Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

רק שאלה: ה 10,000 ש"ח זה לשיפוץ? לא חדש?בא לי כבר מזמן על האוטו הזה אבל נפשית כנראה אני לא בנוי לזה.

שים לב שזה מחיר במוסך מורשה שי-לי. מניסיון, במוסך לא מורשה אפשר לחסוך מעל 50% מהמחיר ולפעמים אפילו 70%. לצורך המחשה, מצמדים החלפתי ב-5.5 אשח במקום 14 אשח שביקשו במוסך מורשה.

אגב, מישהו בפורום פתח לאחרונה שרשור על סורטנו יד 2 שרכש. לחבר שלי הלך לאחרונה מנוע בסורנטו יד ראשונה שלו. מה זה אומר? לא לקנות סורנטו?

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שים לב שזה מחיר במוסך מורשה שי-לי. מניסיון, במוסך לא מורשה אפשר לחסוך מעל 50% מהמחיר ולפעמים אפילו 70%. לצורך המחשה, מצמדים החלפתי ב-5.5 אשח במקום 14 אשח שביקשו במוסך מורשה.
בס"ד

נראה לי שאתה קצת מתבלבל, אתה, החלפת רק מצמדים ולא את שאר הדברים שמניתי למעלה.

יצא לי לחפור בעניין, המחירים בארץ תואמים ואפילו זולים יותר מחו"ל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

נראה לי שאתה קצת מתבלבל, אתה, החלפת רק מצמדים ולא את שאר הדברים שמניתי למעלה.

יצא לי לחפור בעניין, המחירים בארץ תואמים ואפילו זולים יותר מחו"ל.

לא השוויתי אליך. רק ציינתי ש-הנס מטפל ברכב בשי לי שהם יקרים יחסית. אני החלפתי מצמדים במוסך לא מורשה וחסכתי 60% (!!) ממה שביקשו במוסך מורשה פורד על אותו טיפול. על אותו משקל אפשר לדעתי לחסוך מעל 50% מהמחירים שהנס רושם בפוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סותר, אבל על כל סיפור מוצלח של מוסך לא מורשה שמעתי שלושה סיפורי זוועה על שמן גיר לא מקורי, שיפוץ חוזר ונשנה וכיו"ב. זה מתאים למי שמכיר ומתמצא, אני לא שייך לקטגוריה הזאת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השוויתי אליך. רק ציינתי ש-הנס מטפל ברכב בשי לי שהם יקרים יחסית. אני החלפתי מצמדים במוסך לא מורשה וחסכתי 60% (!!) ממה שביקשו במוסך מורשה פורד על אותו טיפול. על אותו משקל אפשר לדעתי לחסוך מעל 50% מהמחירים שהנס רושם בפוסט.
בס"ד

אולי לא הסברתי את עצמי נכון, במורשה ישנה אופציה אחת, או שיפוץ כולל או כלום.

לכן, צריך לבדוק כמה יעלה שיפוץ כולל באותו מקום שביצעת מול המורשה.

מה גם שבמורשה, אתה מקבל אחריות לשנה או 20kkm.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי מצמד, לא שיפצתי. העלות היתה 5.5 במוסך רגיל מול 14 במורשה. מאז אני לא מטפל יותר במוסך מורשה.
בס"ד

שוב.. הכוונה בשיפוץ זה כמובן החלפה בחלקים חדשים, רק הקייס וגלגלי השיניים נשארים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סותר, אבל על כל סיפור מוצלח של מוסך לא מורשה שמעתי שלושה סיפורי זוועה על שמן גיר לא מקורי, שיפוץ חוזר ונשנה וכיו"ב. זה מתאים למי שמכיר ומתמצא, אני לא שייך לקטגוריה הזאת.

אני היתי בדיוק כמוך עם הפורד עד שחברים המליצו לי על מוסך מסוים (לא מורשה) באזור מגוריי ומאז אני מטפל רק אצלו. בעל המוסך מטפל רק בחלקים מקוריים והוא איש מאוד אמין. אגב ברכב הקודם שלי טיפלתי אצל רון, לא מוסך מורשה.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מישהו בפורום פתח לאחרונה שרשור על סורטנו יד 2 שרכש. לחבר שלי הלך לאחרונה מנוע בסורנטו יד ראשונה שלו. מה זה אומר? לא לקנות סורנטו?

מדובר במנוע הבנזין? אם כן היה כשל במנוע הזה - התייחסתי לזה בפוסט המדובר. עוד סיבה טובה להעדיף את דגם הדיזל של הסורנטו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כלל לא בטוח שפיקאסו 1.6 אקסלוסיב פחות מהנה מכל הבחינות מהS-MAX , מנוע פנינה, 0-100 אותו דבר (0.1 פחות), מומנט אמנם פחות אך מתקזז מול הבדל משמעותי במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקאסו, כבודו במקומו כמוביל נוסעים מעולה, אך הוא לא מתקרב ל-S-MAX בכל הקשור להתנהגות והנאה בנהיגה (יש גם לא מעט משפחתיות סטנדרטיות שה-S-MAX לא רואה אותם באספקט הזה).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כלל לא בטוח שפיקאסו 1.6 אקסלוסיב פחות מהנה מכל הבחינות מהS-MAX , מנוע פנינה, 0-100 אותו דבר (0.1 פחות), מומנט אמנם פחות אך מתקזז מול הבדל משמעותי במשקל.
בס"ד

לא השוואת מול האסמקס הנכון[emoji16].

דגם הטיטניום, יש כמעט 80 כ"ס יותר(240 מול 165), ומומנט של יותר מ-10 קג"מ 36 מול 24 ולקינוח.. כמעט שניה פחות במיאוץ ל-100(7.9).

מבחינת האיבזור הוא גם לא פראייר, שזה כולל מערכת של סוני מקורית עם 11 רמקולים כולל סאב מובנה.

הרכב חזק באופן פסיכי ל7 מקומות, תאמין לי, הרכב עומד וגם נותן בראש לספורטיביות(עד גבול מסויים, כן?) , כולל שמועה עקשנית על אסמקס מלא שמשייט על 200 בלי להתאמץ.

אם לא הגיר העדין, הרכב הזה היה באמת פנינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקאסו זה מיניבוס. אחלה מיניבוס. ה smax זה מונדאו מוגבהת ל 7 נוסעים. ככל הנראה רק מי שנהג בשלושתן יכול באמת להבין את ההבדל.

ETAA

תפסיק לנחס לי את הסורנטו. גם אם זה הדיזל (;-

• מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...