Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TIRE CLUB - אתר למכירת צמיגים באינטרנט

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

לצערי אני אצטרך להיות הפעם משבית השמחות, למי שמחפש לקרוא דברים טובים כדאי לעבור להודעה הבאה.

אני אסכם את השירות של הספק המדובר למי שאין זמן לקרוא את ה"מגילה" כאכזבה גדולה.

הפנתי את חבר שלי (שכותב פה כיוזר דיי רדום ולכן העדפתי אני לספר את הסיפור שלא יהיו חשדות) שהיה צריך להחליף 4 צמיגים ב-2 רכבים לאתר של חברת טייר קלאב.

ברכב הראשון, רנו קליאו דור קודם 1.2 ידנית, לא היו צמייגים של חברה מוכרת וההמלצה הלא מוצלחת של השירות לקוחות באתר הייתה להחליף מידה.

מילא היה מדובר באקזוטיקה, או רכב ישן הייתי מבין. מילא למתחרים לא היו צמיגים במידה המקורית הייתי מבין את שיקולי היבואן. למזלי לשאר היבואנים יש צמיגים ממותגים במידה המדוברת.

בקיצור, לבסוף נרכשה רביעיית צמיגי מישלין.

אבל לא זה הסיפור הפיקנטי. לאחר שפתרנו את הבעיה ה"קשה" פנינו לרכב הפשוט יותר, קיה פיקנטו.

הפעם היה מגוון מותגים במידה המקורית ובוצעה הזמנה של רביעיית צמיגים דרך האתר ובשישי האחרון (אתמול) החבר הגיע להתקין אותם וישר התקשר אליי להתייעצות.

4 צמיגים הגיעו עם 3 תאריכים שונים. לבסוף הורכבו 2 צמיגים עם תאריכי ייצור דיי קרובים של 4-5 חודשים. הוחזרו לחברה 2 צמיגים בני למעלה משנה (תאריך זהה). מה שמצריך מחבר שלי לבזבז עוד בוקר של יום שישי בשבוע הבא כשיגיעו הצמיגים החדשים.

אז מה היה לנו כאן?

ברכב הקודם תאמנו בטלפון את כל הפרטים מול הפנצ'רייה בלי התיווך של האתר, החבר הגיע ביום שישי ויצא עם רביעיית צמיגים עם תאריך ייצור זהה של פחות מ-6 חודשים.

בשירות שהוזמן דרך האתר התקבלו בנתיים 2 צמיגים עם תאריכים שונים (פחות מ-6 חודשים) ומחכים לעוד זוג שאני מקווה שיגיעו עם תאריך זהה. רק שפה צריך להגיע פעמיים, לבזבז זמן ודלק.

עכשיו בטח יגיעו כל ה"נשמות הטובות" ויגידו שלפי חוקי משרד התחבורה אפשר למכור גם צמיגים שישבו במחסן גם 5 שנים. תחסכו ממני, אתם מוזמנים להרכיב צמיגים כאלה ברכב שלכם.

מה שהכי מכעיס אותי זה שלאור התגובות פה אמרתי לחבר שלי, שסובל ממחוסר זמן פנוי, שישלח את אשתו כי זה עסק שמומלץ בפורום. למזלי הוא התעקש לבדוק את הצמיגים בעצמו.

למי שתוהה למה אני כ"כ מקפיד על תאריך הייצור עבור החבר, הבחור מחליף צמיגים לפי גיל (4 שנים), לא ק"מ ולכן בכדי שהם יחזיקו 4 שנים כמו הצמיגים שהיו מורכבים על הרכב עדיף להקפיד על תאריך ייצור טרי יחסית (וזה מבלי להיכנס לזה שהעלות של צמיג טרי וטרי פחות זהה).

בקיצור, ניסו עלינו את התרגיל הכי ישן בספר. אני מאוכזב קשות ואמליץ לכל מכרי לא להשתמש בשירותי האתר.

שיטת מצליח לא עבדה הפעם.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד שלום רב, מתנצלים אם חווית הקניה הייתה מאכזבת עבורך.

אני רק מנסה להבין - ה"אכזבה הגדולה" היא בעצם שני צמיגים בני יותר משנה?

התקשרת למוקד שירות הלקוחות לברר לגבי תאריך הצמיג לפני הרכישה?

שיטת מצליח? תרגיל הכי ישן בספר? מאוכזב קשות?

