Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

טוקיו פלאש - אחד הקולים ביותר... אני עוקב אחריהם כבר הרבה זמן. לא הסגנון שלי אבל אני מעריך את התעוזה. חוץ מזה שהחיבור שלהם לקהל שלהם הוא מודל לבית ספר לעסקים.

אני בד"כ הולך עם אחד האוטומטים -

פרדריק קונסטנט כזה

FC-Healey-Chrono-17.jpg

או כזה, כ- dress watch

FC-310MC4C25-250x327.jpg

וגם כמה לא יקרים:

הקנת קול הזה - מאוד נחמד בשביל מחירו (100 וקצת דולר) עם LUME מעולה

A07L_1_20110831_9472795.jpg

והארמני, שגם הוא בעל גימור ברמה גבוהה ממחירו (300 $ בערך) עם שילוב חומרים וטקסטורות שלא נראה בתמונות אבל נראה מצוין במציאות.

item_XL_4568242_1114610.jpg

לגבי הבאים בתור... החלום זה להניח יום אחד יד על DEWITT TWENTY-EIGHT... אבל עד אז - שמתי עין על הקולקציה של כריסטופר וורד, יצרן בוטיק אנגלי עם כמה פריטים מאוד מאוד מעניינים במחירים שפויים...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליום יום יש לי את ה-FOSSIL, ואת ה-SECTOR 155.

a6acc3125d162519ceb9e8.jpg

f7df4973347f14904d430d.jpg

מעבר לזה יש את ה-32Degrees. שעון מכאני ולדעתי נראה מעולה. לא מצאתי את החברה בארץ.

9ebc31a818234529ff2ed5.jpg

ושני DIESEL חדשים יחסית.

c7d90552050fb202150e1e.jpg

2ca1844f8ed405dcb05485.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלפתי לפני כשנה וחצי מG-SHOCK לסייקו טיטניום.

מהדגם הזה:

seiko-titanium-and-gold-chrono-alarm-snab93p1-88-p.jpg

side.jpg

לדעתי אין על שעוני טיטניום,

קורה לי לא פעם שאני בודק פיזית שהשעון עוד שם, מרוב שהוא קל ולא מרגישים אותו.

לדגם הזה ספציפית יש גם יתרון משמעותי מבחינת שימושיות,

שילוב הצבעים של הרקע והמחוגים מאוד ברור וקריא (אפילו במצב של חושך כמעט מוחלט).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
למה שמת תמונה (הימנית) של שעון הנענד על חדק של ממוטה מצומרת?

ובגלל זה יש לי רק חולצות קצרות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial, אם משלמים מיסים אז ההבדל יורד לסביבות ה200 ש״ח. פלוס עמלת שורה , עמלת שקר כלשהו וכל מני הנפצות דואר ומכס? לא תודה.

בהפרש הזה אני מעדיף אחריות בארץ ולדעת את המחיר הסופי וכמובן המוחות של לנסות ולצאת עם השעון באותו יום.

בארהב הוא מופיע בסביבות ה180-230 דולר אגב.

לפני חצי שנה קניתי 3 שעונים: את הסיטיזן של הבן קניתי ב-nywatchstore, עלה לי כ-650 ש"ח כולל משלוח עד הבית (8 ימים מהזמנה לענידה). בארץ עלה לפחות כפול. בזמן שהבן חיפש את השעון הוא נתקל ב-Skagen שעלה בארץ כ-1300 ש"ח. באותה חנות אמריקאית כ-550 ש"ח כלל משלוח. הפולאר שלי נמכר בארץ ב"מבצע" תמורת 600 ש"ח, אני קניתי באמצעות Buyamerica וכולל משלוח ומע"מ והכל עלה לי 450 ש"ח. יש גבול למה שאני מוכן להשליש לידי יבואנים ישראליים תאבי בצע.

מצד שני מצאתי גם חנות עם מחירים הוגנים - Blach Watch בגרד קניון שמכרו לאשתי שעות Danish Design במחיר דומה למחיר בחו"ל. וגם נתנו שירות טוב בהמשך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני שעונים כרגע:

הלונג'ין:

pictures%5C9%5Clongines-l3.618.4.76.jpg

והאוריינט:

Zegarek_ORIENT_C_4eec75f5d28d3.jpg

הלונג'ין פלדה ויותר ליום-יום (יותר יוקרתי והמשקל לא מפריע, שכן רוב הזמן במשרד אני מוריד את השעון), האוריינט טיטניום ומשמש לנסיבות פחות רשמיות, או סתם כשבא לי. שניהם 38 מ"מ, נראה טוב יותר ונוח יותר ביחס לגוף (גבוה אני לא :-D).

מתישהו בתכנון לקנות ג'י-שוק כמו שהיה לי בצבא ואבד לפני הרבה שנים, דגם לא מי יודע מה נפוץ שיוצר שנה בערך, בסביבות 98:

gt-007-1.jpg

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עד אז - שמתי עין על הקולקציה של כריסטופר וורד, יצרן בוטיק אנגלי עם כמה פריטים מאוד מאוד מעניינים במחירים שפויים...

גם אני, בהחלט מתכוון לרכוש בעתיד C60 Trident או Kingfisher.

Sperial, אם משלמים מיסים אז ההבדל יורד לסביבות ה200 ש״ח. פלוס עמלת שורה , עמלת שקר כלשהו וכל מני הנפצות דואר ומכס? לא תודה.

אין מיסים או מכס ברמות המחיר האלה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

double post

מעלה במקום זה תמונות טובות יותר :

Orient Blue Mako, אולי ה-VFM הכי טוב כרגע בעולם השעונים

WpnvpG5.jpg

Citizen BM-6400

yyGYyeR.jpg

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייסטופ אני מכיר מעל 75 דולר = מיסים. לפחות מעמ.

בנוסף העדפתי לקבל עכשיו ולראות מה אני קונה.

לגבי הסייקו טיטניום הכחול זהוב - אותו דגם רק כסוף ועם רקע אפור היתה ההתלבטות שלי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...