Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית/מנהלים בתקציב של 105000 ש"ח...

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני ואבא מעוניינים להחליף את המכונית הקיימת שלנו, שהיא פורד פוקוס 2004. במשהו יותר טוב/חדש.

הדרישות מהאוטו הן:

1. אמינות (חשבנו בהתחלה על מגאן II חדשה עם הנחת "חבר" אבל לאחר הבירור על תקלות החשמל היא ירדה מהפרק)

2. טיפולים לא יקרים (בפוקוס מחיר טיפול 15000 הוא באיזור ה 650 ש"ח)

3. צריכת דלק נמוכה (ברמה של הפוקוס, שהיא עושה בערך 11-12 ק"מ לליטר במעורב)

4. ישיבה נוחה וגבוהה ותמיכה טובה לגב התחתון.

אני חשבתי על סובארו B4 שנת 2004, שעלותה באיזור ה 95000 ש"ח. רציתי לדעת איך היא מבחינת הדרישות?

כמו-כן אשמח אם מישהו יוכל להמליץ על עוד מכוניות שכדאי להסתכל עליהן.

* מספר הנוסעים ברכב לרוב יהיה בין 1 ל 2 מבוגרים, ומידי פעם בין 3 ל 5 מבוגרים. הנסיעות יהיו חצי מהשבוע עירוני, וחצי בין עירוני.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני ואבא מעוניינים להחליף את המכונית הקיימת שלנו, שהיא פורד פוקוס 2004. במשהו יותר טוב/חדש.

הדרישות מהאוטו הן:

1. אמינות (חשבנו בהתחלה על מגאן II חדשה עם הנחת "חבר" אבל לאחר הבירור על תקלות החשמל היא ירדה מהפרק)

2. טיפולים לא יקרים (בפוקוס מחיר טיפול 15000 הוא באיזור ה 650 ש"ח)

3. צריכת דלק נמוכה (ברמה של הפוקוס, שהיא עושה בערך 11-12 ק"מ לליטר במעורב)

4. ישיבה נוחה וגבוהה ותמיכה טובה לגב התחתון.

אני חשבתי על סובארו B4 שנת 2004, שעלותה באיזור ה 95000 ש"ח. רציתי לדעת איך היא מבחינת הדרישות?

כמו-כן אשמח אם מישהו יוכל להמליץ על עוד מכוניות שכדאי להסתכל עליהן.

* מספר הנוסעים ברכב לרוב יהיה בין 1 ל 2 מבוגרים, ומידי פעם בין 3 ל 5 מבוגרים. הנסיעות יהיו חצי מהשבוע עירוני, וחצי בין עירוני.

תודה מראש.

אין, פשוט אין כמו אוטו חדש.

בתור אחד שאוהב את כלי הרכב שלו, אפילו אם הם שיכים ליסינג, אני תמיד מעדיף רכב חדש עם ניילונים וריח של פלסטיק חדש ושהשערות של השטיחים שלו עומדות דום מתוח ובצבע שחור משחור כי אף אחד לא דרך שם קודם.

יחד עם זאת, ממש ביום הקניה, רכב משומש לעולם יתן תמורה גבוהה יותר למחיר. מה יהיה המשך הסיפור זה כבר עינין למזל.

עכשיו שיקול שלכם.

לגבי המבצע של חבר, אני חושב שמי שקונה אוטו חדש יעשה בשכל אם ינצל אותו מהסיבה הפשוטה שהחיסכון הזה הוא חסכון גבוהה יותר מהניראה לעין.

בתחילה אתה חוסך במחיר הרכב, אח"כ אתה חוסך בעלויות המימון של הרכב.

יצא לי כבר לקנות רכב במבצע של חבר, לסוע בו שנה שנה וחצי ולמכור אותו במחיר קרוב מאוד למחיר שקניתי אותו.

כך שהאוטו לא עלה יותר ממחיר הריבית על הסכום - עיסקה משתלמת.

זו בדיוק השיטה של חברות הליסינג, הם פשוט כלי רכב פופלרים בזול, מאוד זול. מוכרים אותם, לא במחיר הרבה יותר גבוהה ממה שהם שילמו עליהן ליבואן, כך שהעלות של חברות הליסינג היא מימון בלבד, כמעט. עלויות מימון מאוד קל לחשב והנה רווח חסר סיכון.

עכשיו ספיציפית למגאן שכרגע במבצע, אני חושב שזה רכב נהדר ולדעתי האישית רכב חדש כמו מגאן בטוח יהיה אמין וזול לתחזוקה יותר מכל רכב משומש, אפילו הוא סובארו. כך שאם אמינות הוא השיקול העיקרי, רכב חדש תמיד מנצח.

