Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוי רכב חונה ע"י העירייה שלא כחוק [כותרת נערכה]

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כישראלי, לא חשתי שנוא ע"י המקומיים בכל פעם שהייתי בחו"ל. מי יודע, אולי זה בגלל שכיבדתי אותם ואת המרחב הציבורי שלהם. גם בפורומים מחו"ל אף פעם לא נחסמתי או קיבלתי אזהרות שם על דברים אלמנטריים שכתובים בחוקי הפורומים, כמו כותרת לא קשורה לנושא ההודעה למשל.

אם באים אליך בטענות קודם כל תנסה להבין איפה טעית במקום להתחיל להתקרבן. אולי ככה יאהבו אותך בחו"ל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכב עומד. זה לא הבעיה.

בשטח ציבורי עם מצוקת חניה, זו כן בעיה. בשביל זה יש מגרשים/חניונים ציבוריים. הסוציומטיים המתקדמים (כמו שכן שלי, לדוגמא) עוד דואגים לשים את הדו"ג/פח זבל של הבניין בשטח החניה (חניית כחל"ב שאמורה לשרת את כלל דיירי האיזור) מול הכניסה לבניין אם חו"ח קרה שהחניה התפנתה אך הרכב שלהם לא היה באיזור.

מבחיל, מעורר אנטגוניזם, you name it.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שאתה מנסה להתפלח אליהם מפרופיל פיקטיבי תוך כדי התחזות לבחורה?

אני מכיר כאלה בשמות בדויים הרקולס צדק, טוטו צדק, איגור צדיקוב ועוד...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כאלה בשמות בדויים הרקולס צדק, טוטו צדק, איגור צדיקוב ועוד...
מכיר אותם גם, אחלה חברה. אכן עושים צדק

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש מכל מנהל שיש באפשרותו למחוק או לנעול את הפוסט הזה שיעשה כך.

אני לא מגיב יותר ולא איכפת לי יותר.

זאת במחאה על כך שאחד המנהלים החליט "לפנק" אותי בעוד התראה.

עושה רושם שקיבלתי יותר התראות בפורום הזה מאשר ישראל קיבלה גינויים באו"ם.

הנני מנהל של 23 אלף חברים בפייסבוק ואני לא כזה אכזרי לחבריםפ כמו שמתאכזרים אליי כאן.

תודה רבה.

אוף טופיק, אוף טופיק. תפפפפנימו.

שרשורים לא נמחקים אחרי שהגיבו להם,אלא בנסיבות חריגות. העלת סוגיה וטובה ההבהרה שכן מותר לעירייה לפנות רכב שתופס חנייה בלי לזוז. החוק כבר קבע את האיזון בין האינטרס הפרטי הציבורי.

אתה גם יודע שאם יש לך בעיה עם המנהלים, פונים אליהם בפרטי. גם זה לא מעניין אותך,כמו שאר כללי הפורום.

אבל רצית את זה פומבי, ורצונך יענה.

אתה מתמסכן נצחי שהודיע שהוא לא ייכתוב פה יותר כבר כמה וכמה פעמים. כו-לה התנהלת באופן שלא מכבד את משתמשי הפורום (כותרת קליקבייט שלא קשורה לכלום), קיבלת התראה (משהו שהוא נטול כל השלכה מעשית), ובחרת לקטר ולהעלב. שוב.

אני חושב שאתה כבר מוטמע טוב מאוד בהווית "המגיע לי/אני ואפסי" הישראלית: לא חשוב מה עשיתי, תוותר לי, ואני קורבן...

מותק, אתה אחד מאיתנו לגמרי, עמוק עמוק בלבטיניות המקומית

כרגיל, ניפגש אחרי שתרגע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשורים לא נמחקים אחרי שהגיבו להם,אלא בנסיבות חריגות. העלת סוגיה וטובה ההבהרה שכן מותר לעירייה לפנות רכב שתופס חנייה בלי לזוז. החוק כבר קבע את האיזון בין האינטרס הפרטי הציבורי.

