Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7,000 ש"ח לצילנדר או 100 ק"מ לשנה (CBX אספנות)

barak4*4
שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אולי זה יעניין את חובבי האופנועים שבינכם:

הונדה CBX

(6 צילנדרים), שנת 1979 (עוד מעט אספנות).

לאופנוע 1900 ק"מ בלבד :shock: .

המוכר מוכן לעזור בשינוע לכל מקום בעולם (ואם מישהו מכם באמת מתעניין, אשמח לסייע בכל דרך אפשרית כנציגכם בניו זילנד).

כזה דבר לא רואים כל יום.

מודעת המכירה המקורית.

בהחלט מעניין.

(1$ ניו זילנדי= בערך 3 ש"ח)

cbx1tj2.jpg

cbx2iz3.jpg

cbx3wu7.jpg

cbx4jq0.jpg

cbx5tt7.jpg

cbx5tt7.ebebb97264.jpg

cbx8ta6.jpg

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדהימה, אך לא ניתן ליבא לפני 2009

גידי אשכנזי נפטר בנובמבר 2011. יהי זכרו ברוך

..........................................

גידי אשכנזי - אתר הבית www.gidiashkenazi.com

ומשהו על הגברת:

http://sport.nana10.co.il/Article/?ArticleID=559554

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קלאסיקה אמיתי.

לי באופן אישי, דיגמי ההונדה "הקלאסיים" כדוגמת ה-CB למיניהם מעולם לא עשו את. תנו לי איזה קוואסאקי דו פעימתי מעניין, סוזוקי מסידרת ה-R הראשונה או אפילו RG500.

אבל הונדה... נו טוב, כמו שאמרתי, הקלאסיים שלהם מעולם לא עשו לי את זה. עד ש... נזכרתי שוב מה זה CBX.

בתקופה בה כל יצרן יפאני ניסה להראות שהוא הכי מפותח וחדשות לבקרים יצאו עם פיתוחים חדשים (שרובם היו לא יותר מגימיקים שנכחדו עם השנים), הטילו הונדה "פצצה מוטורית" בדמות 6 צילנדרים לרוחב.

במבט לאחור, מלבד הוכחת עליונות טכנולוגית על המתחרים, הקונספט לא היה כזה מוצלח (ולראיה, הוא לא פותח עוד). בשביל אופנוע ספורטיבי הוא פשוט היה רחב מידי, אבל האפקט.... אוי האפקט... 6 צילנדרים, מהם יוצאים 6 צינורות פליטה מבהיקים. אף אחד לא יכל להתעלם מהנוכחות אותה הפגין ה-CBX.

כנראה שמאותה סיבה היום אנשים עדיין מתפעלים ממנו.

בכל אופן, לטעמי, יצירת אומנות מודרנית ולו רק מבחינה וויזואלית.

אגב, כמו שאמרתי, אם מישהו באמת וברצינות מתעניין, אוכל לאכסן עבורו את האופנוע עד שיותר ליבא אותו לארץ (2009).

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, סוזוקי מסידרת ה-R הראשונה

לוקח 4...:twisted::lol:

מה שלומך שם בצד השני?? :wink:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח 4...:twisted::lol:

מה שלומך שם בצד השני?? :wink:

ג.

או... חיכית לראות מתי יתעורר הנמר ממרבצו :-D.

מדברים על קלאסיקות יפאניות מציינים את ה-R המיתולוגי ואפילו רחנא ליצלן את ה-RG500, ואין ג'. פוצה פה ומצפצף...

:lol::wink:.

נו אז מה יש לך להגיד על ה-RG500? איך עוד לא יצרת איתי קשר? אני מחכה להודעה בנוסח: "... כן, כן, תקנה, תשים אצלך במחסן, עוד שבע שנים אני בא לאסוף אותו..."

עזוב אותך מ"קטאנה", זה הדבר האמיתי :mm_yeah:.

ארבע צילנדרים, שתי פעימות, שישה הילוכים ומשקל של....אממ.... 156 ק"ג! גם במונחים של אופנועי ספורט מודרניים זה כלום.

