Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע לכיוון הדו גלגלי מתחיל - הוצאת רישיון.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, החלטתי. אני מוסיף לחיים שלי רכב דו גלגלי.

החלטתי לשתף אותכם בתהליך הוצאת הרישיון, תהליך קניית האופנוע וכל מה שכרוך בזה.

אם למישהו יש הצעות ייעול לגבי התהליך, אשמח לשמוע.

אלו השלבים שבדרך:

• הוצאת רשיון A1
  • החלטה על מה קונים - אופנוע\קטנוע משהו באמצע.
  • רכישה
  • שיעורי רכיבה מתקדמת

אני בשלב הראשון - להוציא רשיון. בתכנון רישיון A1 שמגביל בשנה הראשונה את האופנועים עד 47 כ"ס.

מה צריך לעשות בשביל רישיון A1?

להוציא טופס ירוק.

בדיקת ראיה - 50 שקלים..

להחתים את רופא המשפחה - 102 שקלים.

לאשר את הטופס במשרד הרישוי

לאחר מכן, 15 שיעורים של 45 דקות כל אחד וטסט.

העלות עבור הטסט ו-15 שיעורים - 1600 שקלים למי שמשלם מראש הכול.

את בדיקת הראיה ואת הטופס הירוק מוציאים בחנויות אופטיקה מורשות של משרד הרישוי. אני שם, אעדכן שהסעיף הזה ייגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה אומר לאשר טופס במשרד הרישוי? מהבדיקת ראיה הולכים ישר למורה נהיגה או שהוסיפו שלב בדרך?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקת הראייה הולכים לרופא המשפחה לקבל חתימה על מצב בריאותי.

משם למשרד הרישוי לקבל חתימה על הטופס ומשם למורה הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מורה הנהיגה לקח עבורי את הטופס למשרד הרישוי.

הם מחתימים אותם במרוכז ללא תור, חוסכים לך את הניסיון לתפוס משרד שפעיל יומיים בשבוע למשך ארבע שעות.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי ,נתקלתי בשרשור הזה לגמרי במקרה ואני נמצא בדיוק באותה הנקודה. אחרי 18 שנים של נהיגה החלטתי להוציא רשיון לאופנוע בינתיים הכוונה היא לא להתניידות יומיומית . הטופס הירוק חתום(ללא חותמת משרד רישוי) מחר שיעור ראשון במודיעין.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, החלטתי. אני מוסיף לחיים שלי רכב דו גלגלי.

אני בשלב הראשון - להוציא רשיון. בתכנון רישיון A1 שמגביל בשנה הראשונה את האופנועים עד 47 כ"ס.

רק למען הדיוק, רשיון a1 מגביל אותך תמיד לאופנועים עד 47. ולא רק בשנה הראשונה. התכוונת להגיד שלפני שלא תרכוש שנה נסיון עם רשיון a1 לא תוכל להוציא רשיון a (לא מוגבל)

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

עדכון על עלויות:

בדיקת הראיה עולה 50 שקלים

חתימה אצל רופא המשפחה - 102

בכל מקרה, הבירוקרטיה מאחורי, מחר אעשה את השיעורים הראשונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק הבא: שלומי מגיב למלא שרשורים ומקפיץ שרשורי עבר בזמן שהוא מחכה בתור במשרד הרישוי :lol:

השאלה שעולה לי מכל הסיפור הזה היא איך משכנעים את החצי השני. אני גם חולם להוציא רשיון דו"ג אבל המנכ"לית מסרבת בכל תוקף. רעיונות?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בדוג אספנות, רק לסופי שבוע, נסיעה קצרה למפגש המקומי וחזרה. רק לנפש, משבר גיל ה30/40.50 מה שקרוב . דבר שחלמת עליו מילדות שראית בשכונה נוסע . משם פיחות זוחל

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire ...עושים מה שאני עושה, מסיבה ליום הולדת, גדולה במסעדה (על חשבונך), קונה אופנוע קושר פרפר אדום עם ברכה ואיכולים לבביים מה"הנהלה"

אמבולס בצד ומקווה לטוב!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שמביאים גרוטאה נוסעת לצורך "שיפוץ" כי זה כיף (זה באמת כיף) ונוסעים מדי פעם הלוך חזור ברחוב עד שההנהלה מתרגלת ואז מתחילים להרחיב את המסלול

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק הבא: שלומי מגיב למלא שרשורים ומקפיץ שרשורי עבר בזמן שהוא מחכה בתור במשרד הרישוי :lol:

השאלה שעולה לי מכל הסיפור הזה היא איך משכנעים את החצי השני. אני גם חולם להוציא רשיון דו"ג אבל המנכ"לית מסרבת בכל תוקף. רעיונות?

