Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקן (Nikken) - מישהו מכיר?

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

חבר שלי נפל קורבן לMLM האכזרי (שיווק רב שכבתי) ומנסה כבר שנה להכניס אותי לתחום.

סירבתי בנימוס ומאז הוא מנסה "לדחוף" לי מוצרים (כשכואב לי הראש והוא שומע על זה, הוא אומר - "תקנה צמיד" או "תקנה שרשרת"... וכו'...)

זוגתי ואני רוצים להחליף את המזרן והוא הציע לנו מזרן של ניקן.

חשבתי "למה לא... ככה הוא ירוויח משהו ולנו יהיה מזרן חדש". השאלה שלי היא האם מישהו כאן התנסה במוצרים שלהם ויכול להגיד אם המזרן (הלא זול, בכלל) שלהם טוב יותר או שווה למזרן של הולנדיה למשל.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר שלהם זה מזרן ששמים על מזרן

http://www.nikkenil.com/ShowProduct.asp?ID=2&Counter=1&SubCategoryID=9

הייתי מעדיף סילי-פוסטשור-פדיק

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא איכנס להאם MLM זה טוב או רע כי זה דיון שלא יגמר ואני לא ממש חפץ עכשיו להיכנס בוויכוח במיוחד עם אשפוז ;)

בגדול Nikken חברה ידועה וותיקה (כבר מעל לשלושים שנה) בשוק השיווק הרב שכבתי , המוצרים שהיא מספקת טובים מאוד אך גם יקרים (יחסית) .

אף פעם לא ניסיתי את המזרונים שלהם או מוצרים שלהם אך שמעתי שבחים על מוצרי החברה .

אם זה אומר לך משהו אז הנה לינק לאינפורמציה על המזרן שלהם

לינק 1

לינק 2

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מזרן שלם.

אני מאוד אנטי רק בגלל שיטת השיווק, רציתי לדעת אם למישהו כאן יש נסיון עם המוצרים שלהם והוא יכול לתת חוות דעת בלתי משוחדת על סמך נסיון.

עריכה: אביר לבן - זה בדיוק העניין, כולם "שמעו רק טובות" על מוצרי ניקן, אני לא מכיר אף אחד (חוץ ממשווקים) שמשתמש במוצרים שלהם ויכול לתת חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הטימטום הפירמידי היא קבועה - לא משנה מה המוצר, הכסף נועד לממן את הפירמידה.

יכול להיות שאתה רוכש מוצר מצויין ויעיל, אבל חד משמעית אתה לא מקבל תמורה נאותה לכספך כי אתה לא קונה מזרן אתה קונה מזרן + הרבה הרבה עמלות. יכול להיות שהמזרן מצויין אבל הוא שווה הרבה פחות ממה שאתה משלם עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החירטוט הזה?

http://www.nikkenil.com/ShowProductInfo.asp?ProductID=64#

קיבלתי כזה חינם בטיזה האחרונה שטסתי לפני שבוע :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיווק רשתי, אם כבר...

על ניקן שמעתי, והייתי סוכן בחברה, וממה שאני יכול להגיד- זה חרטה.

אבל מצד שני, יש לי חבר שטוען שהמוצרים של ניקן עזרו לו, והיום הוא עושה על זה כסף לא רע בכלל...

אבל, וזה אבל גדול, כמו שהוכיחו ב- BRAINIAC, כל דבר שתאמינו בו שיש בכוחו לעזור, יעשה את העבודה.

סתם, נקודה למחשבה...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי גם כן היו בעסק הזה ועזבו. די בולשיט.

יש להם את המזרן של ניקן ששמים על המזרן וזה לא עוזר להם או משהו כזה. אין הבדל מורגש מבחינתם.

לדעתי,המוצרים שלהם זה בולשיט.אבל רק לדעתי.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיווק רשתי, אם כבר...

שיווק רב שכבתי ושיווק רשתי זה אותו הדבר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A7_%D7%A8%D7%91_%D7%A9%D7%9B%D7%91%D7%AA%D7%99

אוקי, תודה.

למישהו יש המלצה על מזרן טוב? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין כי את שלי כבר יש לי דיי הרבה שנים אבל עלה לי המון .

סתם טיפ קטן, אל תתפשר על מזרן טוב אלא על מזרן מצויין ולא פחות !

בן אדם בממוצע ישן על המיטה 1/3 מהחיים שלו ! 8 שעות ביום בממוצע (עכשיו יקפצו לי 6 שעות או 5 אבל מה זה משנה) אתה מבלה על המיטה .

אז תשקיע במזרן שלך כי זו אחת ההשקעות הכי כדאיות כיום בבורסה ;)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו לעניינינו.

מזרן לא קונים בהתכתבות. מה שנוח לאחד לא נוח לאחר.

עשיתי סקר שוק לא קטן כשקניתי מזרן חדש.

אני ממליץ לקפוץ לאחד מ"מחסני השינה" ולשכב על כל המזרנים בתצוגה כדי להרגיש מה נוח.

יש דרגות קושי וכו'...

בכל מקרה, לעולם אל תיקח מזרן ללא פתחי איוורור בצדדים. זה אלף בית של מזרן איכותי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - רוב החברות הגדולות, כשהולכים לחנויות של הרשת (ולא לסתם מוכרים פרטיים) מאפשרות לקבל את המזרן לתקופת נסיון כלשהי (חלק שבוע, חלק שבועיים וחלק חודש)...

לא מומלץ להחליט על איזה מזרן תעביר מאות ואלפי שעות בשנים הקרובות עם"י דקה וחצי של שכיבה על המזרן באמצע חנות.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילי-פוסטשור-פדיק

יש להם זולים (שהם גם טובים) ויש את היותר יקרים שהם ריספקט יו, מג'אדלה פיל ביית

זו המלצתי בכל אופן אחרי שניסיתי סימונס ב 6 אלף וכל החרטות של עמינח והולנדיה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - רוב החברות הגדולות, כשהולכים לחנויות של הרשת (ולא לסתם מוכרים פרטיים) מאפשרות לקבל את המזרן לתקופת נסיון כלשהי (חלק שבוע, חלק שבועיים וחלק חודש)...

לא מומלץ להחליט על איזה מזרן תעביר מאות ואלפי שעות בשנים הקרובות עם"י דקה וחצי של שכיבה על המזרן באמצע חנות.. :roll:

מכיר את הנושא.

נסיון כשהניילון נמצא על המזרן ואסור להוריד אותו :)

כבר הייתי בסרט הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששווה להתעקש על בדיקה אמיתית בחנות עצמה. בדיקה שתעמיד את המזרון במבחן של שימוש אינטנסיבי, ואני מדבר כמובן על יחסי מין ורצוי שכמה שיותר פרועים.

לא צריך להתבייש מהמוכרים בחנות ומשאר הקונים - סה"כ מזרון זו לא קניה שעושים כל יום וצריך לוודא שהוא מתאים ויעמוד במשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...