Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו GTI -> קליאו RS

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לפני בערך חודש החלטתי שהגיע הזמן להחליף את הפולו, רצינו רכב שגם אשתי שונאת ההילוכים תוכל להסתדר איתו - התחלתי לבדוק רכבים חדשים מהחברה ונדלקתי קשות על הלאון קופרה.

פירסמתי מודעה למכירת הרכב והוא נחטף כעבור כמה ימים - כבר נסעתי לסיאט בהרצליה לפתוח הזמנה ואז אשתי ואבא שלי עירערו אותי.. מחיר הרכב/הביטוח/הטסט/כמה כבר תיסע במסלול/זה לא רכב עיקרי ומפה לשם החלטנו שהוא יורד מהפרק, והתבאסתי מאוד מהמכירה הפזיזה של הפולו, הוא באמת היה במצב חדש וענה על רוב הדרישות שלי חוץ מאוטומט.

החלטנו על תקציב נמוך יותר.. והכיוון היה רכב משני (הרכב העיקרי יהיה גיפון בהמשך השנה כשייגמר הליסינג), אוטומטי, זריז (מאוד), ספג את נפילת הערך של השנים הראשונות, שמור מאוד.

נזכרתי רכב שפורסם בפורום שנראה שמור במיוחד, קליאו RS, בעבר הייתה לי קליאו ספורט Mk2 שאהבתי מאוד אך הייתה כואבת במיוחד מבחינת אחזקה לסטודנט, החלטתי לתת צ׳אנס לרנו שוב.

ראיתי את הרכב, זיכרון דברים בעל פה, בדיקה במעבדה והעברת בעלות - אחת הקניות החלקות שעברתי, תודה רועי :beerchug:

אחרי שבוע אני עוד לא יכול לערוך השוואה ראויה אבל בינתיים אני שם לב לדברים הקטנים -

• כוח - הפולו מרגישה חזקה משמעותית, כנראה שילוב של הגיר הידני והמומנט הגבוה, מבחינת זמנים הן דיי קרובות אבל הרגשת הדחיפה חסרה
  • איבזור - אין מה להשוות והקליאו עירומה כמעט לחלוטין לעומת הפולו (מלבד keyless), עם מערכת פרה-היסטורית
  • נוחות - מאוד חששתי עקב ביקורות שהרנו קשה ומתרסקת, הופתעתי שהיא הרבה יותר (לי) נוחה מהפולו והבאמפים מסביב לבית פתאום סבילים
  • חיצונית - הקליאו לוקחת בגדול עם מדבקת הפנינה, שוב מתרגש בהגעה לרכב ומכל נסיעה קטנה, כבר היה שווה

בקרוב נחליף צמיגים ונבדוק איך היא בכבישים ראויים יותר מהפקקים בתל אביב.

IMG_7382.jpgIMG_0457.jpgIMG_8567.jpg

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות.

ל-GTI יש יותר מומנט והמנוע זמין יותר למטה, זו כנראה הסיבה שהיא מרגישה לך "חייה" יותר.

תנסה לעשות סיבוב בקליאו טרופי הנוכחית, מבטיח לך שאחרי סיבוב בה - תלך להזמין אחת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המדבקה הותקנה באומנות הציפוי בחולון - הנה תמונות ממהתקנה https://www.facebook.com/pg/carart.co.il/photos/?tab=album&album_id=1539952626087877

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היד הקודמת עשתה את המדבקה, לא אפרסם עלויות אבל מוזמן לבדוק.

נעשה לפני ההדבקה טיפול דיטיילינג מקיף ומתחת למדבקה הרכב חדש.

המדבקה נותנת שכבת הגנה משריטות קטנות שציפוי ננו לא נותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי למה עשו ציפוי ננו מתחת למדבקה אם יש מדבקה ?

הרי העלות גם ככה יקרה.

אולי עשו רק פוליש ואז מדבקה.

אם לא , הוציאו שם מעל 4K זה בטוח.

גם אני חושב על המדבקה , אבל אם זה מחייב טיפול דיטיילנג מקיף לפני אז זה כבר מעל ומעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש דורון כיף לשמוע שאתה נהנה, אכן הושקע הרבה ברכב מכיוון שתכננתי להחזיק אותו המון זמן, לצערי אישתי לא אהבה את הרכס והיטלה וטו שהוא לא נשאר, אז לא הייתה לי ברירה והוא נמכר, בהחלט צובט לי לראות שהרכב לא שלי ובקושי נהנתי ממנו, אבל אני שמח שהוא בידיים טובות.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!!

מניסיון של חבר עם כזאת, דאון פייפ ותוכנה ייתנו לך יותר מדי כוח בשביל הרכב הזה,שתדע שהאופצייה הזאת תמיד שם...

יש פשוט שוני יסודי בין רצועות הכוח של מנועי וואג לאחרים שהרבה פעמים גורמים להערכה שגוייה של הכוח האמיתי של הרכב (משיכה משמעותית מסל"ד ממש נמוך).

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לעשות סיבוב בקליאו טרופי הנוכחית, מבטיח לך שאחרי סיבוב בה - תלך להזמין אחת.

הרגע הוא רכש רכב, אז במה זה עוזר לו בדיוק?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...