Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסום תמונות רכבים עם לוחית רישוי גלויה וציון מיקום הרכב. (נוהל חדש בהודעה 52)

Maor Bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 2856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לסכם את התשובה שלך בקיצור אז היא: לא. לא ידוע על מקרה כזה.

הכל זה רק "אפשר" "יתכן" "מתקבל על הדעת" ו"אנשי המשטרה גנבים".

תמשיך להזהר. הצל שלך עוקב אחריך!

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם לסכם את התשובה שלך בקיצור אז היא: לא. לא ידוע על מקרה כזה.

הכל זה רק "אפשר" "יתכן" "מתקבל על הדעת" ו"אנשי המשטרה גנבים".

תמשיך להזהר. הצל שלך עוקב אחריך!

בוודאי שהכל יתכן, והאמן לי כשרוצים משהו באמת וצריכים משיגים אותו בכל עניין ודבר.

חלילה לא אמרתי שלובשי או משרתי המדינה באשר הם, הם גנבים, ממש לא ! אבל כל אחד יכול להיעזר בשני למטרות כאלו ואחרות, אני לא תמים אני מציאותי פשוט.

אני חושב שהעניין מיצה את שלו ואם אפשר לגשר בין הדעות ולכבד את כל האנשים עם דעותיהם השנויות - ניצחנו ! (יש פתרון בעמ' הקודם :-D ) ו"לחפור" מה יותר צודק ולמה זה כבר פחות חשוב בעיניי, אלא והעיקר שכולם מרוצים (שזה מאוד נדיר במדינתנו :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון, גם לפתרונות וחוקים יש זכויות יוצרים ! :-)

אסלח ואמחול אם תאמר לנו ותקל אף יותר על הפתרון עד כדי יישום של כל אחד בצורה הבאה - תאמר לנו היכן אתה עשית את הלוחית 8)

את החוק הנ"ל בפורום והפתרון יש לכתוב על שמי :-)

ורטיגו,

נראה לי שנכנסת מעט לשם שלך...:wink:

לוחיות הרישוי "שלי" כבר בנות 15 שנים, עת עברתי באזור התעשיה תלפיות בירושלים וראיתי חנות שמכינה לוחיות רישוי עם כיתוב כרצוני. בו ברגע חיברתי את הכיתוב המתאים ללוחית כשהמטרה שלי היתה להציג את השועל בצורה מכובדת, גם בנסיעה, (תהלוכות וכו') ולא להסתיר את מספר הרישוי.

לדעתי נושא השרשור הוא אחריות אישית. אחד לוקח אחריות אישית ואחר מטיל אותה על חברו...

המציג את רכבו בציבור, דורש פרטיות והמצלם בציבור, נדרש לשמור על פרטיות... ו"חסר לו" לצלם, אם שכח לצלם רכב כלשהו...

הבחירה בחופש אישי, לא אמורה לבטל את החופש האישי של האחר.

קחו אחריות אישית.:idea:

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***מבזק חדשות***

הרכב שלכם מצולם כמעט בכל נסיעה מס' רב של פעמים, כולל כניסה לתחנות דלק

חנייה בסמוך לבנקים ומקומות רגישים ובכל כניסה לחניוני עירייה.

בנוסף ניתן להגיע ע"י מס' הסלולארי שלכם כמעט לכל נתון שלכם כולל מס' הרכב

כתובת, ופרטים נוספים.

גם נתוני התוכן ש"בתוך"הסלולארי שלכם חשופים לכל.

אם אתאמץ באמת אוכל גם להגיע לכמות המוצרים ותוכנם שקניתם בפעם האחרונה

בסופר השכונתי.

מי שחושב שהסתרת מס' הרישוי שלו תעזור במשהו די מרמה את עצמו, יש מערכת פשוטה

של זהוי תמונות שתיתן אופציה למציאת הרכב כולל מס' הזיהוי.

אגב כל מי שמבין קצת בתוכנות עריכה יכול להוריד את ההסוואה.

כל מי שחרד לפרטיותו מתבקש לעבור למאה הקודמת, או לחלופין להתנתק מכל אמצעי הקידמה

ולהתחפר במקלט אטומי שבנה במו ידיו במקום שומם שלא מנותב ע"י לווין.

כל מי שרוצה לצלם את המפלץ מוזמן מכל כיוון וזווית שיבחר אין לי זכויות יוצרים על התמונות שלי

וכל אחד רשאי לעשות בהן כרצונו. - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלי, לוחית רישוי עם כיתוב כרצוני, המולבשת על לוחית הרישוי הרגילה.

