Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שנאמר בשרשור אחר,בגדול, "מוסד האחריות פשט את הרגל בישראל".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתיח ובכל מקרה רק מעודד את ״שיטת מצליח״ בה רוב המשק מתנהל.

אני מבין עכשיו למה יש אנשים שבוחרים לקיים מלחמת חורמה נגד יבואנים מסויימים.

אני במקומך בהחלט הייתי הופך את זה לפרויקט קטן, לפרסם בכל מקום אפשרי את החוויות שלי מהרכב ובעיקר את תגובות אנשי השרות של צ׳מפיון.

פשוט עלוב!

ותגובת יועץ השירות בכלל מקוממות, שילוב של התנשאות וחוצפה וקומץ עם הרבה טיפשות וחוסר ידע, איזה כיף!!

לעיניין החומרים,

זה מזכיר לי שלפני 6 שנים חיפשתי פאסאט משומשת בת 2-3.

הלכתי לראות רכבים במגרש הטרייד של היבואן (במרכזית חוף הכרמל) ומתוך 10 רכבים שראיתי לא מצאתי אחד ללא קילופים, פיצוצים והתנפחויות של חלקי הפלסטיק בפנים הרכב.

כיום יש לי אוקטביה בעבודה בת שנתיים וחצי עם פיצוצים/קילופים של קישוטי הניקל בדשבורד וחלקי פלסטיק ורופודים מתפרקים באזור הקורות A והגג.

כראה שלא הרבה השתנה עם השנים...

וואוו. האלפא שלי ממש בנויה הרבה יותר טוב :-) באף אחת מהשלוש שלי שום דבר לא התקלף או התפרק. מצד שני, גם בשלושת הגולפים שלי לא היו תופעות כאלה, למרות שאשתי (המטופחת) נהגה בהן הרבה. האם ייתכן שלפני 4-5 שנים כשהתחלף דור השתנו החומרים?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה שקיימת גם בסניק של רנו, הווים של וילונות הצד, והיבואן לא לוקח על זה אחריות. אבל על זה אין שרשור של מרמור באורך הגלות. המסקנה היא שלקוחות VAG פשוט אוהבים להתלונן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה שקיימת גם בסניק של רנו, הווים של וילונות הצד, והיבואן לא לוקח על זה אחריות. אבל על זה אין שרשור של מרמור באורך הגלות. המסקנה היא שלקוחות VAG פשוט אוהבים להתלונן יותר.

דמגוגיה בשנקל.

יש הבדל עצום בין ידית וילון צד בחלון אחורי שמתקלפת ברכב בינוני באיכותו, זול, מוביל נוסעים ליסינגי, לבין משענת יד בדלת הנהג שמתקלפת ברכב יוקרה שעולה 300k₪.

לצורך העיניין, גם על האוקטביה אני לא מתלונן ואפילו לא אמרתי על כך מילה לקצין הרכב שלי, כי זה באמת מעניין לי את הישבן.

אם זה היה בסופרב חדשה שרכשתי במלוא כספי, אז כנראה שכן הייתי מתלונן למוסך ומצפה שיחליפו לי את החלק.

אבל אז כנראה הייתי נתקל בנציג שירות שהיה מוציא לי את המיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא יצא לי לסוע ברכב כזה שהפלסטיק בו לא התקלף

בהזדמנות, כשאתה בירושלים, אשמח לעשות לך סיבוב ברכב כזה. כמובן רק אם לא אכפת לך לנסוע ברכב משנתון 2010.

התגובה של נציג היבואן ממש מרתיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם עניין פעוט של עלות החלק.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנת 98 בערך שיצאה הגולף דור 4 שהביאה לשדרוג המשמעותי בחומרים - הפלסטיקים המצופי גומי האלו החלו להיות נפוצים.

משנת 99 בערך הם החלו להתקלף ועד היום בכל ואגית שישבתי בה (כנראה שפרט לזאת של פאסאט04) זה מתפורר ומלכלך את הרכב ונראה מגעיל.

אני פשוט קילפתי את הציפוי גומי בואגית האחרונה שהייתה לי. ומאז הפסקתי עם ואגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה שהוא ניסה לעקוץ אותך, כשרמז שאתה משתמש בקרם ידיים.