בנוגע לחסכון בדלק; רכב קטן יותר כמעט תמיד היה חסכוני יותר מרכב גדול יותר, כך שאם תעלו לרכב 2 ליטר של טון וחצי הוא בטוח יהיה צמא יותר מפוקוס 1600 בטח ובטח אם יש לו הנעה ל 4 גלגלים כמו ב B4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין, פשוט אין כמו אוטו חדש.

בתור אחד שאוהב את כלי הרכב שלו, אפילו אם הם שיכים ליסינג, אני תמיד מעדיף רכב חדש עם ניילונים וריח של פלסטיק חדש ושהשערות של השטיחים שלו עומדות דום מתוח ובצבע שחור משחור כי אף אחד לא דרך שם קודם.

יחד עם זאת, ממש ביום הקניה, רכב משומש לעולם יתן תמורה גבוהה יותר למחיר. מה יהיה המשך הסיפור זה כבר עינין למזל.

עכשיו שיקול שלכם.

לגבי המבצע של חבר, אני חושב שמי שקונה אוטו חדש יעשה בשכל אם ינצל אותו מהסיבה הפשוטה שהחיסכון הזה הוא חסכון גבוהה יותר מהניראה לעין.

בתחילה אתה חוסך במחיר הרכב, אח"כ אתה חוסך בעלויות המימון של הרכב.

יצא לי כבר לקנות רכב במבצע של חבר, לסוע בו שנה שנה וחצי ולמכור אותו במחיר קרוב מאוד למחיר שקניתי אותו.

כך שהאוטו לא עלה יותר ממחיר הריבית על הסכום - עיסקה משתלמת.

זו בדיוק השיטה של חברות הליסינג, הם פשוט כלי רכב פופלרים בזול, מאוד זול. מוכרים אותם, לא במחיר הרבה יותר גבוהה ממה שהם שילמו עליהן ליבואן, כך שהעלות של חברות הליסינג היא מימון בלבד, כמעט. עלויות מימון מאוד קל לחשב והנה רווח חסר סיכון.

עכשיו ספיציפית למגאן שכרגע במבצע, אני חושב שזה רכב נהדר ולדעתי האישית רכב חדש כמו מגאן בטוח יהיה אמין וזול לתחזוקה יותר מכל רכב משומש, אפילו הוא סובארו. כך שאם אמינות הוא השיקול העיקרי, רכב חדש תמיד מנצח.

בנוגע לחסכון בדלק; רכב קטן יותר כמעט תמיד היה חסכוני יותר מרכב גדול יותר, כך שאם תעלו לרכב 2 ליטר של טון וחצי הוא בטוח יהיה צמא יותר מפוקוס 1600 בטח ובטח אם יש לו הנעה ל 4 גלגלים כמו ב B4.

תודה רבה על התשובה המפורטת למדי...

אוטו נוסף שכרגע עלה על הפרק, זה סיטרואן C4 מודל 2008. המחיר שלו זה 113990 ש"ח, תוספת שאפשר להוסיף...

לכן ההתלבטות העיקרית שלי היא בין שני רכבים: המגאן II והסיטרואן C4.

יש לציין עוד דבר אחד, כי אינני זקוק למימון וכל הכסף נמצא ביד.

ההתלבטות היעקרית שבגינה אני מתלבטת היא בעיות החשמל של הרכביםן שצרפתיים. כמובן שעל הנוחות אין מה להשוות, אבל מאוד מפריע לי בעיות החשמל למיניהן. האם הן עדי כדי כך רציניות?

תודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת למדי...

אוטו נוסף שכרגע עלה על הפרק, זה סיטרואן C4 מודל 2008. המחיר שלו זה 113990 ש"ח, תוספת שאפשר להוסיף...

לכן ההתלבטות העיקרית שלי היא בין שני רכבים: המגאן II והסיטרואן C4.

יש לציין עוד דבר אחד, כי אינני זקוק למימון וכל הכסף נמצא ביד.

ההתלבטות היעקרית שבגינה אני מתלבטת היא בעיות החשמל של הרכביםן שצרפתיים. כמובן שעל הנוחות אין מה להשוות, אבל מאוד מפריע לי בעיות החשמל למיניהן. האם הן עדי כדי כך רציניות?

תודה שוב.

אכן הרנו מגאן II והסיטרואן C4 סובלות מבעיות חשמל הבן שלי לקח מליסינג את ה-C4 כבר הספיק להיות 4 פעמים במוסך בגלל בעיות חשמל חוץ מזה האוטו ממש כייפי ועמוס פינוקים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מה C4 ומהמגאן . שתיהם אומנם טובות , המגאן אפילו בטוחה מאוד , אבל האמינות..... והשוק לאחר מכן !

קו פוקוס חדשה ( או אפילו שהיתה שנה וקצת בליסינג ואז זה בערך 85000 שקל ) ותהנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...