הצמדתי שתי פחיות מכופפות ללוחית הרישוי החיצונית, בצורת האות כ, אחת בכל צד והן מתלבשות על לוחית הרישוי הרגילה.

אפשר גם עם מגנטים המודבקים על שתי הלוחיות, או סקוטש...העיקר שיהיה שלום בית.:wink:

העיקר דורון שבסמלון , מופיע השועל עם הלוחית המקורית ....:-) :-)

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה חבל מאוד אם צלמי האירועים לא יעלו יותר תמונות לפורום מהסיבה הזו - על זה כולנו מסכימים.

צביקה, חבר ועד יקר - ועד מועדון החמש יכול לקבל החלטה שתקבע כי כל משתתף במפגש או באירוע של המועדון (מפגשים אזוריים שבועיים, מפגשים חודשיים, תצוגות מיוחדות) - מסכים מראש לצילום רכבו ופרסום תמונתו. מי שמעוניין להשתתף במפגש ולא רוצה לחשוף לוחית רישוי פשוט יסתיר אותה (החל מחתיכת בד ועד לוחית "שועל" מפוארת).

במקביל תפורסם על כך הודעה מראש בפורום ומייל פרטי יישלח לכל החברים. רכזי המפגשים יזכירו זאת לחברים.

מה שיעשו מועדונים אחרים זה עניין שלהם.

רון

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורטיגו,

...

לדעתי נושא השרשור הוא אחריות אישית. אחד לוקח אחריות אישית ואחר מטיל אותה על חברו...

המציג את רכבו בציבור, דורש פרטיות והמצלם בציבור, נדרש לשמור על פרטיות... ו"חסר לו" לצלם, אם שכח לצלם רכב כלשהו...

הבחירה בחופש אישי, לא אמורה לבטל את החופש האישי של האחר.

קחו אחריות אישית.:idea:

+1

זהו בדיוק כל העניין. מי שמציג את רכבו בציבור, יואיל ויתכבד נא לדאוג ולכסות את לוחית הזיהוי שלו או להסיר אותה. אני כצלם, שמצלם בשטח ציבורי, לא צריך להיות אחראי על הפרטיות שלכם. מה גם שכיסוי הלוחיות לא בדיוק יגרום פה לאנשים להתרושש, לא מדובר בהוצאה שלא ניתן לעמוד בה.

אישית, אני אכן עורך את התמונות ומוחק לוחיות מתוך כבוד לחברי הפורום פה (זאת למרות שהתמונות אפילו לא מפורסמות כאן בפורום אלא בפליקר, שזו גלריה חיצונית וחוקי הפורום לא חלים עליה), אבל כבר קיבלתי פעם ה"פ נזעם מחבר פורום שדרש ממני להסיר את תמונת רכבו מהגלריה הנ"ל בגלל שהמספר שלו כן הוסווה. אתם כבר מבינים שאי אפשר לרצות את כולם, וזה גם לא הגיוני לדרוש את זה ממני (או מכל צלם אחר, לצורך העניין).

אני כותב את כל הנ"ל בגלל שמה שמרגיז אותי (כפי שדורון מציין), הוא שסה"כ רובכם המכריע בהחלט רוצה שיצלמו את התמונות ויציגו אותן. כמשתמש בפליקר, אני יכול לראות את כמות הצפיות בכל תמונה שאני מעלה, ותאמינו לי, כמות הצפיות בגלריות ובתמונות לאחר כל השקה עובר את האלף, כך שיש עניין בתמונות.

סה"כ אני חושב שאנשים צריכים להתחיל לקחת אחריות אישית על עצמם וריכבם, ולא לגלגל את זה על אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר דורון שבסמלון , מופיע השועל עם הלוחית המקורית ....:-) :-)

ירון,

אני פוחד שאם אסתיר את לוחית הרישוי, יקחו אותו למילואים...:oops::wink::lol:

IMAG0222-1.jpg

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה חבל מאוד אם צלמי האירועים לא יעלו יותר תמונות לפורום מהסיבה הזו - על זה כולנו מסכימים.

צביקה, חבר ועד יקר - ועד מועדון החמש יכול לקבל החלטה שתקבע כי כל משתתף במפגש או באירוע של המועדון (מפגשים אזוריים שבועיים, מפגשים חודשיים, תצוגות מיוחדות) - מסכים מראש לצילום רכבו ופרסום תמונתו. מי שמעוניין להשתתף במפגש ולא רוצה לחשוף לוחית רישוי פשוט יסתיר אותה (החל מחתיכת בד ועד לוחית "שועל" מפוארת).

