצה למלון , שיהיה נורמאלי ולא דיר חזירים (לא חייב 9 כוכבים), רצוי קרוב למקומות בילוי/תיירות

אני ישהה שם 3 ימים

במטוטה ממכם ,רק מי שהיה שימליץ

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מלונות אני לא יודע להמליץ כי אני ישנתי ב BOTEL RACEK - סירת מלון על הנהר - האמת שהיה ממש זול ונחמד - קצת רחוק מהמרכז, חדרים מאוד קטנים - אבל ממש לא היה לי אכפת :)בכל זאת אם תרצה.

בכל מקרה, יש מקום אחד בפראג שאף גבר לא רוצה לפספס:

DARLING CABARET

זה מועדון חשפנות ממש ממש נחמד (כל כך נחמד שהרשו לחבר שלי ולי לעלות על הבמה ולעשות מופע חשפנות לחשפניות - ואחרי זה ישבנו איתן ועשינו צחוקים - לא כדי לנסות במועדון בישראל). בקיצור - אווירה נהדרת - מקום נחמד - ובנות מ-ט-ו-ר-פ-ו-ת.

לא לפספס !!

אתר טוב על פראג

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K+K. הייתי שלוש פעמים בפראג לפני שנתיים וזה היה מלון סבבה מבחינת מיקום וחדרים (לא מפואר במיוחד, אבל ממש בסדר. ממש על השדרה המרכזית ובערך עשר דקות הליכה מגשר קארל).

ואם אתה כבר שם (ואני בד"כ לא ממליץ על מסעדות), תבקר פה. מומלץ אפילו להזמין מקומות מהארץ, בד"כ לוקח שבוע לקבל מקום. זו מסעדה צ'כית\צרפתית קטנטנה, מעולה ומפורסמת (בזמנו הייתה אחת משלוש המסעדות הטובות בעיר). הקטע המגניב זה שהיא די זולה - שליש מחיר משאר המסעדות ברמה שלה. תטעם את החילזון בחמאה :)

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מועדון חשפנות ממש ממש נחמד (כל כך נחמד שהרשו לחבר שלי ולי לעלות על הבמה ולעשות מופע חשפנות לחשפניות - ואחרי זה ישבנו איתן ועשינו צחוקים - לא כדי לנסות במועדון בישראל). בקיצור - אווירה נהדרת - מקום נחמד - ובנות מ-ט-ו-ר-פ-ו-ת.

לא לפספס !!

רגע, אממ.... תזכיר לי איך קוראים לבנות האלו בעברית.....?

אה... כן... נזכרתי:

זונות.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות... הן לא זונות - הן חשפניות.

יש הבדל גדול (מאוד) בין השתיים..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על מלון פנורמה (4 כוכבים במחיר סביר ביותר)

הייתי שם בנובמבר האחרון, המלון נמצא כ7-8 דקות נסיעה במטרו ממרכז העיר, התחנה נמצאת כדקת הליכה מן המלון.

רבים אולי ימליצו לך ללכת על מלון פחות טוב אבל יותר קרוב למרכז העיר, הנסיעה באמת קצרצרה והיא שווה את הפינוק של המלון במחיר הנמוך יחסית.

המלון ברמה גבוהה, אוכל לא רע בכלל, שירות טוב ובעיקר.. המיטה ברוחב 2.20 מ' 8) (יש גם בריכה אגב בקומה האחרונה עם נוף על העיר).

בכל אופן, נהניתי שם מאד וגם יצא לי לראות מספר מלונות אחרים בפראג, במחיר הזה, ב"פנורמה" בהחלט הכי מומלצת.

עיר מדהימה, יש כל כך הרבה מה לראות, אוירה מדהימה, פשוט תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מלון עם שירותים, שלא תצטרך להתאפק במשך כל השהות שלך בחו"ל.

עכשיו הבנתי למה אתה צריך כדור פורח, תצטרך גם GPS ואיך בכלל תוכל לכוון את הכדור?

ואיפה תנחת בפראג? והאם אתה מתכנן לשתות תוך כדי טיסה?

ומה עם הדוד שקיצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הוא שייך לבן של קדאפי. למרות שאני לא מעריך שזה המצב, אם אתה עובד בגוף שמחייב אישור קב"ט ליציאה לחו"ל, תשכח מהמלון הזה.

ישנו גם הילטון פראג שלא יקר במיוחד, ונמצא 5 דקות הליכה מהעיר העתיקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הייתי די קטן, אבל TOWERS HOTEL מלון מעולה!

אמנם הוא קצת רחוק מהמרכז אבל יש תחנת רכבת תחתית 2 דק' הליכה ממנו.

אני זוכר שבדיוק מול החלון של החדר שלי היה שלט פרסום ענקי ועליו פצצה בבגד-ים - עשה לי את הבוקר!

http://www.hotelcompany.com/hotels/czech-republic/prague/corinthia-towers-hotel.html;label=google_HC_Corinthia_Towers_Hotel_Prague

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה,

+מאחורי המלון יש שוק קטן אם המון סוגים של פירות יער (בעונה שלהם כמובן)

רק אל תגזים בכמות.

וממליץ על טיול לדרזדן.

2006 - פיזו 205 95, זה מה שהתקציב אישר, אבל *** לקח.

2008 - מהעבודה קורולה 2008 אם תיבה שמחליפה רגע אחרי.

2012 - שברולט ספארק זה ה-זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...