Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב.מ.וו חושפת את סדרה 1 החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכחולה עם הפרנט השחור נראית כמו מכונית צעצוע מפלסטיק והלבנה עם הפרונט הכסוף סתם נוראית. ולמה לכל הרוחות המעצבים של במוו חשבו שזה רעיון טוב להגדיל את הגריל בצורה הזויה בכל הדגמים?? השנים הקרובות כנראה יהיו מהגרועות בהיסטוריה מבחינת העיצוב של רכבי במוו.

אני עוד זוכר להם את סדרה 7 של שנות ה 2000. יותר גרוע מזה אני מקווה שהם לא יוציאו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין אבל אין שום הוטהאצ שנראית "רע" כמו 140i הנוכחית במיוחד בבלאק אדישן. זה כאילו יצרן אחר לגמרי , ממש מבאס. את הקריזמה של 6 טורבו טורי? כמה באסה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בב.מ.וו יודעים כנראה מה הם עושים, הם מכירים את הלקוחות שלהם, אותנו חובבי הרכב זה מאכזב, כי רכב עם הנעה אחורית הופך להיות econo box אבל מצד שני כמה מאיתנו קנו bmw סדרה 1?, כן הרכב איבד את הייחוד, כן הוא דומה באופן מפתיעה ליונדאי, כן מרצדס עושה קוקפיט הרבה יותר מעניין ומזמין, אבל ה1 הזאת תמכור יותר מהקודמת מכוון שלקוח שהולך לאולם תצוגה בכוונה לרכוש אוטו כזה, יכנס למושב האחורי ותכלס יוכל גם לשבת שם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש הרבה כסף עזבו אותכם ביטקויין רוצו לקנות M2 ותאפסנו במחסן. זה היה נכון קודם, זה נכון הרבה יותר עכשיו.

אני אולי יכול להבין את היצרן, אבל אני חובב רכב אז f*uck היצרן וf*uck אנשי הכספים שלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא המעבר מהנעה האחורית עלה פה הרבה , אבל זו המגמה הכללית כרגע שאליה פונות במוו ומרצדס, הM5 הנעה כפולה וגם הגרסה הבכירה של הm3, ומרצדס הודיעה שכל הדגמים שלה בעתיד יהיו בעלי הנעה כפולה במקום אחורית. פשוט זה מה שקונים (עם כל הצער שבדבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו - BMW עושים מחווה ל I30 - פעם ראשונה בתולדות ההיסטוריה נראה לי שיצרן קוריאני זוכה לכזה כבוד.

איזה - איכסוש!

אתה מעוניין לפרט?

כי אני לא ממש מבין על איזה פער אתה מדבר?

מאיזו בחינה בדיוק from my iPhone using Tapatalk

בתכלס הגזמתי כי אני fanboy של מרצדס, בעיקר אבל - העיצוב החיצוני והפנימי הרבה יותר יפה ומודרני (הרבה בזכות, סליחה, הכיעור הזה של BMW).

אני מסתכל על הA ואני רואה רכב שאתה מרגיש שהשקיעו בך. לעומת הסדרה 1, שלמרות שהוכרזה שנה (אם לא יותר?) אחרי הA, לא הציגה שום חידוש ואפילו הלכה אחורה איפה שהיה לה את הקלף הכי חזק, שוב, לדעתי - ההנעה האחורית ויחידות ההנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב הפנימי בA קלאס סופר ״הייטקי״ אולי בזכות שני המסכים, אבל ממש לא יותר מודרני מהעיצוב ב1 החדשה. גישה קצת אחרת, עיצוב קצת אחר (וטוב שכך) אבל אין שום דבר מיושן באינטריור החדש של ב.מ.וו, ויש לא מעט שיעדיפו אותו. אני שומר את דעתי עד שאשב ברכב, אבל יצא לי לנהוג לא מעט בA קלאס ולי זה קצת over the top.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להנעה קדמית יתרונות פרקטיים.

החיבה להנעה אחורית מובנת אבל לדעתי האכזבה מהשינוי מצטמצמת לאור כך שהגרסאות החזקות הן הנעה כפולה בכל מקרה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...