Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני שבוע הזמנתי אוזניות באמזון. החבילה כבר בארץ לאחר שחרור מכס. נשלח ע"י iparcel. "בר הפצה" כבר תיאמו איתי נקודת משלוח.

אני חושב שזה תלוי בגודל ומחיר המוצר.

מצד שני חבילות מאליקספרס כבר תקועת זמן רב בתחום האפור שבין היציאה מסין לקבלה בארץ.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר הפצעה אחלה.

ארמקס/HFD/ epost שילוב הזוי של חברות שעובדות ביחד(לא הבנתי כלום) איבדו לי חבילה, וחבילה אחרת לא קיבלתי הודעה, עוד חבילה הגיע באיחור גדול.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון חזרו להשתמש בדואר ישראל. למה? למהההה???

אני דווקא מקבל מדואר ישראל את החבילות שנשלחות דרכם יחסית מהר לעומת שאר החברות שצצו בשנים האחרונות שלצערי לרובם אין מספר טלפון ליצירת קשר או תיאום מסירה אלא רק דרך הודעות SMS.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GCX עצמם בסדר מהנסיון המועט שלי

HFD לעומת זאת זוועה,לא נתקלתי בחברה שאין טלפון להשיג אותם,ובצ'אט עונים בערך פעם ביום

כבר מעדיף את בר\צ'יטה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן מה לא ביקרתי פה שכן הדאר היה בסדר גמור. עד שביצעתי כמה הזמנות מאמזון שהגיעו דרך דאר שליחים.

מסתבר שיש רמה נמוכה, יש רמה מאוד נמוכה, ומתחת לכל אלו יש את הרמה של דאר שליחים.

החבילות נחתו בארץ ועשו דרכן לבאר שבע. וקיבלתי סמס ובחרתי לבוא לאסוף את החבילות בעצמי (מרכז החלוקה קרוב לעבודה שלי).

בתגובה לבחירה שלי נאמר לי שאני צריך להמתין לסמס שהחבילות הגיעו למרכז חלוקה ורק אז להגיע לקחת.. לא חשדתי.

מאותו רגע, הסטטוס של המעקב נתקע על "ממתין לרישום" למשך מעל לשבועיים.

טלפון לשירות לקוחות כללי של הדאר הניב מספר טלפון של מוקד שירות הלקוחות של אמזון בדאר (מסתבר שיש כזה).

טלפון למרכז שירות של אמזון הניב שני טלפונים של מרכז החלוקה דאר שליחים בבאר שבע.

כאן הטלפונים הסתיימו, שכן את מרכז החלוקה לא ניתן להשיג.

מספר 076 לעולם לא עונה.

מספר 054 מתנתק כעבור צילצול או שניים.

לבסוף נמאס לי והתייצבתי שם היום בצהריים.

בחורה נחמדה הביעה רצון רב לעזור לי.. ובזמן שהיא עוזרת הגעתי לשתי תובנות מעניינות:

תובנה מספר 1: הבנתי מדוע טלפונים למספר 054 שלהם מתנתקים. מסתבר שאותה הבחורה, באופן שיטתי, מנתקת את השיחה עם היד, בכל פעם שהמכשיר מצלצל.. מהמם.

תובנה מספר 2: ניראה שזו לא הייתה מקריות שהחבילות שלי לא נקלטו כמו שצריך. ליד אחד הקירות של אולם המיון הייתה ערמה גדולה של חבילות לא ממויינות, כניראה כל מי שבחר איסוף עצמי. הבחורה נברה בחבילות כמעט 10 דקות עד שמצאה אותן. למרות שהיא ניסתה לשחק אותה מופתעת מהסיפור, ניראה שמדובר בשיטה שהם אימצו לחסוך לעצמם עבודה.

בכללי כל הסיפור הזה של המיון הידני מזכיר לי את המשפט האלמותי "בונים חלליות, נוסעים על אופניים".