יכול להיות שלא הבנתי עד הסוף את התלונה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהיה "נשמה טובה" לרגע ואדגיש גם כי אין לי שום קשר לטיירקלאב.

ההמלצה להחליף מידה היא טובה, והומלצה כאן בפורום מספר פעמים, גם על ידי לצורך הענין, משום שהמידה הקטנה לא נפוצה במיוחד וגם יותר יקרה באופן כללי מאשר המידות המאושרות הנוספות שאינן דורשות למיטב זכרוני החלפה של החישוקים, אבל כן דורשות אישור במכון רישוי.

אני גם לא רואה שום בעיה בהמלצה שניתנה רק בגלל שיש עוד צמיגים לחברות אחרות. בסה"כ טבעי שיקדמו אינטרסים שלהם והם הציגו פתרון אפשרי לענין זה.

טיירקלאב, כמו גם עסקים אחרים בתחום אני מניח, כבר הסבירו בעבר ששיטת העבודה היא בצורת FIFO, ולכן הוצאת סחורה מהמחסן היא מהצמיגים הישנים יותר לחדשים. אני לא חושב שנעשתה כן "שיטת מצליח" מכוונת, אלא פשוט המחסנאי הוציא למשלוח את הצמיגים לפי הסדר.

אין בעיה לגבי ההקפדה שלך ושל החבר לגבי גיל הצמיגים, אבל השאלה היא אם למשל ההזמנה היתה טלפונית או עם הערה בעת ההזמנה באתר לגבי גיל הצמיגים, אם עדין היית מקבל צמיגים ישנים יותר. אגב, לא זוכר אם גם טיירקלאב מבטיחים צמיגים עד שנה מיצור ללא בקשה מיוחדת.

בקיצור, נכון, לא נעים ונחמד שצריך לשוב ולהסדיר את הענין, אבל גם לא אסון ואם בסופו של יום תסופק הסחורה לטעמכם אז השירות לא נפגם (כלומר מטפלים בכם ולא מזניחים או מנפנפים אותכם). וכאמור, אני די משוכנע שאין פה כוונת זדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנציג טייר קלאב, השוותי את הרכישה דרך האתר לרכישה רגילה כמו שידענו עד היום אצל הצמיגאי השכונתי. זה מה שמנסה האתר שלכם לקדם. מכיוון שהשירות הנדרש הוא זהה וקרה בפער של פחות מחודש אני יכול להשוות בין המקרים.

אנשים שיכנסו לשרשור הזה יחליטו האם התמורה שקבלתי זהה.

מכיוון שבאתר אינטרנט אין אופציה "למשש את הסחורה" מוטלת על האתר אחריות גדולה יותר (לדעתי) להקפיד על "נקיון כפיים".

לשאלתך, לא נדרש בהזמנה דרך האתר לצמיגים עם תאריכים טריים או זהים, בדיוק כמו שלא דרשתי בהזמנה ישירה דרך הצמיגאי.

עיקר התלונה שלי הוא על הצמיגים ה"ותיקים". לראיה אתה יכול לראות שהסכמנו להתקין את הצמיגים הטריים יותר למרות שהתאריכים לא זהים, בסופו של יום באנו להחליף צמיגים ולא להתבכיין על "זוטות".

למרות שאני יכול להגיד לך שאתם "יורים לעצמכם ברגל" אם אתם שולחים ללקוחות שלכם הוכחה שיש לכם צמיגים טריים יותר וטריים פחות.

אני חושב שזה מידע שחשוב שיהיה זמין לרוכשים באתר שמבחינתכם זה הגיוני לקבל 4 צמיגים עם 3 תאריכים שונים ובנוסף זה אחריות של הלקוח לדרוש (טיפוסי עם השירות כאן בארץ, להפיל הכל על הלקוח) שיגיעו לו 4 מוצרים לא זהים (בטוח עוד יתפתח פה דיון על המושג הזה, כל אחד מגדיר לעצמו מה זה מוצר זהה ולא זהה).

היה לי מקרה דומה בעבר עם אתר אינטרנט שהזמנתי דרכו 2 סוללות לטלפון סלולארי. סוללה אחת הגיעה עם תאריך ייצור של חצי שנה והשנייה תאריך ייצור של שנה. גם כאן המוכר לא זכה ממני להמלצה. ברור לי שמה שהוא עשה הוא חוקי, אבל כמו שאומרים "כשר אבל מסריח".

