Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI Prformance בארץ, ואחת מהן הפכה היום לשלי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמרתי שרכב יקר ומפואר באופן כללי משדר הצלחה, לא ציינתי בהכרח בהקשר זה את הגולף.

כן אמרתי שגולף תמיד נראת במקום וגם בקרבת מכוניות שעולות פי 2 ממנה היא עדיין נראת טוב.

לגבי הs3, יש לי הפרעה, לא מסוגל לרכוש רכב יד שנייה :loco::loco::loco:

אגב, לגולף הרבה דברים שאין אפילו בs3

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חסרון היחיד של גולף זו הנעה קדמית. מעבר לזה היא פלולס.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי את שלי היום מרעננה ובאופן צפוי לא הגיעה עם ספר רכב. שלך הגיעה או אמרו לך מתי יפיצו? אולי יש גרסה מקוונת להורדה שלו?

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי את שלי היום מרעננה ובאופן צפוי לא הגיעה עם ספר רכב. שלך הגיעה או אמרו לך מתי יפיצו? אולי יש גרסה מקוונת להורדה שלו?

אני רואה מהשרשור הזה שכבר כמה חברי פורום הספיקו לקנות את הרכב, תתחדשו כולם אני מלא קנאה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממילא בקופרה לא ניצלתי את כל הכוח...

כשקניתי אותה הייתי שכיר ללא ילדים, היום כעצמאי עם ילדים הדרישות קצת שונות.

להגיע לפגישה עם סיאט זה לפעמים בעייתי ברמת הייצוגיות (אין מה לעשות, אנחנו חיים בעולם חומרני מאד ורב האנשים לא יודעים שקופרה חדשה עולה יותר מהסדרה 3 המעאפנה שלהם)

אתה רציני?

אפשר לשאול במה אתה עוסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הרבה זמן חלמתי על הרכב הספציפי. אני כבר על GTI שלישית. באתר נטקאר כתבו שהרכב הגיע לארץ בשל החלפת דגם קרובה בחו"ל ובעקבותיה ירידה במכירות הדגם הקיים (הישן..). רק בגלל זה "שחררו" כמה פרפורמנס לארץ הקודש.. לדעתי - המכונית כרגע מציעה ערך גבוה לכסף. בצירופים אחרים בצ'מפיון משלמים 15K על חבילה של כסאות חשמל+ג'נט מוגדל.. החבילה הזו נותנת הרבה יותר גם בנראה לעין וגם בתכלס נהיגה עם ההספק, דיפרנציאל, בלמים, ג'נטים ואולי שכחתי עוד משהו.

אגב, בעניין לוח שעונים דיגיטלי - מסך קטן כזה עולה דולרים בודדים, בטוח הרבה פחות מהמנגנון המורכב של לוח עם חיבורי חשמל לנורות, שעון מהירות, סל"ד, חום ודלק. אבל מה? זה חדש, זה מרשים ביכולות, אז בטח שהיצרנים יגבו על זה סכומים מופרכים למרות שהמעבר עולה להם, כנראה, פחות. תזכרו מה כתוב כאן - כשמ- 2020, כל החלפת דגם עתידית אצל כל היצרנים תלווה במעבר ללוח דיגיטלי פשוט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

אפשר לשאול במה אתה עוסק?

בפרטי בכיף.

גלשנו כבר לאוף טופיק וזה לא נושא השרשור,

בכל מקרה מזל טוב לפות"ש!

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בעניין לוח שעונים דיגיטלי - מסך קטן כזה עולה דולרים בודדים, בטוח הרבה פחות מהמנגנון המורכב של לוח עם חיבורי חשמל לנורות, שעון מהירות, סל"ד, חום ודלק. אבל מה? זה חדש, זה מרשים ביכולות, אז בטח שהיצרנים יגבו על זה סכומים מופרכים למרות שהמעבר עולה להם, כנראה, פחות. תזכרו מה כתוב כאן - כשמ- 2020, כל החלפת דגם עתידית אצל כל היצרנים תלווה במעבר ללוח דיגיטלי פשוט..

עלות הפיתוח של מסך כזה עם כל התוכנה שרצה עליו היא לפחות כמה עשרות מיליוני דולרים, אם לא יותר. הצרכן משלם כרגע על עלות הפיתוח.

בעוד כמה שנים זה יהיה רכיב זול.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממילא בקופרה לא ניצלתי את כל הכוח...

כשקניתי אותה הייתי שכיר ללא ילדים, היום כעצמאי עם ילדים הדרישות קצת שונות.

להגיע לפגישה עם סיאט זה לפעמים בעייתי ברמת הייצוגיות (אין מה לעשות, אנחנו חיים בעולם חומרני מאד ורב האנשים לא יודעים שקופרה חדשה עולה יותר מהסדרה 3 המעאפנה שלהם).

פה קצת איבדת אותי. במה בדיוק שונה ה- GTI מקופרה עבור איש משפחה? היו לך בעיות מכאניות עם הקופרה?

לגבי להגיע לפגישה - אם אתה חושב שלסמל של VW יש איזו השפעה, ניחא. אולי על זקנים מחיפה ;-)

ובכל מקרה, קופרה חדשה לא עולה יותר מסדרה 3, גם הכי פשוטות שבהן... אז אם הסמל חשוב, פוקלסווגן הוא סיפור פחות מעניין מסובארו STI, למשל. או מתלתן. במיוחד משום שה- GTI לא שונה חיצונית מספיק מהגולף 122 הכי פשוטה שיש, עבור מי שלא מבין ברכבים. זה דווקא יתרון שלה בד"כ.

בכל מקרה - תהנה. עבורך זה רכב שמספק לך מה שאתה צריך? מצוין! :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...