עצוב מאוד שאצל אומת ההיטק, עדיין לא מצאו שיטה לייעל את מה שעובד נהדר בכל העולם המערבי.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל - אמנם עבר חודש מאז סוכות, אבל בתקופה הזו היו לי כל מיני עניינים מוזרים עם הדואר.

העניין הראשון היה הודעה לאשתי על כך שחבילה הגיעה לחיפה וממתינה להעברה למרכז החלוקה. מאז - שקט. ההודעה הגיעה כעבור 3 שבועות.

העניין השני - התחלתי לקבל זימונים לסניף דואר וחנויות לאורך כל חס הכרמל, מהמרכז עד סביוני דניה. רק לא לשופרסל השכונתי, שבו אני מקבל את החבילות. הטענה היתה שהוא מוצף ולא מסוגל לקלוט עוד חבילות. רק בשבוע שעבר סו סוף הגיעה חבילה למקום הנכון.

אבל, בזכות המוזרויות האלה, התנסיתי בפטנט החדש של חיפה: חניה בכתם לבן. מכירים? מדובר במקומות חניה - במקומות שבהם ניצלתי זאת מדובר בזוגות - שבהם אפשר לעצור ל-20 דקות ללא תשלום. כמובן ממוקם ליד סניפי דואר, פיצוציות ומקומות כאלה שבהם אנשים עוצרים למשהו קצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לחבילה שנשלחה בדואר רגיל מגרמניה ב5.10 (כמעט חודש וחצי).

פניתי פעמיים לשירות הלקוחות של הדואר ונענתי שאין להם תיעוד להגעת המשלוח, פניתי למנכ"ל הדואר במייל שפורסם פה בעבר וקיבלתי את אותה התשובה+הבטחה לבדיקה מעמיקה יותר.

פניתי לחנות הגרמנית ממנה הזמנתי והם אמרו שזה כן נסרק בישראל וממתין לבדיקת מכס.

איך יכול להיות שלגרמנים רשום שהחבילה נקלטה בארץ ולדואר ישראל (ששולח את העדכון הזה) אין לכך זכר?:shock:

לא נשאר לי כבר למי לפנות, מניח שאמתין עוד מספר שבועות ואבקש החזר אם המשלוח לא יגיע עד אז:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי דואר שליחים ומלאכית בשם שמרית.

אצלי משום-מה אמזון באופן עקבי משתמשים בשירות השליחים של הדואר למשלוח ספרים ובלו ריי. רק בקטגוריות האלה. קטגוריות אחרות נשלחות במגוון דרכים, אבל לרוב עם בר, שלפחות במקרה שלי זוכים לציון 10 מתוך 10 - שום איבוד ושום עיכוב.

בקיצור, חבילה כלשהי הגיעה לארץ תוך 5 ימים, מסרון תיאום, מתאם, מגיע היום - נאדה. מתקשר לדואר שליחים בסניף הירושלמי (המתנה של 20 דקות בערך) - אה סליחה יש עומס מאמזון, סידור חדש, מתנצלים - מתאם, מגיע היום - נאדה. לוחץ על לינק אחר לתיאום שהחל לפתע לעבוד - מתאם, מגיע היום, נאדה.

מתקשר שוב לדואר שליחים, מיקומך בתור 7, 6, 5, 4... עונה שמרית. מסביר את העניין לשמרית, ופה מגיע הטוויסט בעלילה: שמרית הציעה שלא כדאי לתאם שוב, היא תאתר את החבילה ***בעצמה***, ותתקשר אליי לתאם כשהחבילה בידיה. גמגמתי בהלם מוחלט כן בוודאי תודה רבה, בלי לקלוט מה בעצם קרה פה.

למחרת, בצהרי יום שישי (!!!) מתקשרת שמרית כדי להגיד לי שהאבידה נמצאה. דמעות שמחה וצהלה מהולות בתודות נרגשות. מתאם, מגיע היום, הגיעה החבילה.

בקיצור, צל"ש לשמרית וטר"ש לדואר.

