Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

המחשב היה בסדר רק שעכשיו הוא אחרי חצי שעה פשוט נתקע, אבל מה? בלי מסך כחול :D

ברווז, כמו שכתבתי זה רק רמז ויש לי עוד המון קונספירציות ;)

דבר אחד אני יכול להגיד, " תודה לך שרשור על יוקר המחיה" מבטיח גיבוב ללא הפסקה במשך שבוע.

אל דאגה, זה לא יהיה על כסף.

*כלוב זהב יכול לסנוור, רק אל תשכח שמתישהו הוא יעלם.

בסוף יצא ממני משורר :cool: או אולי לא.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנצי פה, קורא כמה הודעות ומגיב, ככה זה כשעובדים...

uzu3upun.jpg

ve4uqena.jpg

מי שבנה את האח המקורי צריך לעבור כריתת ידיים, שום דבר לא שווה, לא הייתה לי ברירה אלה לשים את האבנים בצד ימין בצורה קצת מוזרה. באסה.

tapu8u3e.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שקמתי היום על שתי רגליים שמאליות.

מזמן כבר לא חטפתי עצבים כאלו בכביש - מצד שני 2 אנשים מבוגרים קיבלו ממני צעקות של החיים על זה שהם נוסעים באמצע שני נתיבים.

ומצד שלישי - אני בעבודה ויש לי כאב ראש. הייתי צריכה להשאר בבית.

לגבי עזיבה של אנשי היי-טק בגיל 40 - 40 זה גיל נורמלי בתעשיה, 50 זה גיל יותר בעייתי, אבל שוב - אם אתה אדם של עשייה ולא קשקשן שרק מתעסק בת"שים, סביר שאת מקום עבודתך לא תאבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה להייטקיסטים שנמצאים כאן: (דיויד, תפוחי, הבחור עם האותיות והמספרים ועוד..)

אני לומד מדעי המחשב, אמנם התנאים בהייטק אטרקטיביים אבל הבנתי שבגיל 40 מקדמים אותך להיות אחראי פינת ליטוף (==> פולטים אותך מהשוק).

עד כמה השמועה הזו אמת? עד כמה היא אבסולוטית?

האם יש אפשרות להימנע מכך? (המשך לימודים בשביל לשמור על ידע רענן / לנסות להתקדם לתפקידים לא תכנותיים/ משהו אחר)

שטויות, מה שטויות, במיץ.

שים לב מאיפה מגיעים בד"כ אותם מתלוננים, מכל החברות ה"בטוחות", והם בטוחים שהם יישארו רלוונטיים עם הידע שלהם מלפני 15 שנה גם עוד 20 שנה.

התחום לא פשוט, מי שעומד במקום נופל (לא מדובר על טווח של לעמוד במקום יומיים, אבל אם תשאר באותה רמת ידע 3-4 שנים אתה במצב רע ויתחילו לרמוז לך, עוד שנתיים ויפלטו אותך, לא בגלל הגיל אלא בגלל החוסר ידע.

לא מזמן הצוות שאני נמצא בו התכווץ מ-6 ל-3 ועכשיו ל-4, אחד עזב (בגיל 35 כן?) כי קיבל הצעה להעלאת משכורת ב-20% בערך, השני נזרק והתחיל לעבוד במקום אחר תוך שבועיים בערך (גיל 38), השלישי עזב מרצונו למקום אחר בגיל 28.

הוקם צוות נוסף בקבוצה שאני נמצא בה, הביאו ראש צוות, שהביא איתו את כל הצוות שלו, 5 אנשים שהצעיר ביותר ביניהם בן 33, המבוגר ביותר עבר את ה-50.

חשוב בתחום הזה לשמור על קשרים עם קולגות ובעיקר ראשי צוותים וראשי קבוצות, ולשמור על ידע מעודכן.

בקבוצות מסוימות בחברה שבה אני עובד יש ממוצע גילאים של בערך 23-25, אבל באופן כללי בחברה הממוצע הוא מעל ל-33, וזאת חברה של 300 עובדים בערך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מזכיר לי איך כל חורף אנחנו מרגישים מטומטמים על זה שהעפנו את הקמין מהבית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V יאללה לך, אין לך מה להפסיד, במקרה הכי גרוע תרוויח מליון שקל (לדניקס אתה כבר חייב אוטו ואני אשמח לאחד על הדרך גם) מה שכן אתה תהיה חייב ״לצאת מארון״ האנונימיות ולהגיד שהחיים הם גיבוב אחד גדול שנזהה אותך.

בנצי אם אתה עובד אז זה בסדר, אבל תשלח את המשקפיים בתוך האוטו כבר, נראה לי שיצא יותר זול.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזכור לכם (או שלא) עברתי שבוע שעבר ויום אח״כ כבר התייצבתי בעבודה. בלי קליטה הולמת, בלי להכיר את הסביבה, בלי כלום. ישר קפצתי למים. אתמול פתאום נפל לי האסימון, תוך כדי שאני משייט בנינוחות בכביש מפוריה לטבריה. זה הבית שלי. אני לא זוכר אף מעבר שהרגיש לי כ״כ טבעי, השתלבתי בשניה ואני באמת מרגיש בבית. עברתי כמה מקומות בחיים, מהמושב בדרום לת״א לר״ג לבאר שבע למושב במרכז ושוב לתל אביב, כולם הרגישו טוב מתישהו אבל לא בכזאת רמה של חיבור.

אדון יקום המדובר, הצליח לך. או הצליח לי. ככה או ככה, החיים טובים!

[iattachmentid=366616&stc=1&d=1389032187[/img]

אילו היית יודע עד כמה אני מזדהה ומתחבר למה שכתבת.

אנחנו עברנו לפני קצת יותר מחצי שנה לרמת הגולן - מהרגע הראשון ההרגשה של "הגענו הביתה" הייתה כל כך חזקה ומוחשית שלא האמנו.

הקליטה המהירה וההתרגלות לטוב הייתה פשוט מדהימה.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...