במקביל תפורסם על כך הודעה מראש בפורום ומייל פרטי יישלח לכל החברים. רכזי המפגשים יזכירו זאת לחברים.

מה שיעשו מועדונים אחרים זה עניין שלהם.

רון

מקבל כל מילה.:mm_yeah:

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון,

אני פוחד שאם אסתיר את לוחית הרישוי, יקחו אותו למילואים...:oops::wink::lol:

תסתיר, לא תסתיר, נראה לי במלחמה הבאה מגייסים אותו, הוויליס שלך זה חמור עבודה!

vehicle_jeep19.jpg

IMG1861.jpg

ומי יודע את זה יותר טוב מהSAS של שנות ה40

JeepSASduxfordEJ1.jpg

אישית, במלחמה הבאה הייתי רוצה כאח לנשק את הנכד של הוויליס הJEEP J8

jankel-j8-military-jeep.jpg

(בנתיים אני מתפלל להשמדתה של איראן לפני המלחמה הבאה)

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעלה תמונות יודע בדיוק כמה זמן זה גוזל , ועוד לשבת ולהתעסק במחיקת מספרים.

דבר שגוזל זמן רב, כל הכיף והחשק הולך ... :cry:

חצי דקה בדיוק לכל תמונה- פתיחה דרך הצייר, מלבן בצבע צהוב על לוחית הרישוי ובא לציון גואל.

רן, מה שאתה אומר זה נכון- לגורמים רבים מספר הרכב שלנו נגיש.

מה שאנשים רוצים, וזכותם המלאה לרצות, זה שיהיה גורם אחד פחות שבו אי אפשר להגיע אל בעל הרכב.

אולי זה תמוה, אולי זה מיושן וארכאי, אך זהו רצונם של חלק מהאנשים.

לא מבין מה ההתפלפלות המיותרת הזו- אדם לא רוצה שלוחית הזיהוי שלו תהיה חשופה ברשת, חד חלק ופשוט.

וזה בכלל לא משנה אם יש לו SKL, MGB או פוקוס חבוטה שהייתה בליסינג.

אנשים רבים יקפצו ויגידו "מה שאני עושה לא מנוגד לחוק וזאת זכותי המלאה לעשות כך".

נכון, זה חוקי, אבל מישהו ביקש. כבד את בקשתו.

קצת סובלנות כלפי רכוש של אחרים, זה הכל

:evil:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, לא חושב שקראת את מה שכתבתי למעלה, אנסה להסביר לך בתוך התגובה שלך:

חצי דקה בדיוק לכל תמונה- פתיחה דרך הצייר, מלבן בצבע צהוב על לוחית הרישוי ובא לציון גואל.

ממש לא חצי דקה (ובטח לא דרך הצייר), אם אתה רוצה שהתמונה תיראה טוב. הרי כל העניין זה לא להעלות תמונות מהאייפון אלא ממצלמה איכותית וגם שהתמונות יראו בהתאם. איך תיראה התמונה להלן עם "מלבן צהוב"?

7719865098_77c6e1740e_z.jpg

מה שאנשים רוצים, וזכותם המלאה לרצות, זה שיהיה גורם אחד פחות שבו אי אפשר להגיע אל בעל הרכב.

לא מבין מה ההתפלפלות המיותרת הזו- אדם לא רוצה שלוחית הזיהוי שלו תהיה חשופה ברשת, חד חלק ופשוט.

אז שיואיל ויתכבד לכסות אותה, במקום לדרוש מאחרים לעשות זאת. אגב, מילא אני, שכבר מוכר פחות או יותר בשרשורי התמונות למינהם, אבל מה תעשה עם כל זב חוטם שמצלם את הפוקוס שלך עם הנייד שלו? איך תגיע אליו? כיסוי\הורדת הלוחית יפתרו לך את הבעיה הזו לחלוטין.

מוסכם על שנינו. אבל- קח לדוגמא את התמונה הזו:

7717340942_b5a7bdfb89_z.jpg

האם הייתי צריך להסוות גם את הלוחית של הפוקוס ברקע? זה נראה לך הגיוני?

ואיך אני אמור לדעת שזו בקשתו? כבר כתבתי בתגובתי הקודמת שננזפתי על כך שהסוויתי לוחית. אתה מצפה שאחפש כל בעלים של רכב שאני מצלם ואשאל אותו איך הוא רוצה שאנהג עם הלוחית שלו? לא יותר פשוט שבעל הרכב ידאג לעצמו מאשר שיסמוך עלי שאדע את כוונותיו?