לגבי השאלה שלך, תעשה מה שאני עשיתי:

1. תתחתן
  2. תעשה ילדים
  3. גדל כרס עסיסית.
  4. תתגרש
  5. לך לחדר כושר ותוריד את מה שהעלתה בסעיף 3.
  6. קנה אופנוע

רופא משפחה לקח כסף?

לקחה כמו גדולה, ויתרה על 2 שקל כי לא היה לה עודף.

התור במשרד הרישוי היה חוויה. הריחות שעולים משם, הצעקות של האנשים על הקופאיות, הצעקות של המאבטח על האנשים שהזיזו לו את החבל ששומר על צנעת הפרט...

45 דקות של תענוג צרוף.

מפה לשם אחרי שסיימתי את הבירוקרטיה במשרד הרישוי, התקשרתי לאי אלו מורי הנהיגה שפזורים בגני התערוכה בתל אביב ובספונטניות הלכתי לעשות שיעור. מינימום השיעורים שצריך לקחת מי שלא היה לו רשיון לקטנוע בעבר הוא 15 . שיעור עולה 100 שקלים.

המחיר עבור 15 שיעורים + טסט זה 1500 שקלים במבצע רק היום (כנראה שזה לא באמת מבצע, יש שם תאום מחירים אצל כולם ואצל כולם זה עולה אותו דבר) 1500 שקלים.

השיעור הראשון היה משעמם להחריד וכולו היה על קטנוע.

בהתחלה נוסעים ומתרגלים עצירה.

לאחר מכן נוסעים באמצע שביל שמסומן על האספלט במהירות איטית ומנסים לא לצאת מהקווים.

בחזור עושים סללום באווירה חופשית בשביל הכיף(זה לא כיף).

עושים שמיניות.

זהו.

חשבתי לעצמי שאקח 2 שיעורים רצוף אבל פחדתי שאתאבד מרוב שיעמום איפשהו באמצע.

בשבוע הבא אמשיך את הפרוצדורה. את יתר השיעורים עושים על kawasaki 250 .

מקווה שיהיה יותר מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

כמה טיפים:

בנסיעה האיטית תשתדל להתחיל חלק ולא להתנדנד. תהיה מדויק עם הקלאץ'. בטסט הבוחן יסתכל עליך בדיוק 3 שניות ולא יותר מזה ויזניק את הנבחן הבא, לכן ההתחלה חשובה.

לגבי הסללום "לכיף" - פחות עניין של כיף ויותר מדמה את המסלול בטסט. אפרט על זה (עפי המסלול בחולון בכל אופן)

אתה מתחיל בשמיניות בתוך מסגרת - בדרכ 2-3 שמיניות עד שהבוחן שולח אותך הלאה.

לאחר המתנה שכל הנבחנים (בין 10 ל20 תלוי בלחץ) יסיימו את השמיניות מוזנקים אחד אחרי אחרי השני בהפרש של כמה שניות לסיבוב במסלול שהולך כך: נסיעה מהירה לאורך 100 מטר, פרסה בתוך מסגרת, נסיעה מהירה בכיוון ההפוך. לאחר מכן נסיעה איטית בין הקווים (כמו בשיעור) שבסופה שוב פרסה ונסיעה במסלול סללום (לא עיגולים כמו במגרשי הלימוד אלא ממש מסלול עם שול).

לא מסובך בכלל. אם לא עשית איזה קטסטרופה במגרש תצא עם 2-3 חברה נוספים לסיבוב של 5 דקות עם הטסטר בחוץ.

שוב בהצלחה

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...