5 ימים מניו ג'רזי לירושלים, 13 יום מירושלים לירושלים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי פעמיים לשירות הלקוחות של הדואר ונענתי שאין להם תיעוד להגעת המשלוח, פניתי למנכ"ל הדואר במייל שפורסם פה בעבר וקיבלתי את אותה התשובה+הבטחה לבדיקה מעמיקה יותר.

איך יכול להיות שלגרמנים רשום שהחבילה נקלטה בארץ ולדואר ישראל (ששולח את העדכון הזה) אין לכך זכר?:shock:

לא נשאר לי כבר למי לפנות, מניח שאמתין עוד מספר שבועות ואבקש החזר אם המשלוח לא יגיע עד אז:cry:

גם אני באותו מצב, הזמנתי משלוח מ DHL גרמניה במשלוח רגיל לפני יותר מחודש כאשר בשלושה וחצי שבועות האחרונים הסטטוס באתר שלהם הוא שהמשלוח יצא לארץ וצריך להגיע דרך דואר ישראל, כאשר באתר הדואר לא מופיע כלום. לא הצלחתי להשיג טלפונית אף נציג מהדואר. בנתיים ממתין לנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן מה לא ביקרתי פה שכן הדאר היה בסדר גמור. עד שביצעתי כמה הזמנות מאמזון שהגיעו דרך דאר שליחים.

מסתבר שיש רמה נמוכה, יש רמה מאוד נמוכה, ומתחת לכל אלו יש את הרמה של דאר שליחים.

החבילות נחתו בארץ ועשו דרכן לבאר שבע. וקיבלתי סמס ובחרתי לבוא לאסוף את החבילות בעצמי (מרכז החלוקה קרוב לעבודה שלי).

בתגובה לבחירה שלי נאמר לי שאני צריך להמתין לסמס שהחבילות הגיעו למרכז חלוקה ורק אז להגיע לקחת.. לא חשדתי.

מאותו רגע, הסטטוס של המעקב נתקע על "ממתין לרישום" למשך מעל לשבועיים.

טלפון לשירות לקוחות כללי של הדאר הניב מספר טלפון של מוקד שירות הלקוחות של אמזון בדאר (מסתבר שיש כזה).

טלפון למרכז שירות של אמזון הניב שני טלפונים של מרכז החלוקה דאר שליחים בבאר שבע.

כאן הטלפונים הסתיימו, שכן את מרכז החלוקה לא ניתן להשיג.

מספר 076 לעולם לא עונה.

מספר 054 מתנתק כעבור צילצול או שניים.

לבסוף נמאס לי והתייצבתי שם היום בצהריים.

בחורה נחמדה הביעה רצון רב לעזור לי.. ובזמן שהיא עוזרת הגעתי לשתי תובנות מעניינות:

תובנה מספר 1: הבנתי מדוע טלפונים למספר 054 שלהם מתנתקים. מסתבר שאותה הבחורה, באופן שיטתי, מנתקת את השיחה עם היד, בכל פעם שהמכשיר מצלצל.. מהמם.

תובנה מספר 2: ניראה שזו לא הייתה מקריות שהחבילות שלי לא נקלטו כמו שצריך. ליד אחד הקירות של אולם המיון הייתה ערמה גדולה של חבילות לא ממויינות, כניראה כל מי שבחר איסוף עצמי. הבחורה נברה בחבילות כמעט 10 דקות עד שמצאה אותן. למרות שהיא ניסתה לשחק אותה מופתעת מהסיפור, ניראה שמדובר בשיטה שהם אימצו לחסוך לעצמם עבודה.

בכללי כל הסיפור הזה של המיון הידני מזכיר לי את המשפט האלמותי "בונים חלליות, נוסעים על אופניים".

עצוב מאוד שאצל אומת ההיטק, עדיין לא מצאו שיטה לייעל את מה שעובד נהדר בכל העולם המערבי.