נשבע לך ג'ורג', אם היה לי היום את הכסף הוא כבר אצלי :bigcry:, אני בונה עליך שתביא אותו לארץ הקודש (במהרה בימינו ואמרו אמן) ויום אחד אוכל לרכוש אותו ממך (כשתהיה סתם עוד זקן שנוסע בפורשה :twisted:).

rg1vy0.jpg

rg2qh1.jpg

rg3xh8.jpg

ואם אתה כבר מתחיל למלא קונטיינר שיגיע מהפאסיפיק, זרוק פנימה גם איזו "קטאנה", יש אותן פה כמו מאזדה 3 בארץ והן עולות כמו מנה פלאפל.

נו, נו... מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 ג'יקסרים ישנים כבר יש(85,86,87,87,91)כן, אני יודע 5...8)

קאטאנה כבר יש

את הRG אני מכיר בעל פה, אין לי מה לומר חוץ מ...:bigcry::bigcry::drinking:עוד יהיה לי...

ברכות על ראשך, אולי אפעיל אותך למשהו אחר בזמן הקרוב/רחוק...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכלי הזה צריך לדעת לרכב, חוץ מזה זה שריד לימי ההיי-סייד העליזים של עולם ה-gp. אגב, יש לו גם "דודים" מהונדה וימאהה nsr ו...rz...ואם זכרוני איינו מטעה אותי גם kr מבית קאווסאקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה CBX באמת קלאסי אבל המחיר לא זול, הם לא מיוחדים (לדעתי) יותר מקלאסיקות יפניות אחרות, האופנוע גדול ומגושם (גם ענין של טעם) , מורכב לאחזקה ושכח מלמצוא חלפים בארץ

במאה שעברה חנה כשנתיים CBX בשכונת רוממה בחיפה , מישהו יודע למי היה שייך ומה קרה לו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה cbx מרוממה היה בלי נייר ונמכר לפיגורה מאוד ידוע בענף האופנועים שיש לו כבר אחד כזה...מאחר והייתי פעם בעליו של כלי כזה הכרתי את כול אלו שהסתובבו בארץ.כרגע היחד שנוסע היינו ממודל 80 או 81 והוא עם מתלה מונושוק מאחור ודיסקים מאווררים מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או... חיכית לראות מתי יתעורר הנמר ממרבצו :-D.

מדברים על קלאסיקות יפאניות מציינים את ה-R המיתולוגי ואפילו רחנא ליצלן את ה-RG500, ואין ג'. פוצה פה ומצפצף...

:lol::wink:.

נו אז מה יש לך להגיד על ה-RG500? איך עוד לא יצרת איתי קשר? אני מחכה להודעה בנוסח: "... כן, כן, תקנה, תשים אצלך במחסן, עוד שבע שנים אני בא לאסוף אותו..."

עזוב אותך מ"קטאנה", זה הדבר האמיתי :mm_yeah:.

ארבע צילנדרים, שתי פעימות, שישה הילוכים ומשקל של....אממ.... 156 ק"ג! גם במונחים של אופנועי ספורט מודרניים זה כלום.

נשבע לך ג'ורג', אם היה לי היום את הכסף הוא כבר אצלי :bigcry:, אני בונה עליך שתביא אותו לארץ הקודש (במהרה בימינו ואמרו אמן) ויום אחד אוכל לרכוש אותו ממך (כשתהיה סתם עוד זקן שנוסע בפורשה :twisted:).

rg1vy0.jpg

rg2qh1.jpg

rg3xh8.jpg

ואם אתה כבר מתחיל למלא קונטיינר שיגיע מהפאסיפיק, זרוק פנימה גם איזו "קטאנה", יש אותן פה כמו מאזדה 3 בארץ והן עולות כמו מנה פלאפל.

נו, נו... מה אתה אומר?

ברק, האם יש שם 1100F ים כמו שלי? אתה זוכר, איך הוא נראה, נכון? והאם יש 1100ES משנות ה-80?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...