טום, אם היה מדובר בפנצ'ריה שמזמינה מלאי לחנות שלה הייתי מבין את הפעולה של המחסנאי, כיוון שיכול להיות שיגיע לפנצ'ריה לקוח שצריך החלפה של צמיג בודד בלבד.

מכיוון שפה מדובר בהזמנה בודדת של לקוח (שידוע מראש שהוא לקוח פרטי) אז שיטת ה-FIFO פשוט לא מתאימה לסיטואציה.

לגבי החלפת המידה, לא נכנס לשיקולים של היבואן, שיחזיק מה שהוא רוצה במלאי.

למזלי ההחלטה הזו גרמה לי (או יותר נכון לחבר שלי) "לרעות בשדות זרים" ולגלות ש"אפשר גם אחרת".

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום אלעד,

מחוות הדעת שלך עולה לא רק חוסר שביעות רצון, אלא גם תחושה שלך שלפיה אנחנו פועלים שלא בתום לב ("שיטת מצליח", "תרגיל"),

לכן, חשוב לנו להסביר כיצד הדברים פועלים אצלנו:

לגבי החלפת המידה ברנו קליאו – אתה מגדיר את ההצעה שלנו להחליף מידה כ"המלצה", אנחנו מגדירים את זה כ"הצעה" – ככל הנראה, אמרנו לחבר שלך שיש לו אפשרות חוקית להחליף מידה על אותם חישוקים. זו לא היתה המלצה, מאחר שאנחנו תמיד נותנים ללקוח את התמונה המלאה – במקרה הזה, לנו אין צמיגים במידה המבוקשת, ולכן אנחנו מציעים לך (ולא ממליצים) להחליף למידה אחרת, המותרת באופן חוקי להתקנה על גבי אותו חישוק.

לגבי נושא אספקת הצמיגים – חשוב להבין כיצד פועלת המערכת אצלנו, לטוב ולרע. הצמיגים שנמכרים דרך אתר טייר קלאב יוצאים ישירות מהמרכז הלוגיסטי של היבואן, אוטולוקס טיירס. מדי יום יוצאים ממחסני החברה אלפי צמיגים, המועמסים על גבי עשרות משאיות, המפיצות אותם לכל רחבי הארץ. לנו כאחרים על שירות הלקוחות באתר טייר קלאב אין אפשרות לבדוק או להשפיע על הצמיג הספציפי המועמס עבור הזמנה מסויימת. ברור לנו שיש כאן פשרה מסויימת מצד הלקוח, וכדי לפצות עליה אנחנו מציעים ללקוח את האפשרות לקבל צמיגים אחרים (כמו שנעשה הפעם) או לקבל החזר כספי מלא במידה והוא לא מרוצה מהצמיגים שנשלחו עבורו מסיבה כלשהי (תאריך ייצור או כל סיבה אחרת).

אנחנו יכולים להבטיח לך ולכל לקוחותינו ש"שיטת מצליח" היא לא שיטה בה אנו נוקטים, ואם אכן הלקוח מרגיש שהוא קיבל שירות או מוצר ברמה פחותה מזו שציפה לה, הדבר נעשה באופן אקראי וללא כוונת מכוון. הרוב המוחלט של לקוחותינו מרוצה מאוד מהשירות ומהמוצרים שלנו ואף חוזר לרכישה שנייה ושלישית.

אנחנו מקווים שבסופו של דבר תשנה גם אתה את דעתך עלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ביום שישי הC4 התחדשה ברביעיה של פאלקן 914 שהוזמנו מבעוד מועד מאתר טייר קלאב.

מרגע ההזמנה, כעבור שעות ספורות, קיבלתי טלפון שהצמיגים הגיעו.

ההתקנה בוצעה לשביעות רצוני בפנצרית 'אבי צמיגים' בחלוצי התעשיה בחיפה.

המחיר היה לאחר 7% הנחה שיש כעת באתר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היום הC4 השניה שלנו

התחדשה ברביעיה של פאלקן 914 שהוזמנו מבעוד מועד מאתר טייר קלאב.

מרגע ההזמנה, כעבור שעות ספורות, לצערי לא קיבלתי טלפון שהצמיגים הגיעו. אחרי קצת מחבואים עם הצמיגים (גם בפנצ'ריה אמרו שלא קיבלו אותם, לאחר פניה לאלדד התברר שכן הגיעו).

