Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה"תרגיל" שעשה לי מוסך חשמל בתיקון גג נפתח לאאודי קבריולט

merc2013
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כמו שברוטר כתבו "האיילים בגולן נצפו בחורף" או שטויות כאלו בהקשר "הזמר המפורסם"...

בכל אופן, אלא אם מדובר על חבר ותיק בפורום שיודע על מה הוא מדבר או ספונסר שנראה אמין ויש עם מי לדבר, לא חושב שהייתי מקשיב בהודעה הפרטית להמלצה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים ערב טוב, אחרי שקראתי את כל התגובות וגם את השרשור שהקישור אליו פורס פה על ידי NINGMNKY אני הבנתי שלא מודבר בטעות של "תום לב" ומוסך חשמל מוטי מרחובות בבעלות אדון מוטי, בנו בשם "אורי" שהכינוי שלו פה בפורום הוא ori793 פועל בשיטתיות בצורה הזאת. אין לי ממה לפחד, אני לא מספר שקרים - אני עומד מאחורי מה שאני אומר כאן ואני לא מפחד לחשוף את שמו של בעל המקום. מכאן והלאה זאת מלחמה - אני אמצע את כל אלו שנפגעו מהשירות שלהם, ואנחנו נפנה יחד לגופים המתאימים לטיפול בהם. לא יתכן שמיטב כספי ילך לטמיון לאנשים נוכלים.

הבחור ששאל לגבי האאודי שלי, כן זו הייתה A4 יפייפיה, כל המקרה קרה לפני כ3 שבועות, ואת האאודי החלפתי עם חבר על רכב ספורטיבי יפייפה לא פחות :)

בהזמנות זו, כל מי שנפגע מבעל העסק הנ"ל מוזמן ליצור איתי קשר כאן באתר או בהודעה פרטית. תודה לכולם, הלוואי ומקרים כאלה פשוט לא יקרו לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה שאני לקוח "קרצייה", במוסך שאני לא מכיר אני לא משאיר את הרכב ואני רואה טוב מאד מה הם עושים שם, ואם כבר הגעתי לטריטוריה לא מוכרת אין סיכוי שיתחילו לעבוד עליו לפני הצעת מחיר שמבחינתי מחייבת- התקלה לא תתוקן הכסף לא יגיע.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אין לך קבלה על הכסף אז לא יזיק להרים טלפון למלשינון של מס הכנסה.

לגבי תגובת המוסך תנו לו עוד יום. לא כולם מנטרים את הפורום 24/7.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אין לך קבלה על הכסף אז לא יזיק להרים טלפון למלשינון של מס הכנסה.

לא רציתי להגיד, אבל זה הכי טוב שאתה יכול לעשות בשביל להתנקם בהם, אבל קח בחשבון שאם רשויות המס מתלבשות עליהם, לא תראה מהםג גרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של נקמה. זה עניין של צדק. אנשים קורעים את התחת עבור כל שקל. מי שגונב ומרמה צריך למצות איתו את הדין.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור תושב רחובות אני יכול להגיד שאני "שמח" שקראתי את השרשור הזה, כף רגלי ולא אף אחד ממכרי לא תדרוך במוסך הזה. בהצלחה במאבק! תכנס בהם.

כנ"ל.

מה שהמוסך צריך להבין, זה שמרבית חברי הפורום הם בדיוק האנשים שמכריהם פונים אליהם להתיעצות בכל הקשור לעולם הרכב (יש אחד כזה בכל מעגל חברים/משפחה), ומתבססים על המלצותיהם ואזהרותיהם. אז יש כאן כבר לפחות ארבעה אנשים כאלו מרחובות, שירחיקו משם לקוחות נוספים. בסוף, המוסך ישאר בלי אף לקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה שאני לקוח "קרצייה", במוסך שאני לא מכיר אני לא משאיר את הרכב ואני רואה טוב מאד מה הם עושים שם, ואם כבר הגעתי לטריטוריה לא מוכרת אין סיכוי שיתחילו לעבוד עליו לפני הצעת מחיר שמבחינתי מחייבת- התקלה לא תתוקן הכסף לא יגיע.

אני בכל מוסך שביקרתי בו (והאמת שלא הייתי בהרבה. סה"כ 2) כאשר הייתה בעיה ברכב קראו לי, הראו לי בעיניים את הבעיה (וכאשר לא ניתן היה לראות אז השמיעו לי את הבעיה), הסבירו לי מה הבעיה ואמרו מה צריך כדי לתקן. אני אפילו לא הייתי צריך לנדנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עיצה.

אם אתה משוכנע מעל לכל ספק שהצדק עמך, תבע את המוסך בתביעה קטנה, והגש תלונה באיגוד המוסכים.

משפט אזרחי עלול להמשך זמן רב, וגם הוצאות העו"ד מהוות סכום לא מבוטל.

הליך התביעה הקטנה פשוט בהרבה; השופט ישמע אותך, ישמע את בעל המוסך ויפסוק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...