אתה גם יודע שאם יש לך בעיה עם המנהלים, פונים אליהם בפרטי. גם זה לא מעניין אותך,כמו שאר כללי הפורום.

אבל רצית את זה פומבי, ורצונך יענה.

אתה מתמסכן נצחי שהודיע שהוא לא ייכתוב פה יותר כבר כמה וכמה פעמים. כו-לה התנהלת באופן שלא מכבד את משתמשי הפורום (כותרת קליקבייט שלא קשורה לכלום), קיבלת התראה (משהו שהוא נטול כל השלכה מעשית), ובחרת לקטר ולהעלב. שוב.

אני חושב שאתה כבר מוטמע טוב מאוד בהווית "המגיע לי/אני ואפסי" הישראלית: לא חשוב מה עשיתי, תוותר לי, ואני קורבן...

מותק, אתה אחד מאיתנו לגמרי, עמוק עמוק בלבטיניות המקומית

כרגיל, ניפגש אחרי שתרגע.

נעל את הפוסט. לא מגיע שיגיבו כאן.

אנ יודע, אנשים והרבה מעדיפים את השקר המתוק על פני האמת המרה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "לא מגיע שיגיבו כאן"?

למיטב ידיעתי כל בעל הרשאה רשאי להגיב כאן בלי לבקש רשות קודם.

בסך הכל לא הסכימו איתך ועם גישתך המתלהמת. לא קרה כלום ולא צריך לקחת ללב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת המרה היא הרבה יותר מתוקה

יש בישראל הרבה אנשים טובים ויש גם חארות

שים משקפיים לא ורודות ולא כהות שקופות ניטרליות תמצא את כולם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "לא מגיע שיגיבו כאן"?

למיטב ידיעתי כל בעל הרשאה רשאי להגיב כאן בלי לבקש רשות קודם.

בסך הכל לא הסכימו איתך ועם גישתך המתלהמת. לא קרה כלום ולא צריך לקחת ללב.

ישנם הרבה מאוד דברים לא הוגנים , לא יפים ולא ראויים. ישנם כאלה שמעדיפים לחיות בשקר כי ככה הם מצליחים להתמודד עם המציאות וישנם כאלה שמסתכלים למציאות בעיניים ומביאים אותה לפני כולם.

ישנם גם כאלה שלא אוהבים את אלה שמביאים את המציאות לפני כולם ולכן הם מענישים אותם.

אם על כל נושא שאני מפרסם כאן אני חוטף התראה אז מוטב שאנשים ימשיכו לחיות בשקר שלהם.

אם אני חטפתי התראה כאן בגלל שכתבתי על נושא שנראה לא הוגן וגם העיריה מבינה את זה

אז שינעלו את הפוסט.

לא מגיע לכם שאני גם אעלה כאן פוסט וגם אחטוף התראה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, ברגע שאתה מפרסם שירשור הוא כבר לא רכושך. הוא רכוש של כל המגיבים והצופים בו, באותה מידה בדיוק. אנישים השקיעו בכתיבת תגובות, לא מגיע להם שימחקו או ינעלו את השירשור.

לכן לא מוחקים ולא נועלים אלא במקרים חריגים כשיש מידע פרטי רגיש למשל.

העלת נושא מסויים - נושא חשוב ומעניין, בו נדבר עליו בכייף. מישהו אמר לך לא לדבר? פינו לא מוצדק? סבבה בוא נדבר .צרות עין של השכן? בהחלט יש מצב, גם על זה אין בעיה לדבר.

אבל מה הקשר בין זה לבין ישראלים בחו"ל? אין קשר, זה לא נושא הדיון.

רוצה לפתוח דיון על ישראלים בח"ל - בבקשה, תפתח בנפרד, תביא דוגמאות ולא הכרזות ונדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלו (כולל פות"ש) שחושבים שבחו"ל הכל ורוד.

מוזמנים לצפות בסדרה על סכסוכי שכנים באנגליה (ערוץ 47 ביס).

the neighbor from hell.

האנגלים אוכלים אחד את השני, מרביצים, מקללים.

