Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו מוזר בגיר אוטומט במזדה 323F

Astina 323F
שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מזדה 323F שנת 97 ויש לי משהו מוזר בגיר אוטומט! במעבר בין הילוך ראשון לשני, אני מרגיש כמו "ביטה".. כאילו מישהו נכנס בי מאחורה! בדקתי שמן גיר והכל בסדר.. אם מישהו יודע מזה או איך אפשר לטפל בזה, בבקשה תעזרו לי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ביצעת (אם בכלל) טיפול לגיר שכלל החלפת שמן\פילטר?

אם לא בזמן האחרון,תתחיל בזה,למרות שזה רק ידחה את הקץ.

זה נשמע כמו גיר בסוף חייו המועילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת המחלות בדגמים האלה.

לפי מה קבעת ששמן הגיר בסדר?

בקישור הבא הדומה לשלך, בתגובה מספר 5 תמצא הוראות לאבחון מצב הגיר לפי צבע השמן ועוד.

http://www.mc-il.net/forum/showthread.php?t=716

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מזדה 323F שנת 97 ויש לי משהו מוזר בגיר אוטומט! במעבר בין הילוך ראשון לשני, אני מרגיש כמו "ביטה".. כאילו מישהו נכנס בי מאחורה! בדקתי שמן גיר והכל בסדר.. אם מישהו יודע מזה או איך אפשר לטפל בזה, בבקשה תעזרו לי.

תודה.

הבעיטה שאתה מרגיש היא "נורמלית" לגיר הזה. אפשר להפחית את המכה על ידי החלפת תושבות צדדיות (סיפור לא יקר אם קונים תחליפיות וגם עבודה לא מסובכת).

כדאי באמת לבדוק את שמן הגיר גם כן ואולי רצוי להחליפו.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה צבע צריך להיות השמן? אצלי הוא בצבע חום כזה.. ואיפו נמצאת התושבת הזאת?

שמן DEX-3 צריך לביות בגוון אדום כהה.

יש לך ברכב 4 תושבות מנוע וגיר.

אחת אחורה, אחת קדימה ושתיים בצדדים (אחת ליד הרצועות והשנייה מתחת למצבר)

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה צבע צריך להיות השמן?
סרקתי עמוד מהספרות האחזקה המקורית שרכשתי לא מזמן, בעמוד זה תמצא טבלה המראה איך לאבחן את מצב הגיר לפי צבע השמן.

111vh8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את השמן והוא בצבע חום כזה..ולפי העמוד הזה של השמן זה אמור להיות בצבע אדום, האם כדי להחליף שמן? אם כן אז איך אני עושה זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את השמן והוא בצבע חום כזה..ולפי העמוד הזה של השמן זה אמור להיות בצבע אדום, האם כדי להחליף שמן? אם כן אז איך אני עושה זאת?

אם הוא בצבע חום, אז כן, רצוי מאוד שתחליף אותו.

איך אתה עושה זאת ?

אם גירך חושק בשטיפה כללית של השמן הישן אז ישנה מכונה שמבצעת סירקולציה במערכת ותוך כדי מכניסה שמן חדש.

אם גירך חושק בחלק מהטיפול, אז פירוק אגן השמן של הגיר ירוקןרק כחצי מכמות השמן הכללית במערכת.

לפי הידע שלך, במוסכים כמובן.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...