גם התשובה המזלזלת שהרכב ישן, כבר 3 שנים על הכביש. גם נראית כמו תשובה של יאללה נו, תשתחרר ממני.

לא מנסה להדליק, רק אומר איך זה נראה לי.

עם כל התלונות פה והזדהות עם הבעיה, עולה קונספירציה חדשה

שאולי מגיעים לכאן רכבים בדרגת גימור מסוימת, או סוג מסוים ששונה מהסטנדרט של היצרן

כלומר אולי היבואן רוצה, לכאורה שאני לא אקבל תביעה, לחסוך או למקסם כמה שיותר הכנסות ממכירה

אז אם בשאר העולם משתמשים בציפוי איכותי, אז הוא מבקש קצת פחות איכותי, כמו שיש מפעלים בסין

שיעשו את אותו המוצר בכמה וכמה דרגות ואיכויות שונות, בהבדלי מחיר לא קטנים

נכון קונספירציה, אבל מי יודע. אבל ניתן להפריכה בקלות, האם יש עוד תלונות משותפות ברחבי העולם? בפורמי רכב?

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונספירציה ולא סיפורים. קוראים לזה שמש . יש לי חבר עם פאסאט 2008 . חונה כל השנים בחניון 2- . הגומיות מחזיקות יופי הסלון והדשבורד בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שהוא צוחק אבל לתדהמתי הוא היה רציני.

אני גם לא מבין עד כמה הכלכלנים של היצרן ושל היבואן צריכים להיות מטומטמים כדי לאשר התקנה של חומרים שידועים כלא איכותיים ואז להתחיל במדיניות של חוסר שירות וביטול אחריות בגלל כול מיני תירוצים מטומטמים. הרי זה מתכון בטוח למניעה בכוח מלקוחות לחזור ולרכוש את הרכבים שהם מייצרים. זה מזכיר התנהלות של פקיד בבנק שיודע שעוד שבוע הוא יפרוץ לכספת בסניף שבו הוא עובד ויברח עם הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות, כשאתה בירושלים, אשמח לעשות לך סיבוב ברכב כזה. כמובן רק אם לא אכפת לך לנסוע ברכב משנתון 2010.

התגובה של נציג היבואן ממש מרתיחה.

גם בלי לעשות סיבוב אני מאמין לך. סביר להניח שהחלקים לא תוכננו להתקלף לאחר X זמן, אבל זה דבר שקורה בהמון רכבים של הקונצרן, חדשים יותר או פחות.

יש רכבים שלא רואים יותר את סמלי הכפתורים. הרכב שלך הוא כנראה מקרה לא כל כך נפוץ ואני יותר ממאחל לך שישתמר כך להנאתך.

את השורה על רכב 2010 לא כלכך הבנתי. בתור מי שנהג עד היום ברכבים שהשנתונים שלהם מסתובבים באזור תחילת המילניום הנוכחי.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השורה על רכב 2010 לא כלכך הבנתי.

רק כדי להדגיש שלא מדובר ברכב חדש, אלא בכזה שלפי התיאוריות והפרקטיקה, כבר היה אמור לפתח את הסימפטום המדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק 2

אתמול שמתי לב שהציפוי של הידית הפנימית על דלת הנהג מתחיל להתקלף. צילמתי כמה תמונות ושלחתי אותן ליועץ שירות.

התשובה שקיבלתי ממנו הצליחה להפתיע אפילו אותי: "אני בטוח ב99% שהיבואן לא יאשר את ההחלפה של החלק, אני גם יודע מה גרם להתקלפות של הציפוי: אתה משתמש בקרם ידיים שלא מתאים לציפויים שאודי משתמשת בהם"

לצערינו התשובה של הנציג כנראה מבוססת על בדיקה שייצרן הרכב עשה כאשר התופעה הופיעה גם בגולף דור 5 והגיע למסקנה שקרם הגנה בפני קרינת השמש הוא הגורם לקילופים. במקרה הזה הייצרן לקח על עצמו את החלפת החלקים אשר התקלפו.

ראה מסמך אשר עשוי לעזור לך להתמודד עם צ'מפיון.

Paint comes off buttons, switches and control elements.pdf

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...