על דברים פעוטים, כגון גיזום של גדר.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה מאוד דברים לא הוגנים , לא יפים ולא ראויים. ישנם כאלה שמעדיפים לחיות בשקר כי ככה הם מצליחים להתמודד עם המציאות וישנם כאלה שמסתכלים למציאות בעיניים ומביאים אותה לפני כולם.

ישנם גם כאלה שלא אוהבים את אלה שמביאים את המציאות לפני כולם ולכן הם מענישים אותם.

אם על כל נושא שאני מפרסם כאן אני חוטף התראה אז מוטב שאנשים ימשיכו לחיות בשקר שלהם.

אם אני חטפתי התראה כאן בגלל שכתבתי על נושא שנראה לא הוגן וגם העיריה מבינה את זה

אז שינעלו את הפוסט.

לא מגיע לכם שאני גם אעלה כאן פוסט וגם אחטוף התראה.

היחיד שיש לו בעיה עם המציאות זה אתה.

במציאות חטפת התראה כי הכותרת לא תואמת את התוכן, לא בגלל התוכן.

אתה גם לא נענשת, כי לא קרה לך שומדבר בפועל, רק הוזהרת, לתשומת ליבך, אבל האגו שלך כ"כ מנופח שזה בלתי נסבלת מבחינתך. אתה אמור להיות מעל לכל כלל וחוק.

אני יודע שאתה חושב שיש לנו זכות גדולה לקרוא אותך, אבל האמת היא שהצורך היחיד שוודאי הוא הצורך שלך לכתוב. עובדה שאתה כל הזמן חוזר, למרות שאתה חושב שאתה לא זוכה להערכה שאתה ראוי לה.

שזה ממש ישראלי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין, מה ההבדל אם הרכב היה עומד שם חודשיים רצוף, לבין אם הוא היה עומד שם חודשיים רצוף כשפעם בשבוע הוא עושה נסיעה לסופר? בשורה התחתונה - אין הבדל.

מזכיר לי כשהייתי חייל החנתי את האקסנט ברחוב, ליד בית עם חניה פרטית.

כשהגעתי בסופש לרכב בדיוק הגיע פקח ששאל אם הרכב שלי ואמרתי לו שכן, ושיש לו טסט גם, כמובן, אני נוהג בו בקביעות.

הוא אמר שהשכנה מהדלת ליד התלוננה שיש גרוטאה ברחוב שחוסמת לה את החניה, אז בשביל הצרות עין שלה שאהפוך את הרכב כמו סטייק מצד לצד כל כמה ימים.

היא בדיוק יצאה וצווחה עלי למה אני מחנה גרוטאה ליד הבית שלה, שהרי היא רוצה להחנות גם את הרכב השני סמוך לכניסה.

אמרתי לה שאני תושב העיר והרכב עומד בסהכ 4 ימים בחניה והיא מוזמנת לחנות בכל המקומות הפנויים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין, מה ההבדל אם הרכב היה עומד שם חודשיים רצוף, לבין אם הוא היה עומד שם חודשיים רצוף כשפעם בשבוע הוא עושה נסיעה לסופר? בשורה התחתונה - אין הבדל.

מי שיש לו רכב שמיש שלא נוסע "נדפק" בעקיפין בגלל אלו שפשוט משאירים מכוניות שיצאו מכלל שימוש ברחוב ולא מתכוונים לפמות אותן.

אז העיריות חייבות להעביר קו באיזשהו מקום, ברוב המקומות זה 60 יום ללא תזוזה.

אחרת רחובות יהיו מלאים במכוניות ישנות שלא זזות שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיש לו רכב שמיש שלא נוסע "נדפק" בעקיפין בגלל אלו שפשוט משאירים מכוניות שיצאו מכלל שימוש ברחוב ולא מתכוונים לפמות אותן.

אז העיריות חייבות להעביר קו באיזשהו מקום, ברוב המקומות זה 60 יום ללא תזוזה.

אחרת רחובות יהיו מלאים במכוניות ישנות שלא זזות שנים.

אבל מדובר על רכב עם טסט, כלומר הוא תקין ויכול לנסוע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...