ההתקנה בוצעה לשביעות רצוני בפנצרית 'סופר פרונט' בפרידלנדר 1, א.ת. ישן, חדרה. מקום עמוס מאוד, כך שצריך סבלנות רבה.

המחיר היה לאחר 4% הנחה שיש כעת באתר והיה זול יותר מהרביעיה הקודמת שקניתי רק לפני כחודש.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הC4 השניה שלנו

התחדשה ברביעיה של פאלקן 914 שהוזמנו מבעוד מועד מאתר טייר קלאב.

מרגע ההזמנה, כעבור שעות ספורות, לצערי לא קיבלתי טלפון שהצמיגים הגיעו. אחרי קצת מחבואים עם הצמיגים (גם בפנצ'ריה אמרו שלא קיבלו אותם, לאחר פניה לאלדד התברר שכן הגיעו).

ההתקנה בוצעה לשביעות רצוני בפנצרית 'סופר פרונט' בפרידלנדר 1, א.ת. ישן, חדרה. מקום עמוס מאוד, כך שצריך סבלנות רבה.

המחיר היה לאחר 4% הנחה שיש כעת באתר והיה זול יותר מהרביעיה הקודמת שקניתי רק לפני כחודש.

זה קרה לי גם אותו סיפור אז שקניתי את הצמיגים לאמא שלי.

לא ידעו המזכירות בפנצ'רייה שהצמיגים בפנצ'רייה וסתם הלכתי וחזרתי הביתה.

מה לעשות, מקום עמוס תמיד יכול להיות פאשלות כי הראש ב10000 דברים.

שמח שהסתדרת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חייב לזרוק מילה טובה ל-Tire Club.

זאת הפעם השניה שאני רוכש צמיגים דרך האתר וכבר יצא לי להמליץ לרוב החברים שלי לרכוש דרכם.

המחיר הוגן והרכישה מאוד פשוטה.

הפעם הזמנתי גם צמיג חליפי חדש וזכיתי לשיחת טלפון מנציג החברה מספר דקות לאחר ההזמנה, רצו לוודא שההזמנה נכונה כי הזמנתי 3 צמיגים, אחלה שירות!

הצמיגים הגיעו לצמיגיה שבחרתי למחרת בבוקר.

בהחלט חווית שירות מרעננת לטובה.

דרך אגב, שמתי לב שאין צמיגיות בצפון שעובדות עם Tire Club, הכוונה היא לאזור אצבע הגליל והגולן. צריך להרחיק לעפולה או אזור חיפה. האם יש כוונה להרחיב את היצע הצמיגיות?

עריכה אחרונה על ידי Lexicon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ותודה רבה על המשוב החיובי, שמחנו לעמוד לרשותך ונשמח לעמוד גם בעתיד.

לגבי פריסת הצמיגיות שלנו - באיזור הכי קרוב לגולן יש לנו צמיגיה בדיר אל אסד ממש מול כרמיאל.

יחד עם זאת, אנחנו תמיד בשאיפה להרחיב ולהגדיל את מס' הצמיגיות ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

משתף את החוויה שלי עם האתר ורשת הזכיינים של "טייר-קלאב".

חבר ביקש עזרה במציאת צמיגים חדשים לרכב שצריך לעבור טסט, אמרתי לו: “נגמר דור בזבוז הזמן בחיפוש בין הפנצ’ריות היום עושים בחירה מושכלת באינטרנט, באים להתקין וזה נגמר בלא יותר מחצי שעה כולל הכל". אז ככה חשבנו, עד שנתקלנו במערכת המסורבלת של "טייר-קלאב". ולא, שום התנצלות או כרטיס מתנה "דרים קארד" בשיווי 100 שקל לא שווים את מה שעברנו.

ביום שישי ה-19 לאוגוסט השנה בשעות הבוקר המוקדמות ביצעתי הזמנה לרביעיית צמיגי פאלקן ZE914 במידה 205/60/15 91V, בשירות של "טייר-קלאב" מדקלמים בקלות כי "מה שמוצג באתר קיים באופן פיזי אצלנו במחסן...”, ותוסיפו לזה את ההבטחה החוזית כי הצמיגים מסופקים ביום העסקים הבא (קרי יום ראשון) לכל היותר וקיבלנו אמונה שלמה כי אנחנו תיק-תק מסיימים את נושא ההחלפה. אז חשבנו, יום ראשון מתקשרים לפנצ’ריה הנבחרת ואיך שבקו השני שמעו שזה הזמנה מהאינטרנט ולא חלילה ישירות מהפנצ’ריה נכנסו למגננה ודחפו דרך השפופרת את המילים " לא הגיע כלום, זה לא קשור אלינו תתקשר למי ששילמת את המקדמה...” בסדר אמרתי, הגיוני. מתקשר לשירות לקוחות של הרשת ומקבל את תשובה הגורסת שהצמיגים מגיעים ביום העסקים הבא אבל בצהריים, בסדר אמרתי לעצמי יש עוד זמן לעשות טסט מיד אחר-כך.

