Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בשמשה הקידמית של הרכב.. חייב עזרה!

שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש/ לי פולו 2003, עברתי אתיו תאונה לפני חודש, וכנראה כתוצאה מכך הסדק ראה וגם התפשט לאט לאט,

הקטע שלא שמתי לב לכך אולי שהוא קיבל את הסדק,

אולי רק לאחר כמה ימים, אני כמעט בטוח שזה ראה מהתאונה בטוח!

בכל מקרה הייתי קצת עסוק ולא יכולתי לטפל בזה ועכשיו יש לי טסט עוד מאט ולא יעבירו לי ככה את הטסט!

הלכתי לאילן זגגות שהוא דרך הביטוח שלי, הסברתי לו לגבי השמשה ושזה קרה בתאונה, והם שלחו לי גם שמאי פתאום אחרי יום,

אומרים לי שהשמאי ראה בועות וזה לא קרה עכשיו, אמרתי להם ברור מצחיקים זה קרה לפני חודש, בקיצור הם לא רוצים לסדר את זה, פניתי לחברת הביטוח שלי והם אמרו לי לדבר עם השמאי של התאונה זה שבדק את הרכב אחרי התאונה,

טלפנתי אליו והסברת לו את המקרה הוא אמר שהוא יוכל לראות את זה ושהוא אומר מעכשיו שזה לא כנזק מהתאונה בגלל שזה כביכול לא מופיע בדוח שלו.. ועכשיו ההוכחה עלי להוכיח, אני הייתי אמיתי, ואמרתי להם שזה מהתאונה יכולתי להגיד דברים אחרים, אבל לא חשבתי שיעשו לי כזה בעיות על זה, עכשיו אני בעיה רצינית שמשה קדמית עולה מעל 1000 שקל! ולמה לי לשלם שיש לי ביטוח שמשות??

אבקש יעוץ למי שמבין באמת ויכול לתת לי תשובות מה לעשות בעניין כי השמאי של התאונה שעשיתי אז לא הולך לאשר..

אז מה החברת ביטוח יכולה לעשות בשבילי? היא תיתן לי לשלם את מלוא הסכום עבור השמשה..

מה שכן אולי במידה שיהיה אפשר לראות את הצילומים של הרכב שלאחר התאונה אולי יהיה אפשר לראות את הסדק, אבל גם אז הוא יכול להגיד זה לא קשור לתאונה.

עצות בבקשה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ראשונה - תכתוב ברור. קשה להבין מה קרה, ומי נגד מי.

אני עונה בהתאם למה שהבנתי. אם הבנתי אותך לא נכון - אז התשובה בהתאם.

סדק בשמשה איננו בהכרח עקב תאונה (למרות שאתה בטוח שזה מהתאונה !!). זה יכול להגרם גם עקב פגיעת גוף קטן (למשל חצץ), עקב הפרשי טמפרטורות או חלודה מסביב לשמשה (אני חושב שכיסיתי את רוב המקרים).

לא ברור על איזה בועות אתה מדבר. בועות בשמשה עצמה ?? בועות במסגרת מסביב לשמשה (חלודה) ?

אם השמאי שראה את הרכב אחרי התאונה - לא הזכיר סדק בשמשה - אז זה לא קשור לתאונה. תשכח מזה (גם אם היה סדק בזמן שהוא ראה את הרכב - זה לא בהכרח קשור לתאונה).

אם יש לך ביטוח שמשות - תפעיל את הביטוח בלי להיות יותר מדי חכם. יש לך סדק - אתה לא יודע איך זה נגרם.

אל תתחיל לחפש סיבות ותירוצים.

כל מה שנשאר לך לעשות, זה לבדוק מול סוכן הביטוח שלך מה ניתן לעשות עכשיו (יתכן שסגרת את האפשרות להפעיל את הביטוח שמשות בגלל השטות הזאת של התאונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח שמשות? קח אבן ושבור את השמשה. אין צורך להוכיח כלום לחברת הביטוח. פשוט תודיע לחברת הביטוח שהשמשה שבורה ותקבל הפנייה לזגג רכב. פשוט כמו שזה נשמע. (למען האמת, גם אין צורך לשבור את השמשה, זה נכתב רק כדי שתבין שאין משמעות לדרך בה השמשה נסדקה).

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח שמשות? קח אבן ושבור את השמשה. אין צורך להוכיח כלום לחברת הביטוח. פשוט תודיע לחברת הביטוח שהשמשה שבורה ותקבל הפנייה לזגג רכב. פשוט כמו שזה נשמע. (למען האמת, גם אין צורך לשבור את השמשה, זה נכתב רק כדי שתבין שאין משמעות לדרך בה השמשה נסדקה).

לקחת אבן ולשבור שמשה לבד לא הייתי ממליץ אבל הזגג שהוא יופנה אליו מטעם חברת הביטוח בטוח יעזור לו בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת אבן ולשבור שמשה לבד לא הייתי ממליץ אבל הזגג שהוא יופנה אליו מטעם חברת הביטוח בטוח יעזור לו בזה.

