Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע על אלפא רומיאו ג'ולייטה - בנפח 1.4 ליטר בהספק 170 כ"ס

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי יש 3 רמות אבזור.

הכי נמוך: ציונה הזה

בינוני: טוריסמו

גבוה: מילאנו.

לגבי מחירים,

ידני 120 כ"ס יש דגם אחד רק ברמת ציונה - 165K

ידני 170 כ"ס יש שני דגמים ב-2 רמות אבזור:

טוריסמו - 177K

מילאנו - 209K

ההבדלים בין טוריסמו למילאנו הם: גג שמש פנוראמי, מושבי עור, ג'אנט 18 לעומת 17 ומראות בגימור אלומיניום. אולי יש עוד משהו ששכחתי. לדעתי לא שווה את ההפרש במחיר ועדיף פשוט להזמין טוריסמו עם גג פנוראמי בתוספת תשלום.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנחת מבצע של כ 12%?:shock:

שוב סמל"ת יצאו במבצע שמשגל (שלא כדרך הטבע) את ה"פראיירים" שקנו לפני.

״המבצע״ הזה תמיד היה קיים, פשוט מידי פעם מעוררים את הקמפיין הפרסומי שוב..

בכללי לרכוש גולייטה או מיטו מהיבואן תמיד מקנה הנחה מאוד גדולה יחסית למתחרות גם אם אין מבצע רשמי מניסיון.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין את מי שקונה את הגולייטה במחיר הזה. הגולף מתעלה עליה כמעט בכל פרמטר פרט לעיצוב ( ואני שונא vag מושבע... ).

זה כל כך רחוק מהמציאות שאין לתאר. על איזה גולף אגב אתה מדבר? 150? GTI?

שמסתכלים מה מקבלים בלאון 1.8 , לא רואה איך בכלל אפשר לחשוב על הגולייטה.

גם אתה, פשוט לא מבין על מה אתה מדבר, כנראה כי לא נהגת ברכבים האלה ו/או באחד מהם. אחרי GTI, כשנכנסתי לג'ולייטה, פתאום גיליתי מה זה "הגה". פתאום אחיזה זו אחיזה, פתאום אין זוויות גלגול. מול ה- 1.8 יש גם צליל עדיף. גם עיצוב פנים וחוץ עדיף, עשרות מונים. מה שכן, האבזור בלאון עדיף (גג). עכשיו הבה נשווה טיפול מצד היבואנים, שירות ALFAWAY, שבכלל אין כזה דבר בסיאט, ואז אפשר לשאול - האם ההפרש במחיר מוצדק.

באופן כללי יש 3 רמות אבזור.

הכי נמוך: ציונה הזה

בינוני: טוריסמו

גבוה: מילאנו.

לגבי מחירים,

ידני 120 כ"ס יש דגם אחד רק ברמת ציונה - 165K

ידני 170 כ"ס יש שני דגמים ב-2 רמות אבזור:

טוריסמו - 177K

מילאנו - 209K

ההבדלים בין טוריסמו למילאנו הם: גג שמש פנוראמי, מושבי עור, ג'אנט 18 לעומת 17 ומראות בגימור אלומיניום. אולי יש עוד משהו ששכחתי. לדעתי לא שווה את ההפרש במחיר ועדיף פשוט להזמין טוריסמו עם גג פנוראמי בתוספת תשלום.

הייתי מוסיף ואומר: במחיר מילאנו כבר עדיף תלתן שמגיעה מאובזרת יותר מהטוריסמו למיטב שכרוני, אם כי עדיין בלי גג ועור. גג חשוב לי. עור פחות.

וסמלת הם כמובן היחידים שעושים את זה. בחיאת. כל מבצע חבר מוריד סכומים דומים, ויש יבואנים אחרים שגם נותנים הנחות מפליגות. היבואן היחיד שלדעתי אצלו אין הנחות כאלה באופן נפוץ הוא VW, וספציפית גולף, בשל כעס הלקוחות על מבצע חבר שהיה לפני כמה שנים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגולף לא הייתי קונה בגלל 2 סיבות - גיר בעייתי ויבואן עוד יותר בעייתי.

לא שאת הג'ולייטה כן הייתי קונה אבל עדיין.

ואת זה אתה אומר, אחרי שסמל"ת הוציאו לך את המיץ עם הדשבורד המתנפח??

כל היבואנים אותו דבר. זה נבלה וזה טריפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף ואומר: במחיר מילאנו כבר עדיף תלתן שמגיעה מאובזרת יותר מהטוריסמו למיטב שכרוני, אם כי עדיין בלי גג ועור. גג חשוב לי. עור פחות.

האבזור די שקול כי מילאנו יש בה את מה שציינת שאין בתלתן+חיישנים שלפי המפרט אין בתלתן "הפשוטה" [WTF?].

בתלתן אבל יש בקרת שיגור, הגה מצופה עור, חלונות כהים, שליטה מההגה על ההילוכים וזה.

ואני לא יודע אם זה נחשב אבזור, אבל לתלתן יש גיר אוטומטי, מנוע חזק בהרבה, מתלים ספורטיביים ודיפרנציאל מוגבל החלקה.

אז כן, עבור תוספת של 10-15K , עדיף את התלתן לדעתי. אבל, יש לה חסרון גדול - לפי המפרט כיום משווקות רק אוטומטיות.