מגיעים לשעות הצהריים ומתברר כי הצמיגים כבר לא יגיעו היום כמובטח אלא מחר (יום שני) בצהריים, קצת כועס על בזבוז הזמן ועל חוסר היכולת לעמוד בתנאים שהם בעצמם קבעו החזרתי בנימוס כי אגיע בשלישי בבוקר (הרי ביום שני בצהריים הצמיגים כבר יגיעו) ומיד אחר-כך אלך להשלים את הטסט הנדרש, יום שלישי בשעת בוקר מוקדמת מתייצב בפנצ’ריה כראשון הלקוחות עוד אין אף לקוח על הליפט והפנצ’רמאכרים עדיין שותים קפה של בוקר, ומהר מאוד אני מבין שהצמיגים בוששו להגיע, מרים טלפון לשירות הלקוחות וחיש מהר הנה מתחילה רכבת התירוצים וההפתעות, כן לא שחור לבן, תקבל פיצוי, מצטערים, אבל זה אני שמאדים כולי ומתייבש ולא מאמין שהפנצ’רמאכר הישראלי דפק אותי שוב הפעם בתחפושת של הזמנה ממוחשבת יעילה -עלאק- ומהירה.

נאלצתי להיגרר עד שעות הצהריים של יום שלישי כדי שהצמיגים יגיעו סוף-סוף ליעדם, אפשר להגיד לחיוב שההתקנה לא ארכה יותר מחמש דקות אך בשעה זו כבר כל מכוני הטסטים סגורים והנה עוד יום לפח בחסות נותני השירות הישראלים, ואם זה לא מספיק למרות שניסיתי לדלות מידע על "טריות" הצמיגים פתרו אותי בתשובות לקוניות של "אל תדאג הכל חדש אצלנו" וכמובן שבהתקנה מתגלים צמיגים בני שנה וחצי והתשובות מתהפכות ל-”אל תדאג זה אחסון בתנאי יבואן...” ו-”יש לנו אחריות מרגע ההתקנה...” והקלאסי "זו מידה נדירה אין אותה יותר בארץ...”.

אז טייר קלאב היקרים אלו הנקודות הראשיות שאני לוקח מהמגע איתכם:

• הזכיינים שלכם לא מחוברים למותג ולא מבינים שאם יש להם שלט ענק של "טייר-קלאב" אז הם הנציגים שלכם ואני לא צריך לרוץ כל שנייה לטלפון כדי לדבר עם "טייר-קלאב" הרי הם פה מולי.

• המטרה של ההזמנה באינטרנט זה לבצע בחירה מושכלת מרחוק, לחסוך זמן רב בטיול לא נעים -בלשון המעטה- בין הפנצ’ריות ולצלוח את ההחלפה בקלות ופשטות. אפשר להגיד שמבחינתי נכשלתם בכל הסעיפים, בזבזתם לי 3 ימי עבודה (תוסיפו את הטסט ששרפתם לי), נאלצתי לברבר בטלפון בלי הפסקה ועוד אתם מתלהבים מזה שאני יכול לבטל את העסקה (כמה חאפרי מצדכם) עשיתם חוזה מול לקוח תעמדו מאחרי זה ואל תתקפלו שנייה אחרי שאתם מפזרים הבטחות פה על גבי הפורום והאתר שלכם.

• צמיג ישן נקודה, בהזמנה באינטרנט תמיד יש סיכון שאתה לא רואה פיזית מה תקבל אבל בדרך כלל כדי לעודד לקוחות מבצעים כל מיני הגנות (תראו את מערכת השירות של אייבי) לדחוף לי צמיג בן שנה וחצי זה סוג של עלבון, יש לכם רשת מתחרה באינטרנט שמתחייבת על הנייר לספק צמיגים מתחת לגיל שנה גם במידה "הנדירה" שלי, הסיבה שלא הזמנתי משם זה רק בגלל המחיר אבל הוכחתם שוב שכדי לקבל שירות ומוצר ברמה טובה כנראה שצריך לשלם.