למרות שנראה שלא קראת את תגובתי עד סופה, אקשה ואשאל, מדוע לא היית ממליץ לקחת אבן ולשבור את שמשה לבד?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום,

יש/ לי פולו 2003, עברתי אתיו תאונה לפני חודש, וכנראה כתוצאה מכך הסדק ראה וגם התפשט לאט לאט,

הקטע שלא שמתי לב לכך אולי שהוא קיבל את הסדק,

אולי רק לאחר כמה ימים, אני כמעט בטוח שזה ראה מהתאונה בטוח!

בכל מקרה הייתי קצת עסוק ולא יכולתי לטפל בזה ועכשיו יש לי טסט עוד מאט ולא יעבירו לי ככה את הטסט!

הלכתי לאילן זגגות שהוא דרך הביטוח שלי, הסברתי לו לגבי השמשה ושזה קרה בתאונה, והם שלחו לי גם שמאי פתאום אחרי יום,

אומרים לי שהשמאי ראה בועות וזה לא קרה עכשיו, אמרתי להם ברור מצחיקים זה קרה לפני חודש, בקיצור הם לא רוצים לסדר את זה, פניתי לחברת הביטוח שלי והם אמרו לי לדבר עם השמאי של התאונה זה שבדק את הרכב אחרי התאונה,

טלפנתי אליו והסברת לו את המקרה הוא אמר שהוא יוכל לראות את זה ושהוא אומר מעכשיו שזה לא כנזק מהתאונה בגלל שזה כביכול לא מופיע בדוח שלו.. ועכשיו ההוכחה עלי להוכיח, אני הייתי אמיתי, ואמרתי להם שזה מהתאונה יכולתי להגיד דברים אחרים, אבל לא חשבתי שיעשו לי כזה בעיות על זה, עכשיו אני בעיה רצינית שמשה קדמית עולה מעל 1000 שקל! ולמה לי לשלם שיש לי ביטוח שמשות??

אבקש יעוץ למי שמבין באמת ויכול לתת לי תשובות מה לעשות בעניין כי השמאי של התאונה שעשיתי אז לא הולך לאשר..

אז מה החברת ביטוח יכולה לעשות בשבילי? היא תיתן לי לשלם את מלוא הסכום עבור השמשה..

מה שכן אולי במידה שיהיה אפשר לראות את הצילומים של הרכב שלאחר התאונה אולי יהיה אפשר לראות את הסדק, אבל גם אז הוא יכול להגיד זה לא קשור לתאונה.

עצות בבקשה. תודה.

אני יכול לעזור לך .

לעינין הביטוח כן כתוצאה מהתאונה או לא ,זו בעיה ,אבל .

תתקשר אלי 0546999223 אפנה אותך לסוחר חלפים יש לו רכב כזה שאני קבעתי שהוא לא לתיקון ,השימשה הקדמית והאחורית שלמות .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ראשונה - תכתוב ברור. קשה להבין מה קרה, ומי נגד מי.

אני עונה בהתאם למה שהבנתי. אם הבנתי אותך לא נכון - אז התשובה בהתאם.

סדק בשמשה איננו בהכרח עקב תאונה (למרות שאתה בטוח שזה מהתאונה !!). זה יכול להגרם גם עקב פגיעת גוף קטן (למשל חצץ), עקב הפרשי טמפרטורות או חלודה מסביב לשמשה (אני חושב שכיסיתי את רוב המקרים).

לא ברור על איזה בועות אתה מדבר. בועות בשמשה עצמה ?? בועות במסגרת מסביב לשמשה (חלודה) ?

אם השמאי שראה את הרכב אחרי התאונה - לא הזכיר סדק בשמשה - אז זה לא קשור לתאונה. תשכח מזה (גם אם היה סדק בזמן שהוא ראה את הרכב - זה לא בהכרח קשור לתאונה).

אם יש לך ביטוח שמשות - תפעיל את הביטוח בלי להיות יותר מדי חכם. יש לך סדק - אתה לא יודע איך זה נגרם.

אל תתחיל לחפש סיבות ותירוצים.

כל מה שנשאר לך לעשות, זה לבדוק מול סוכן הביטוח שלך מה ניתן לעשות עכשיו (יתכן שסגרת את האפשרות להפעיל את הביטוח שמשות בגלל השטות הזאת של התאונה).

הבעיה שלי שאני באתי לזגג דרך הביטוח רשמתי, שזה כתוצאה מהתאונה.. והבועות שהתכוונתי זה אומר שהשמאי אומר שהסדק ישן יחסית.. אבל הוא בעמת לפני כמה שבועות.. כי לא דיווחתי ישר, עכשיו אני לא יודע מה לעשות מצד אחד הצערתי שזה כתוצאה מהתאונה ולא רוצים לסדר לי.. השמאי שבדק את הרכב אחרי התאונה שעשיתי אז גם לא יאשר לי כנראה..

