Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קריאת טמפרטורת שמן בסיאט לאון

HybridBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט לאון 1.8 2012 (נראה לי שהרמת גימור זה COPA+ או משהו כזה) ואין אפשרות לראות את טמפרטורת השמן במחשב הרכב.

הבנתי שיש דרך להוסיף את האפשרות הזאת עם VCDS, אז הזמנתי כבל מאיביי אבל לא הצלחתי להתחבר לרכב.

ניסיתי עם כל מיני אפליקציות אבל ללא הצלחה.

איך אפשר לקרוא את טמפרטורת השמן מבלי לקנות כבל מקורי או לעשות שעון צד שלישי?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ברכבך קיימת התראה בלוח השעונים על מפלס שמן מנוע נמוך ?

מאמין שכן, אבל לא יכול לומר בוודאות כי אף פעם לא הגעתי למצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח קיימת.

כאשר אתה מכניס מפתח לסווי'ץ ומסובב את המפתח למצב ON האם נדלקת לך מנורה כמו בתמונה המצורפת למשך מספר שניות ולאחר מכן כבית ?

כמו כן בדוק בספר הרכב שברשותך.

* אם לא קיים חיישן מפלס שמן מנוע או חיישן ייעודי מובנה לניטור טמפ' שמן מנוע אין באפשרותך למדוד את טמפ' השמן בעזרת הסורקים השונים הנמכרים באינטרנט.

untitled.JPG

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח קיימת.

כאשר אתה מכניס מפתח לסווי'ץ ומסובב את המפתח למצב ON האם נדלקת לך מנורה כמו בתמונה המצורפת למשך מספר שניות ולאחר מכן כבית ?

כמו כן בדוק בספר הרכב שברשותך.

* אם לא קיים חיישן מפלס שמן מנוע או חיישן ייעודי מובנה לניטור טמפ' שמן מנוע אין באפשרותך למדוד את טמפ' השמן בעזרת הסורקים השונים הנמכרים באינטרנט.

לא נדלקת הנורה של השמן.

זה אומר שאין לי חיישן טמפרטורה? נשמע לי מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מוזר ? ברוב הרכבים לא קיים שעון טמפ' שמן מנוע או חיישן.

כי זכור לי שבלאון דור 2 קיים החיישן.

ראיתי סרטון של איך לאפס את הSERVICE ובלאון של הבחור כן נדלקה המנורה.

ולדעתי אצלו השנתון נמוך יותר כי יש לי את הלוח שעונים המעודכן.

בספר רכב מצוין שהנורה היא של לחץ שמן, אי איזכור לטמפרטורת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמרק הציג פה מנורה של מפלס שמן ולא לחץ שמן.

מנורת לחץ שמן היא בלי ה'גלים' מתחת, ויש אותה בכל רכב.

הארתי עם פלאש על הלוח שעונים, אין לי מנורה כזאת.

רק של לחץ שמן, מה שמופיע גם בספר רכב.

אבל זה עדיין נשמע לי מוזר שלרכב אין חיישן טמפרטורת שמן, המחשב לא יודע אם השמן מתחמם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חיישן שמן, אם אתה רוצה טמפרטורה זה מופיע במחשב עצמו, אתה צריך להפעיל את הפונקציה באמצעות VCDS, בזה אתה צודק, רק שזה לא יצליח לך עם כבל ב-5$ מאיביי. או שתקנה כבל מקורי או שתקפוץ לקפה לפתח תקווה ואפעיל לך את זה עם כבל מקורי :).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חיישן שמן, אם אתה רוצה טמפרטורה זה מופיע במחשב עצמו, אתה צריך להפעיל את הפונקציה באמצעות VCDS, בזה אתה צודק, רק שזה לא יצליח לך עם כבל ב-5$ מאיביי. או שתקנה כבל מקורי או שתקפוץ לקפה לפתח תקווה ואפעיל לך את זה עם כבל מקורי :).

או! תודה רבה, ידעתי שאני לא משוגע :)

בהחלט אבוא, הבנתי שיש עוד הרבה דברים מעניינים שאפשר להפעיל (למשל שהמראות מתכווננות מטה בזמן רברס).

אבל הכי מעניין אותי זה השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר לי היכן החיישן יושב במנוע 1.8 ליטר כנראה מדובר על קוד מנוע CDAA או BZB ברכבים שיובאו לארץ ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או! תודה רבה, ידעתי שאני לא משוגע :)

בהחלט אבוא, הבנתי שיש עוד הרבה דברים מעניינים שאפשר להפעיל (למשל שהמראות מתכווננות מטה בזמן רברס).

אבל הכי מעניין אותי זה השמן.

ידידי, אתה נסחף קצת :? כול הפונקציות שציינת קיימות ברכבים שנמכרו בחו"ל ולא בארץ ואין שום אפשרות לשנותם בכיוון שאצלך קיים גם מחשב נוחות אחר.

גם טמפ' שמן מנוע אתה לא יכול להציג.

איפה קראת שברכבך עם מנוע 1.8L אתה יכול לקרוא את טמפ' שמן המנוע ? יש לך קישור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אתה נסחף קצת :? כול הפונקציות שציינת קיימות ברכבים שנמכרו בחו"ל ולא בארץ ואין שום אפשרות לשנותם בכיוון שאצלך קיים גם מחשב נוחות אחר.

גם טמפ' שמן מנוע אתה לא יכול להציג.

איפה קראת שברכבך עם מנוע 1.8L אתה יכול לקרוא את טמפ' שמן המנוע ? יש לך קישור ?

אתה מגזים. מה שהוא דיבר עליו נקרא mirror dip וזה אפשרי גם לרכבים ללא מראות מתקפלות, זה הכל תוכנתי.

לגבי טמפרטורת השמן - גם אפשרי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגזים.

שוב פעם אני שואל.

אתה יכול בבקשה להסביר לי היכן החיישן יושב במנוע 1.8 ליטר כנראה מדובר על קוד מנוע CDAA או BZB ברכבים שיובאו לארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...