לסיכום, חווית שירות לוקה בחסר ותוצאה לא שלמה לשביעות רצוני. ניסיתי לחסוך את חווית הפנצ’רמאכר הישראלי וקיבלתי אותה על מגש של כסף ישר דרך מסך המחשב. כדי שלא תגידו משתמש פיקטיבי אני מפרסם פה את הקבלות מההזמנה.

tireclub2.jpgtireclub1.jpg

עריכה אחרונה על ידי Moses14
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף את החוויה שלי עם האתר ורשת הזכיינים של "טייר-קלאב".

חבר ביקש עזרה במציאת צמיגים חדשים לרכב שצריך לעבור טסט, אמרתי לו: “נגמר דור בזבוז הזמן בחיפוש בין הפנצ’ריות היום עושים בחירה מושכלת באינטרנט, באים להתקין וזה נגמר בלא יותר מחצי שעה כולל הכל". אז ככה חשבנו, עד שנתקלנו במערכת המסורבלת של "טייר-קלאב". ולא, שום התנצלות או כרטיס מתנה "דרים קארד" בשיווי 100 שקל לא שווים את מה שעברנו.

ביום שישי ה-19 לאוגוסט השנה בשעות הבוקר המוקדמות ביצעתי הזמנה לרביעיית צמיגי פאלקן ZE914 במידה 205/60/15 91V, בשירות של "טייר-קלאב" מדקלמים בקלות כי "מה שמוצג באתר קיים באופן פיזי אצלנו במחסן...”, ותוסיפו לזה את ההבטחה החוזית כי הצמיגים מסופקים ביום העסקים הבא (קרי יום ראשון) לכל היותר וקיבלנו אמונה שלמה כי אנחנו תיק-תק מסיימים את נושא ההחלפה. אז חשבנו, יום ראשון מתקשרים לפנצ’ריה הנבחרת ואיך שבקו השני שמעו שזה הזמנה מהאינטרנט ולא חלילה ישירות מהפנצ’ריה נכנסו למגננה ודחפו דרך השפופרת את המילים " לא הגיע כלום, זה לא קשור אלינו תתקשר למי ששילמת את המקדמה...” בסדר אמרתי, הגיוני. מתקשר לשירות לקוחות של הרשת ומקבל את תשובה הגורסת שהצמיגים מגיעים ביום העסקים הבא אבל בצהריים, בסדר אמרתי לעצמי יש עוד זמן לעשות טסט מיד אחר-כך.

מגיעים לשעות הצהריים ומתברר כי הצמיגים כבר לא יגיעו היום כמובטח אלא מחר (יום שני) בצהריים, קצת כועס על בזבוז הזמן ועל חוסר היכולת לעמוד בתנאים שהם בעצמם קבעו החזרתי בנימוס כי אגיע בשלישי בבוקר (הרי ביום שני בצהריים הצמיגים כבר יגיעו) ומיד אחר-כך אלך להשלים את הטסט הנדרש, יום שלישי בשעת בוקר מוקדמת מתייצב בפנצ’ריה כראשון הלקוחות עוד אין אף לקוח על הליפט והפנצ’רמאכרים עדיין שותים קפה של בוקר, ומהר מאוד אני מבין שהצמיגים בוששו להגיע, מרים טלפון לשירות הלקוחות וחיש מהר הנה מתחילה רכבת התירוצים וההפתעות, כן לא שחור לבן, תקבל פיצוי, מצטערים, אבל זה אני שמאדים כולי ומתייבש ולא מאמין שהפנצ’רמאכר הישראלי דפק אותי שוב הפעם בתחפושת של הזמנה ממוחשבת יעילה -עלאק- ומהירה.

נאלצתי להיגרר עד שעות הצהריים של יום שלישי כדי שהצמיגים יגיעו סוף-סוף ליעדם, אפשר להגיד לחיוב שההתקנה לא ארכה יותר מחמש דקות אך בשעה זו כבר כל מכוני הטסטים סגורים והנה עוד יום לפח בחסות נותני השירות הישראלים, ואם זה לא מספיק למרות שניסיתי לדלות מידע על "טריות" הצמיגים פתרו אותי בתשובות לקוניות של "אל תדאג הכל חדש אצלנו" וכמובן שבהתקנה מתגלים צמיגים בני שנה וחצי והתשובות מתהפכות ל-”אל תדאג זה אחסון בתנאי יבואן...” ו-”יש לנו אחריות מרגע ההתקנה...” והקלאסי "זו מידה נדירה אין אותה יותר בארץ...”.

