Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני משלם כל כך הרבה על הביטוח של הרכב? (או כמה אתם משלמים על ביטוח)

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים בלי לכתוב גיל ומצב תביעות הנתונים לא רלוונטים.

בכל מקרה אני מבטח את הרכב לכל נהג מעל גיל 24 עם שנה רישיון,

אני עצמי נהג עיקרי בן 25 עם שנתיים ללא תביעות, וחמש שנים רישיון

2100 חובה

1400 צד ג'

מג'נטיס 2008 2.0

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25, רישיון 8 שנים, ללא תביעות ב-3 השנים האחרונות,

3500₪ מקיף וחובה לפיאט 500.

ולענייננו - להבנתי מחיר הביטוח נגזר לא רק מגיל הנהג, הוותק והתביעות (אם היו), אלא גם לפי סוג הרכב. כשהוצאתי רישיון, אני זוכר ששמעתי סכומים מנופחים על חברים שלהורים שלהם הייתה הונדה סיביק 1.8, סכומים הזויים לגמרי, 13, 15 ואפילו 18 אלף ש"ח. באותה תקופה כשביטחו אותי המחירים עדיין היו די גבוהים, בוודאי ביחס להיום, אבל הרבה יותר שפויים. (כמדומני באיזור ה-8000₪, על משפחתיות סטנדרטיות 1.6)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאצ'יה סנדרו סטפוויי 2016 ידנית

ביטוח בהראל

חובה 990

מקיף 2116

בן 33, רישיון 15 שנה, נהג יחיד

ללא תביעות

לא דרשו מיגון כלשהו לרכב.

כמו שאמרו פה יש המון פרמטרים שונים לקביעת מחירי הביטוח. החל מגיל, ותק נהיגה, תביעות, יש כאלה שישאלו איפה אתה גר אם זה בית פרטי או דירות, מיגון לרכב, עכשיו יש קטע חדש בחברות מסוימות של תמונות של הרכב וככל שהרכב נראה להם שמור יותר ככה תשלם פחות, שלילות בעבר, כמובן סוג ושנת הרכב עד כמה גניב עד כמה החלקי חילוף זמינים והאם יקרים/זולים, לאיזה מטרות הרכב, האם שומר שבת, איזה תוספות יש לך לביטוח למשל ביטול השתתפות עצמית, תוספות של רכב חליפי בעת תאונה/גניבה ועוד שירותים ותוספות כאלה ואחרים... מה שאני עושה בדרך כלל זה נכנס כל שנה למחשבון ביטוח חובה של משרד התחבורה, מזין פרטים, מקבל תסקיר של כל החברות והמחיר המקסימלי שהם יכולות להציע לי של ביטוח החובה. ואז עובר אחת אחת, מי באופן ישיר ומי דרך סוכן ומברר מה כל אחת מציעה לי גם חובה וגם מקיף. עד עכשיו שנתיים רצוף הראל היו עם ההצעה הכי טובה בשבילי.

עריכה אחרונה על ידי Krishi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

23, נהג צעיר, 6 שנים רישיון, ללא תביעות.

קיה פורטה 2011.

מקיף 5454₪.

מקווה שבגיל 24 המחיר ירד משמעותית.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי בגלל שהרכב ישן ונחשב יחסית לא בטוח. אני חיפשתי לחדש לפני חודש את הביטוח וגם נתקלתי בחובה ממש גבוה יחסית. אחרי סקר שוק וחיפוש פיצולים וכל מיני טריקים ("חבר"...) הכי טוב שמצאתי:

פיגו 206 שנת 2002

אני בן 28 עם עבר ביטוחי נקי

2000 וקצת חובה, 900 ג', סהכ 2950 בערך

זה היה מבצע של AIG לכבוד shoppingIL שהוזיל באיזה 200 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל נוכחי: 38,ותק נהיגה 20 שנים,ללא תביעות מקיף במהלך ה 14 שנים האחרונות,היתה תביעה אחת של צד ג' אי שם לפני 18 שנים.

על יונדאי I30 2009 שהחזקתי עד לפני 7 חודשים מגיל 31 עד 37.5, שילמתי איזור ה 1300-1400 חובה ו 2700 מקיף (כולל חבילת 500 ש"ח ממסי- גרירה,שמשות רכב חלופי וכו'),כאשר החלפתי להונדה סיוויק 2013 שבסמלון,שילמתי עוד 83 ש"ח תוספת לחובה ועוד 500 ש"ח תוספת למקיף.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל 45, ללא תביעות

פיג׳ו 208GTI 2018

מקיף ₪2450

חובה ₪980

גיל 35 ללא תביעות

208GTI 2016

הייתי מבוטח ועכשיו צריך לחדש,

ההצעה הכי טובה למקיף כפולה משלך והחובה ב-30% יותר

איך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל 35 ללא תביעות

208GTI 2016

הייתי מבוטח ועכשיו צריך לחדש,

ההצעה הכי טובה למקיף כפולה משלך והחובה ב-30% יותר

איך ?

https://www.go-ins.co.il/?gclid=CjwKCAiA0ajgBRA4EiwA9gFOR1JDPNdGpJw4Fns7xhZVbhubIMGo2Ht9xvqHqC_yNx8WE9WK0V5_cBoCOewQAvD_BwE

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונין דומים לשלך, בן 24 רשיון 6 שנים, המנוע 2000 . חובה עולה 1700 וצד ג 1100, יש מובילאיי אבל. לפני המובילאיי היה יקר ב444 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...