יש אפשרות ללוקרים של פז, לא ניסיתי אבל שם אתה מקבל קוד ויודע שהחבילה באמת שם.

כנראה שהמצב הזה רק יחמיר בזמן הקרוב עם המבצע שילוח חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד לאחד הסיפור שלי אלא שהחבילה שלי הגיעה מארה"ב תוך יומיים (!) מיום ההזמנה. באתר USPS מעקב על בסיס שעתי ממש, עד שהחבילה נחתה בארץ ו"ממתינה למשלוח אל היעד". באתר דואר ישראל "לא נמצא מידע על החבילה". יצרתי קשר עם הדואר, ועם מנכ"ל הדואר, קיבלתי את אותה תשובה לקונית "החבילה לא הועברה לדואר עדיין, יש להמשיך לעקוב". יומיים לארץ מארה"ב, שלושה שבועות אין זכר לחבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ חבילות בדואר חבילות ודואר צרורות עוברות דרך המכס , ויכולות להיות מעוכבות בו עד חודש. לכן USPS מצידו מסר את החבילה , ודואר ישראל עדיין לא קיבל אותה לחלוקה (עם או בלי דרישה לתשלום מיסים)

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לדווח שזה פשוט לא נכון, הדואר אוהבים להפיל את התיק על המכס- אבל מהרגע שהחבילה עוזבת את נתב"ג ועוברת לתחנה הראשונה לאחר מכן- זו למעשה מערכת של הדואר כבר. רוב החבילות יגיעו קודם כל למכס ההגנה בת"א, שהוא בית דואר ומתופעל על ידי הדואר. בימים עברו, כאשר החבילה הגיעה לשם- התבצעה סריקה של הדואר.

עכשיו זה כבר לא ככה, חבילות מגיעות מארה"ב לארץ תוך יומיים-5, ואז פתאום צצות בסניף הדואר המקומי אחרי פרק זמן שיכול להיות כל דבר בין שבוע לחודש. עד אלפית השניה שבה מתעדכן במערכת של הדואר ה "מחכה לאיסוף בסניף" הזה, כל מערכת דואר ישראל תתכחש לעובדה שהחבילה אי פעם נגעה באדמת ארץ הקודש, סביר להניח כדי להוריד מהדואר אחריות במידה שהחבילה הולכת לאיבוד. כבר היו מקרים ש 3 שעות לאחר שיחה עם מוקד 171 שבה הכחישו שחבילה כזו קיימת בעולם הגשמי, היא עשתה מנהור קוונטי אל הסניף/התעדכן במערכת שהחבילה מעוכבת במכס וצריכה אישור (גם כאלו יש לי לפעמים...)

אל תאמינו למילה שיוצאת מפי פקידי הדואר, זה שקר- וכנראה כמדיניות, לא כנסיון להוריד אותכם מהגב שלהם רגעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי פניה למנכ"ל הדואר שהעביר את השאלה שלי לאחת העובדות שלו, מעדכן שבאורח פלא הסטטוס של המשלוח עודכן ל"התקבל מגרמניה" ו"ממתין לבדיקת מכס". זה קרה מספר שעות בודדות אחרי שהעובדת המדוברת העבירה את העניין לבדיקה מקיפה יותר, היום בבוקר עדכנה אותי שהיא שמחה לבשר שיש עדכון לגבי החבילה ומאתמול בערב החבילה במכס+הבטחה ממנה להמשיך לעקוב ולעדכן אותי.

אני מניח שזה לא מקרי שהמעקב התעדכן בדיוק אחרי ההתכתבויות.

מעניין כמה עוד אני אחכה, מזכיר שהמשלוח יצא מגרמניה ב5.10 והחבילה חייבת רק מע"מ ללא מיסים נוספים.

אלוהים יודע איפה זה היה זרוק במשך חודש וחצי, גם לא מדובר במשלוח קטן אלא בזוג גלגלי אופניים חדשים בארגז בגודל 90*90*40 בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...