אז טייר קלאב היקרים אלו הנקודות הראשיות שאני לוקח מהמגע איתכם:

• הזכיינים שלכם לא מחוברים למותג ולא מבינים שאם יש להם שלט ענק של "טייר-קלאב" אז הם הנציגים שלכם ואני לא צריך לרוץ כל שנייה לטלפון כדי לדבר עם "טייר-קלאב" הרי הם פה מולי.

• המטרה של ההזמנה באינטרנט זה לבצע בחירה מושכלת מרחוק, לחסוך זמן רב בטיול לא נעים -בלשון המעטה- בין הפנצ’ריות ולצלוח את ההחלפה בקלות ופשטות. אפשר להגיד שמבחינתי נכשלתם בכל הסעיפים, בזבזתם לי 3 ימי עבודה (תוסיפו את הטסט ששרפתם לי), נאלצתי לברבר בטלפון בלי הפסקה ועוד אתם מתלהבים מזה שאני יכול לבטל את העסקה (כמה חאפרי מצדכם) עשיתם חוזה מול לקוח תעמדו מאחרי זה ואל תתקפלו שנייה אחרי שאתם מפזרים הבטחות פה על גבי הפורום והאתר שלכם.

• צמיג ישן נקודה, בהזמנה באינטרנט תמיד יש סיכון שאתה לא רואה פיזית מה תקבל אבל בדרך כלל כדי לעודד לקוחות מבצעים כל מיני הגנות (תראו את מערכת השירות של אייבי) לדחוף לי צמיג בן שנה וחצי זה סוג של עלבון, יש לכם רשת מתחרה באינטרנט שמתחייבת על הנייר לספק צמיגים מתחת לגיל שנה גם במידה "הנדירה" שלי, הסיבה שלא הזמנתי משם זה רק בגלל המחיר אבל הוכחתם שוב שכדי לקבל שירות ומוצר ברמה טובה כנראה שצריך לשלם.

לסיכום, חווית שירות לוקה בחסר ותוצאה לא שלמה לשביעות רצוני. ניסיתי לחסוך את חווית הפנצ’רמאכר הישראלי וקיבלתי אותה על מגש של כסף ישר דרך מסך המחשב. כדי שלא תגידו משתמש פיקטיבי אני מפרסם פה את הקבלות מההזמנה.

[ATTACH=CONFIG]469973[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]469974[/ATTACH]

שלום,

הדברים שאתה מציין אכן נכונים. קיבלת מאיתנו שירות לקוי, למרות המאמצים שלנו להימנע מכך.

המקרה שלך הוא חריג ולא שגרתי, ולמעשה המקרה הראשון מסוגו לאחר קרוב לשלוש שנים של פעילות במסגרת אתר האינטרנט. ב- 99% מהמקרים, הצמיגים שהוזמנו מסופקים לפנצ'ריה כבר ביום ההזמנה או למחרת בבוקר, אך בגלל שמדובר במערך לוגיסטי מורכב, גם אצלנו קורות תקלות.

שירות טוב ללקוח נמדד גם בדרך הטיפול בתקלות ובבעיות, ולכן חשוב להדגיש כי לאורך כל התהליך קיבלת מענה והתייחסות מהמוקד הטלפוני שלנו. מאחורי הקלעים, עשינו מאמצים גדולים לספק את הצמיגים שהוזמנו לפנצ'ריה או לאתר צמיגים אחרים שיתאימו לרכב שלך, וכאשר ראינו שמתרחש עיכוב למרות המאמצים, הצענו לך פיצוי ללא קשר להחלטה שלך האם לממש את ההזמנה או לבטל אותה ולקבל החזר כספי. גם זה לא מובן מאליו.

לרשתות החברתיות ולפורומים כמו הפורום הזה יש כוח גדול בהשפעה על קהל הלקוחות, ובצדק, ולכן חשוב לנו להדגיש כי המקרה הנ"ל הינו חריג במיוחד ואינו מעיד על הכלל, ויעידו על כך אלפי לקוחות שרכשו עד היום צמיגים דרך אתר טייר קלאב באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...