אז אם באמת זה קרה כתוצאה ממשהו אחר? ואני חשבתי שזה כתוצאה מהתאונה? מה עכשיו?.? לא יכסו לי את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי שאני כבר דיווחתי באתי לזגג דרך הביטוח רשמתי, שזה כתוצאה מהתאונה שעברתי לפני חודש.. בא השמאי של ביטוח השמשות אומר שהסדק ישן יחסית.. אבל הוא בעמת לפני כמה שבועות.. כי לא דיווחתי ישר, עכשיו אני לא יודע מה לעשות מצד אחד הצערתי שזה כתוצאה מהתאונה ולא רוצים לסדר לי.. השמאי שבדק את הרכב אחרי התאונה שעשיתי אז גם לא יאשר לי כנראה..(שזה כתוצאה מהתאונה)

אז אם באמת זה קרה כתוצאה ממשהו אחר? ואני חשבתי שזה כתוצאה מהתאונה? בגלל שרשמתי את זה אצל הזגג.. אז בגלל זה לא ישלמו לי את השמשה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מסתבך. תגיד לי אתה. התעוררת בבוקר, ניגשת לאוטו וראית שהשמשה שבורה. אין לך מושג איך זה קרה. פנית לחברת הביטוח, ספרת להם שקמת בבוקר והשמשה הייתה שבורה. הסוכן אפילו לא ישאל אותך איך זה קרה. הפוליסה שלך מכסה שמשות ללא השתתפות עצמית וללא שאלות. מקסימום תגיד לו שאולי פיל מעופף חירבן לך על האוטו. מה פתאום שמאי לשמשות???

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לעזור לך .

לעינין הביטוח כן כתוצאה מהתאונה או לא ,זו בעיה ,אבל .

תתקשר אלי 0546999223 אפנה אותך לסוחר חלפים יש לו רכב כזה שאני קבעתי שהוא לא לתיקון ,השימשה הקדמית והאחורית שלמות .

בתור דעה מקצועית של שמאי..

מה אני יכול לעשות בנושא?

אני באתי לזגג דרך הביטוח רשמתי, שזה כתוצאה מהתאונה שעברתי לפני חודש..לא דיווחתי ישר, עכשיו אני לא יודע מה לעשות מצד אחד הצערתי שזה כתוצאה מהתאונה ולא רוצים לסדר לי.. השמאי שבדק את הרכב אחרי התאונה שעשיתי אז גם לא יאשר לי כנראה..

אז אם באמת זה קרה כתוצאה ממשהו אחר? ואני חשבתי שזה כתוצאה מהתאונה? מה עכשיו?.? מי ישלם לי עבור השמשה? רק בגלל שרשמתי שנראה לי שזה כתוצאה מהתאונה אז נדפקתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שנראה שלא קראת את תגובתי עד סופה, אקשה ואשאל, מדוע לא היית ממליץ לקחת אבן ולשבור את שמשה לבד?

מאותה הסיבה שלא הייתי מציע לו לקחת ולדפוק את הדלת אם יש לו עליה שריטה או בעיית פח והוא רוצה שחברת הביטוח תטפל בזה או לקחת ולזרוק את הטייפ אם הוא רוצה שחברת הביטוח תחליף לו את הטייפ כי היה שבור.

כשאתה מכיר את הבן אדם ומדבר 1:1 אז זה סיפור אחד אבל להמליץ בפומבי לקחת ולדפוק את השמשה עד הסוף כדי שחברת הביטוח תחליף לך אותה זה כבר סיפור אחר לגמרי.

ודרך אגב אתה צודק לא שמתי לב למה שכתבת בסוגריים :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק מול סוכן הביטוח שלך האם ניתן לעשות משהו במקרה הזה.

אולי כדאי לבדוק גם מול הזגג.

אני מאמין שהתשובה תהיה שלילית, אך עד שלא תנסה - לא תדע.

במידה ויגידו לך שזה אבוד - תיצור קשר עם אלי אמרן -> הוא כתב שהוא מכיר פירוקיה עם שמשה תקינה.

נכון, תצטרך לשלם - אבל אין מה לעשות.

אני מציע לך להריץ את הסיפור בזריזות, ולא להתעכב יותר מדי זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהרוב פה מעופפים או שאני לא יודע מה.

הבחור רשם שיש לו ביטוח שמשות.

הוא יכול לשבור את השמשה בעצמו ויחליפו אותה.

בלי קשר לתאונה או איך זה קרה.

לא מבין על מה אתם שוברים את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והוא הודיע לביטוח שהסדק נגרם עקב תאונת הדרכים ולא הצליח להוכיח קשר - הרי שבכך הוא נתן לחברת הביטוח פתח להתחמק ממתן כיסוי לביטוח (לא ודאי ב-100% - הוא צריך לבדוק זאת מול סוכן הביטוח / זגג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאי כבר אמר לו שהסדק לא נגרם כתוצאה מהתאונה , משמע הנזק נגרם לאחר התאונה וביות ויש לו ביטוח שמשות הוא לא צריך לדעת איך זה קרה , יש סדק / שבר הם חייבים להחליף

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...