יש אופציה לידני? זו יכולה להיות אחלה חבילה אם יקחו תלתן מונזה רק עם גיר ידני וב-10K פחות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - אין יותר תלתן ידני, לא בארץ לפחות.

שווקו עד 2012 או 2013, אם אני לא טועה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתה, פשוט לא מבין על מה אתה מדבר, כנראה כי לא נהגת ברכבים האלה ו/או באחד מהם. אחרי GTI, כשנכנסתי לג'ולייטה, פתאום גיליתי מה זה "הגה". פתאום אחיזה זו אחיזה, פתאום אין זוויות גלגול...

אה, זה הוא שלא מבין על מה הוא מדבר... איזה הגה בדיוק מצאת בג'ולייטה? איזה אחיזה?איזה זווית גלגול? באף אחד מהאספקטים האלה הג'ולייטה לא עדיפה על ה GTI.

כשה GTI או התלתן הירוק הן רשימת איבזורי נוחות אז ייתכן שאני מסכים. רק שהתגיות האלה תומנות בחובן משהוא נוסף שאתה לא מנצל אז אל תתריח את עצמך.

וסמלת הם כמובן היחידים שעושים את זה. בחיאת. כל מבצע חבר מוריד סכומים דומים, ויש יבואנים אחרים שגם נותנים הנחות מפליגות. היבואן היחיד שלדעתי אצלו אין הנחות כאלה באופן נפוץ הוא VW, וספציפית גולף, בשל כעס הלקוחות על מבצע חבר שהיה לפני כמה שנים.

מה הקשר בין מבצע "בעל הבית השתגע" לבין "חבר"?

נזרוק לך את הכפפה, תן לי דוגמא לרכב שפתאום סתם ככה היבואן קיזז לו 12% מהמחיר הרגיל וכל מי שקנה לאחרונה במחיר מלא "אכל אותה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, Sporstcar צודק, ה"מבצע" הזה באמת קיים כמעט תמיד.

בגדול2, אין להם ברירה, עכשיו שוולוו מציעים את ה-V40 (שלטעמי האישי עדיפה על הג'ולייטה בגזרת ה"משפחתית פרימיום") במחיר נמוך אפילו יותר (התחילה מ-183 אלף, ירדה ל-175 ולפני שנה בערך צנחה ל-159. מה יגידו מי שקנה אותה לפני אחת הנפילו הגדולות האלה?).

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר הגולייטה נחמדה, אבל לא ממש מה שאתה עושה ממנה. גם באירופה היא מתחרה בכלל בגולף. אם נשווה ברמת המחיר - אז היא פתאום מתחרה בגזרה של a קלאס והa3 - שם אין לה ממש סיכוי מבחינת התמורה. עוד 20 כס לפה או לשם לא עושים הבדל משמעותי.

אני מאוד אוהב את המותג, אבל הכיוון שאליו הוא הולך מאוד מאכזב - וחבל. קונצרנן פיאט מנסה להתנהל כמו vag אבל זה לא ממש מצליח. יש להם עוד הרבה לאן להתקדם והפלטפורמות לא מלוטשות מספיק. עובדה שבאאודי זה עובד לתכנן את אותה השלדה לa3 לאון וגולף, ואילו בראבו ודלתא שחולקות את אותה הפלטפורמה - זו לא הצלחה.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר - באיזו רמת גימור ה-V40 עולה 160? אני גם כידוע לך מאד אוהב את האוטו, אבל בגרסאות הבסיס האבזור (כמו בג'ולייטה) לא מספק ודינאמית היא גם כן נחותה לעומתה.

דניאל - הג'ולייטה ממוצבת, גם באירופה, מול ה-A3. אין לי מושג מה שיקולי התמורה שלך, אבל אתה מוזמן להשוואה שערכתי בשרשור הג'ולייטה שלי - מול המתחרות הישירות שלה היא מתומחרת באופן תחרותי למדי.

כמו כן, מה הקשר בין הג'ולייטה לבראבו ולדלתא? השלדה שלהן לא זהה כלל לג'ולייטה, זו לא אותה פלטפורמה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במלוא הכבוד, אני לא חושב שהכישלון של הבראבו והדלתא נובע או אפילו קשור לפלטפורמה שלהן. היא דווקא בסדר גמור, ונהגתי על שתיהן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מבצע "בעל הבית השתגע" לבין "חבר"?

נזרוק לך את הכפפה, תן לי דוגמא לרכב שפתאום סתם ככה היבואן קיזז לו 12% מהמחיר הרגיל וכל מי שקנה לאחרונה במחיר מלא "אכל אותה".

תן למצוטטך ( הבריסטר המלומד 72 ) קצת קרדיט, הוא היה בעלים גם של אחת, גם של השניה, החזיק בכל אחת כמה שנים ונדמה לי שמבחינת נסיון רציני וארוך טווח אין לו באמת מתחרים רבים כאן, אתה ואני ודאי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במלוא הכבוד, אני לא חושב שהכישלון של הבראבו והדלתא נובע או אפילו קשור לפלטפורמה שלהן. היא דווקא בסדר גמור, ונהגתי על שתיהן.

אז כנראה שכל העולם מורכב מאנשים בורים שלא מבינים מה שאתה מבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...