ואני אומר- קצת אחריות כלפי הרכוש שלך, זה הכל. וכאמור, כדי שיהיה ברור, אני זו לא הבעיה שלך, אלא כל האחרים שמצלמים ואתה אפילו לא יודע מי הם. כיסוי הלוחית על ידך יפתור את כל הבעיות האלו.

ודרך אגב, לא ממציאים פה את אמריקה. לוחיות תחליפיות או כיסויים נהוגים מזה עשרות שנים בכל מני תערוכות ותצוגות רכב בעולם, וכל מי שהיה בתערוכה כזו יודע. אני אפילו זוכר שראיתי שחברי Fuel Slut ז"ל היו נוהגים להדביק דף A4 מקופל לחצי עם הלוגו שלהם על הלוחיות בתצוגות שונות. אסטטי זה לא היה, אבל עשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך קל ?

לא זכור פרסום תמונות שלך מאירועים .

לתת עצות חינם זה קל.

מקווה לראות תמונות שלך בקרוב מאירועים שונים ברמה מושקעת ושאר סממנים מזהים מחוקים , ואני לא מדבר על שלוש ארבע תמונות.

קל מאוד להגיד לאחרים מה לעשות ולשבת בחיבוק ידיים.

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה בסלע!8) וכל אלו שמגיבים בצורה של: "מעכשיו לא אעלה תמונות כי זה גוזל זמן..."- ומה עשיתם עד עכשיו, מה קרה- שנים הכלל הזה קיים, והכל היה בסדר- מה קרה פתאום?? :roll: אני עלול להשמע גס- אבל לא רוצים להעלות- לא צריך!:evil: מצטער: גם לי אין לא זמן ולא סבלנות למחוק מספרים- ועדיין אם אני כבר מקדיש את הזמן ומעלה- אין מצב שלא אמחק, לפעמים אני רואה שבטעות לא מחקתי- אז אפילו עובר פעמיים! אנחנו לא מעלים תמונות בשביל מישהו- אנחנו קודם כל מעלים את התמונות בשביל עצמינו- שכולם יראו איזה יופי צילמנו! בדיוק כפי שאף אחד לא מחזיק את הרכב שלו בשביל מישהו- אלא בשביל להנות ממנו בעצמו וכן- לנהות בעצמו ממבטים של האחרים עליו! זה שאחרים גם נהנים- בונוס ואני מאד שמח מזה וזה גורם לי להרגשה טובה- אבל זה עדיין בונוס! אז בחיאת חברים- עשיתם פה מפאקין תמונות נושא סדר עולמי!!! :evil::roll: אנשים מבקשים- תכבדו. בלי הסברים אפילו- כאמור: לא בא למישהו שישימו תמונה שלו- זכותו ואין תרוצים "למה כן"- כי כל תרוץ:evil: כזה- "דווקא"!

עריכה: צביקה, אני דווקא כן מצלם, אומנם לא הרבה, ומפרסם- אם כי כמובן איני יכול להתחרות באיכות עם חלק מהצלמים המקצועיים כאן- אבל עדיין! ועדיין- אני מכבד את הפרטיות ומוחק תמיד את כל המספרים! כי: "מה ששנוא עליך- אל תעשה לאחרים"- ככה אני חושב...

ודרך אגב: בדיוק באותה המידה אתם בסיורי "חמישי חופשי" יכולים להגיד: אז מה אם הבן אדם לא רוצה שיצלמו/יפרסמו את הרכבים שלו- הם במקום נגיש ורואים אותם גם ככה- למה אתם לא עושים את זה, מה הבדל??

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מבקשים- תכבדו. בלי הסברים אפילו- כאמור: לא בא למישהו שישימו תמונה שלו- זכותו ואין תרוצים "למה כן"- כי כל תרוץ:evil: כזה- "דווקא"!

אז אחרי שהסכמנו כי מדובר בגחמה (קפריזה) עם בסיס ענייני מפוקפק ובעיקר מגוחך - השאלה היכן עובר הגבול?

מה אם מישהו יבוא בדרישה לצלם רק את החלק האחורי של רכבו? רק את ראי הצד? אם לכל אחד תהיה דרישה אחרת? תכבד אותן גם אז?

לטעמי אם מישהו חושש מתצלומים - שיכבד וישב בביתו.

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...