Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI Prformance בארץ, ואחת מהן הפכה היום לשלי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק לי הג'אנטים ניראים סיניים לחלוטין?

אני פחות התחברתי לג'אנטים, בעיקר בגלל הצבע השחור והעיטור האדום הצר על הג'אנטים.

כולם מעתיקים מכולם :) לדוגמא, גם מרצדס CLA החדשה מגיעה עם עיטור דומה.

attachment.php?attachmentid=514580&d=1547197427

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מסכים. אין לי בעיה עם ג׳אנט שחור אבל ליפים אני לא אוהב ובכלל, לדעתי הג׳אנט הזה לא יושב יפה על האוטו.

אבל חוץ מזה, פותה״ש תתחדש, מראת אחלה מכונה, סי בדרכים טובות ותהנה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה קצת איבדת אותי. במה בדיוק שונה ה- GTI מקופרה עבור איש משפחה? היו לך בעיות מכאניות עם הקופרה?

לגבי להגיע לפגישה - אם אתה חושב שלסמל של VW יש איזו השפעה, ניחא. אולי על זקנים מחיפה ;-)

ובכל מקרה, קופרה חדשה לא עולה יותר מסדרה 3, גם הכי פשוטות שבהן... אז אם הסמל חשוב, פוקלסווגן הוא סיפור פחות מעניין מסובארו STI, למשל. או מתלתן. במיוחד משום שה- GTI לא שונה חיצונית מספיק מהגולף 122 הכי פשוטה שיש, עבור מי שלא מבין ברכבים. זה דווקא יתרון שלה בד"כ.

בכל מקרה - תהנה. עבורך זה רכב שמספק לך מה שאתה צריך? מצוין! :-)

קופרה נראה יותר כמו אוטו של שאבאב עם כסף, GTI כזו משדרת רמה של מכובדות מתובלת בקורטוב תחכום ועידון של הבלבית ביחס ( אחרת היה בא עם סתם איזה C CLASS משומשת ) ומכאן יתרונה בשדה ה " זה המוטו שלי וזה האוטו שלי ", למי שזה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים, בחירה נבונה במיוחד בגלל שהרכב מגיע בלי מובילאיי!

צבע לא פחות ממדהים ומיוחד מאוד.

אבל, ויש אבל, דבר אחד נורא מציק לי: מה זה הג׳אנטים האלה? ככה הרכב יוצא ממפעל וולקסווגן?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור תתחדש, אגב הרכב הולך לנסוע גם בגין/עירוני כמו הקודם או שבגלל שזה GTI תיקח אותו למקומות מעניינים יותר? נראה לי בזבוז לקחת GTI אם המהירות המקסימלית שתיסע בה זה 80 קמ"ש (בגין) ובלי פיתולים.

רק לי הג'אנטים ניראים סיניים לחלוטין?

דווקא אהבתי את החישוקים, מקווה בשביל פותח השירשור שהם לא סיניים והציפוי יחזיק. :) קצת פחות אוהב את צבע הרכב והשילוב שלו עם צבע החישוקים, אבל אם הוא בחר כך, כנראה שזה לטעמו וזה מה שחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופרה נראה יותר כמו אוטו של שאבאב עם כסף, GTI כזו משדרת רמה של מכובדות מתובלת בקורטוב תחכום ועידון של הבלבית ביחס ( אחרת היה בא עם סתם איזה C CLASS משומשת ) ומכאן יתרונה בשדה ה " זה המוטו שלי וזה האוטו שלי ", למי שזה חשוב.

אם תסתובב קצת במפגשים, דווקא תראה שהמגזר אוהב יותר סקודה, גולף ואאודי, אין הרבה עם סיאט.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה " שאבאב " אצלי לא כיוונה למגזר עדתי או אתני, יותר ענין של אופי וגיל.

היחידים שמבחינים ביניהן הם ואגיסטים אדוקים. מי שלא בבראנז'ה, רואה שתי הוט האטצ'ים עם ג'אנטים גדולים והרבה לדים, באיזו מהן שלא תבחר. הן לא באמת שונות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמבין באיזה רכבים מדובר אומר לעצמו פחחח יכלו להביא ספורטג' ועוד להישאר עם עודף גדול.

מי שלא מבין באיזה רכבים מדובר אומר לעצמו פחחח יכלו להביא ספורטג' בתוספת עודף קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...